reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Fiolka-to na co czekasz mów czytaj bajki ja tak robilam napewno nie zaszkodzi a moze akurat zareaguje jak sie bezpośrednio zwrócisz do swojego bąbelka:-) Sylwkowa-zleci szybciutko już bym chciala zeby bylo po weselu:-D To świnia paskudna jak mógł cię ciul jeden do cięższej pracy przenieść gnojek:wściekła/y:
 
- dzwoniłam do klubu fitness czy prowadzą zajęcia dla kobiet w ciąży (mają tak napisane) ale okazuje się że nie :wściekła/y:

Fiolka, bo myślałam, że chcesz uczestniczyć w ćwiczeniach dla ciężarnych :p Wiem, że w mojej szkole rodzenia są zajęcia "Aktywna mama" i kobiety sobie bardzo chwalą, tak, że o miejsce trudno ;)

Ja gadam do brzuszka od dawna, zwracałam się najpierw bardziej bezosobowo, teraz już po imieniu, opowiadam co się dzieje w domu, dokąd idziemy i jak to będzie gdy Mała wyjdzie z brzuszka, bajek nie czytałam, ale wyśpiewuję też często :tak: Z tym, że prawie nie ma na to reakcji, Marysia kopie kiedy chce. Ja podobno też byłam taki leń ;)

Sylwkowa, a nie dźwigasz "ponad przepisy" czy coś?
 
Ostatnia edycja:
wiolka w poprzedniej ciąży miałam cukrzyce ciążową i brałam nawet insuline dlatego teraz sie tak strasznie boje tego badania :no: najgorsze jest to ze ja kocham słodycze a teraz to już w ogóle ciężko jest mi sie oprzeć ...zwłaszcza jak są u mnie siostrzeńcy i co chwilke cos słodkiego wcinają.

Dzisiaj u nas bardzo gorąco a jutro podobno bedzie jeszcze cieplej ... dlatego dzisiaj wymieniłam wode w basenie i mam nadzieje ze do jutra sie nagrzeje ... mam pomysł na fajne zdjęcia w basenie hehehe :p Nie ma to jak wielki wieloryb pływajacy w basenie hehehe
 
Sylwkowa pczytaj sobie Pregnant at work 2012 i tam znajdziesz wszystkie przepisy dotyczące warunków pracy. Dasz dziadowi pod nos i musisz dostać lekką pracę.
 
Liligoth-współczuje mam nadzieje ze badania wyjdą ci dobre i nie będziesz miala cukrzycy:tak:szkoda ze na wyniki musisz czekac anie poznasz ich odrazu ja też bardzo lubie slodycze choć teraz będąc w ciązy mniej ich jem niz przed ciążą ale lubie więc podejrzewam jaki to kryzys mając na nie ochote a nie mogąc ich jeść:baffled: będę trzymala &&&&&&&&&&&& za dobre wyniki
 
Vivienne ale szkoła rodzenia i ćwiczenia w niej trwają chwilkę to znaczy u mnie tak jest.
Chciałam prócz tego jakoś aktywnie się ruszać niestety w mojej mieścinie nic nie ma :wściekła/y:

Mi jakoś trudno się odewzwać, aż wstyd mi za to :zawstydzona/y:

Ja umieram, wypiłam syropek niby poszłam do wc ale nie do końca.
Teraz mam takie wzdęcia że szok i brzuch twardy
 
Hej kobietki ja niby na urlopie, a na nic czasu nie mam:-(.....wczoraj bardzo dlugo w pracy bylam:sorry2: a dzis byl M w domku to go przeciagnelam po sklepach zeby pokupowac rzeczy potrzebne na wyjazd;-) po poludniu na chwilke w pracy i to taki jak narazie urlop:baffled:

Wiolu dziekuje slonko, ze pytalas:tak::tak::tak:
 
Wiolka23 zgadzam się z Toba gnojek!!
Vivienne ,Bulkaasia ja realizuje zamowienia pewnej znanej firmy kosmetycznej – i na tym lekkim dziale sa drogie kosmetyki a wiec kremy, podklady itp. Które sa zazwyczaj lekkie i nie wymagaja mojego dużego wysilku fizycznego chociaz ciagle chodzenie przez 8h samo w sobie jest meczace a na tym drugim ciezkim sa przede wszystkim szampony, odzywki, aerozole itp. A jak masz np.5 szamponow po litrze w jednym opakowaniu a musisz w ciagu dnia takiego towaru spakowac multum to niby jednorazowo nie podnosisz wiecej niż 5kg ale w ciagu dnia to już się robi masakra plus ciagle chodzenie…daje efekt wykonczenia. NIc na to nie poradze, musze czekac az sie zlituja:zawstydzona/y:
Jeszcze Wam sie pochwale , ze dzis Amelka dala tacie porzadnego kopa hahaha mina jego byla bezcenna - jak dziecko ktore dostalo nowa zabawke ale boi sie nie bawic zeby nie zepsuc hihihi:-D:-D mala kocha moja prawa strone dzisiaj tak sie na niej usadowila, ze az ogromny bol mi tym sprawiala, golym okiem mozna bylo zobaczyc roznice miedzy prawym a lewym bokiem..zadziora moja mala...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fiolka-to sie przełam i spróbuj:tak: Noukie-przecież ty sie w podroż do polski wybierasz i przygotowania cie pewnie pochlaniają to kiedy wyruszacie? Sylwkowa-współczuje ci kochana samo chodzenie jest męczące a nie chcesz iść na L4 czy nie masz takiej możliwości?biedna sie naharujesz:no: Nastce przeszlo to mnie cos po brzuchu jeździ boli mnie od kilku godzin:wściekła/y:
 
Do góry