reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Hej :)
Ale mi było i w sumie jest niedobrze nie wiem czy dziś nie spotkam się z WC :/
i znów musiałam wypić syropek bo mam zatwardzenie :zawstydzona/y:
Ale wykonałam telefonów ale większość załatwiona
- pies mój ma w poniedziałek czyszczenie zębów
- fryzjera ma dopiero na 6 wrześnie bo wcześniej nie było terminów
- do dentystki 22 sierpnia ja na wymiane plomby, D. na piaskowanie
- szkoła rodzenia, mam dzwonić dopiero we wrześniu aby się na październik zapisać. Jest 8 spotkań.
- dzwoniłam do klubu fitness czy prowadzą zajęcia dla kobiet w ciąży (mają tak napisane) ale okazuje się że nie :wściekła/y:
- jeszcze myślę kiedy by się zapisać na Pedicure z masażem kryształem górskim i kąpielą relaksacyją :-)
- do zusu też dzwoniłam kiedy planują wypłatę kolejną i czy nie ma znów błędów w papierach

Jak ja się nie mogę doczekać wtorku to jest nie do opisania.
Po pierwsze mam tak wielką ochotę poznania płci :sorry2: że szok (a chciałam najpierw niespodziankę)
a po drugie martiwe się jak zwykle czy wszystko dobrze że dalej malucha nie czuję :(

Ale Wam zazdroszczę, żeby moje się tak rozbrykało :blink:
 
reklama
Fiolka na pewno wszystko jest dobrze. Może Twój maluch jest tak odwrócony, że kopie po krzyżu, a tego nie czujesz. Zobaczysz sobie na usg jak fika i będziesz spokojniejsza
 
Fiolka, ale miałaś "telefoniczny" dzień :-D
A w szkole rodzenia nie mają zajęć gimnastycznych dla przyszłych mam?

Też wybieramy się do dentystki naszej kochanej, o ile dostaniemy zgodę na podróże - mam nadzieję, że uda się pojechać do Radomia, mamy zaklepaną wizytę u dentystki, ale jak się nie uda, to trzeba znaleźć kogoś w Poznaniu, ech.

U mnie ruchy było czuć później niż u Ciebie, więc się nie martw. Już miałam dni, gdzie Maluch się dużo wiercił, teraz znowu się leni, ech. Rozumiem Twoje zdenerwowanie, bo sama jak mam dłuższą przerwę w ruchach to wariuję normalnie. Staram się odpędzać złe myśli ale to tak łatwo zacząć panikować, że hej. Z resztą same wiecie :sorry2:

Wstawiłam pranie, trzeba przetestować "nową" pralkę, póki pogoda jest to niechaj schnie. Mam chyba dziś dzień nienażarty, w dodatku słodko-słony :zawstydzona/y:

Clodi gratulacje dla siostry :)
 
fiolka nie panikuj z tymi ruchami ...połóż sie na łóżku poszturchaj troch brzusio i na pewno po jakims czasie sie odezwie tylko wiesz musisz dłuższa chwilke poleżeć bo tak to nic nie poczujesz ...ja tak rano robie...bo moje dziecie to mały leniuszek i samo z siebie to nie bradzo chce sie ruszac wiec go troszke denerwuję...moze twój to też leniuszek :-D:rolleyes2:

Boże za 8 dni krzywa cukrowa ... juz lekko panikuje oby wyszła dobrze ...szkoda ze wyniki dopiero poznam jak bede szła do ginka bo tak to juz bym chciała od razu wiedzieć.
Za 9 dni USG połówkowe też już sie doczekać nie mogę ..chciałabym już zobaczyć moje dziecię wezme też płytkę żeby też nagrać maleństwo.

Jutro przyjeżdża do mnie koleżanka z piaskownicy :-p jest fotografem i chce popstrykać mi zdjęcia ... taka przed wczesna sesja lekko brzuszkowa :-) Taka prawdziwa sesja bedzie około października kiedy brzusio bedzie juz bardzo duży hehehe.

Ide robić obiadek makaron ze szpinakiem dzisiaj :) uwielbiam.
 
Ostatnia edycja:
Betiks-współczuje roboty z papierówkami ale tak to jest że trzeba coś robić zeby mieć co w zimie czy jesieni pałaszować :-p Vivienne-szybko ten czas leci strasznie mam nadzieje że całą noc przetańcze i że będę miala sily za dwoje:-) ja też mam z tym spaniem cały dzień bym przespała:sorry2: Fiolka-kochana ty sie nic nie denerwuj podagaj do maluszka i poszturchaj do brzusia napewno sie do mamusi odezwie:tak: Lili-współczuje krzywej cukrowej a dlaczego mialaby niewyjść dobrze mialas we wcześniejszej ciąży wyższy wynik? u nas byla znajoma z 3 dzieci więc lekki sajgon w domu ja po zupce botwinkowej drugie danie w trakcie realizacji:happy2: Noukie-miala mieć wolne i do nas nie zajrzala?:happy2::dry:
 
Kolejny dzień w pracy za mną, na obiadek dzisiaj placki ziemniaczane z sosikiem.
Fiolka spokojnie, może Maluszek kopie ale w te miejsca co nie czujesz.
clodi gratulacje dla siostry:-)
 
Witajcie :) strasznie mnie dzisiaj bolał brzuch z prawego boku, pewnie Maluch się tam roił :) tak poza tym czuję się całkiem dobrze, mam coraz większy apetyt, może w końcu przybiorę trochę na wadze :)
 
Będę spokojna po usg :sorry2:

Clodi to super :D

Vivienne mają ponoć jakieś ćwiczenia a co ? ;)

Lilith właśnie u mnie szturchanie nie działa (no raz mi odpukało, chyba)
a leżeć to ja nie mam cierpliwości tyle bezczynnie :sorry2:
fajnie że masz taką koleżankę, mi bardzo podobają się takie sesje ale pewnie obejde się smakiem bo w studiu pewnie drogie to :-p

Wiolka właśnie ja jeszcze nie gadam do niego :zawstydzona/y:

chyba tyle :)
 
reklama
Betiks no wlasnie my dlatego zdecydowaliśmy się na to auto bo my mieszkamy w uk i jak pomysle , ze będziemy z mala jechac do Pl i co mi będzie potrzebne na dłuższy wyjazd to mam nadzieje, ze to auto się sprawdzi. Gdybyśmy byli tylko we dwoje na pewno nie potrzebowalibyśmy takiego dużego:-)
Ankka02 wiem najważniejsze, ze nic się nie stalo co mialo by wpływ na zdrowie lub zycie kogokolwiek i za to Bogu dziekuje ale nerwow mnie to kosztowalo co nie miara..:tak:
Fiolka130 ja nawet widze czasem moja kruszynke, kiedys pisałam ze wychodzi mi kula z prawej strony i to boli, co się okazalo wczoraj u GP to moja malutka tak się wypina !!! Pani mi pokazala gdzie mala ma główkę,plecy, dupcie i nozki i tak mi się glowa i plecami rozpycha – nie mogłam w to uwierzyc bo to az taka namacalna duza kula pod palcami jest.
Kurde kobieto jak Cie czytam to mam wrazenie, ze Cie nadmiar energii rozpiera czuje się przy Tobie jak stara baba hahahaha a dzidzia ani się obejrzysz takiego Ci kopa zasadzi, ze nie będziesz miala zadnych wątpliwości hihih W ramach pocieszenia moja kolezanka pierwsze ruchy a raczej porządnego kopa poczula w 22 tyg..
Wiolka23 to faktycznie zbliza się wielkimi krokami.. a te 3 tyg to zleci już jak z bicza strzelil:-D
Betiks trzymam kciuki za cale 100%
Clodi hihihih no to niezla faza!! Zdrowia dla siostry i jej kruszynki:-)
Wy mowicie o przywilejach w kolejce w markcie czy w banku..ja jestem taka wkurzona a raczej moze bardziej mi przykro bo w pracy wiedza, ze jestem w ciazy i bylam jakis czas na lzejsze pracy a od dwoch tyg przeniesli mnie tam gdzie jest ciezko i trzeba sie nadzwigac troche przez co kregoslup mi pada..nie moge narzekac bo koledzy i kolezanki z pracy mi pomagaja jesli moga ale cale to szefosteo to h....by strzelil. Ostatnio kolezanka poszla sie zapytac czy mogla by przyjsc za mnie a ja za nia co nikomu nie robi to roznicy oprocz mnie bo bym miala lzejsza prace a ten dziad sie nie zgodzil czujecie co za swinia..a za mnie tam dali faceta do duzo lzejszej pracy a ja zapierda... tam gdzie ciezko takie to mam przywileje..
 
Do góry