reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Fiolka a ból jakiś odczuwasz? połóż się.
a u mnie angina :no:ledwo łykam i gadam. Dostałam chlorochinaldin, duomox i paracetamol. boję się bo to antybiotyk ale czuję się strasznie i mam ropne już na migdałku prawym.
 
Ja moich ciuszkow ciazowych jeszcze dobrze nie schowalam a juz niedlugo znow bede nosic :) no oprocz jednych spodni bo po porodzie troszke jeszcze zostalo i juz sie nie zmieszcze :)

Ja tez sie ostatnio zle czuje, ale jakos sie trzymam :)
 
fiolka spokojnie,a duzo bylo tej krwi ?? poloz sie ,nozki do gory i nie denerwuj sie,wszystko bedzie dobrze ;-)
nathani jak jest infekcja to tylko antyb.pomoze,lekarz na pewno przepisal bezpieczny dla kobiet w ciazy..duzo zdrowka dla was ;-)
 
Fiolka - nie denerwuj się. Ja zaczęłam plamic na drugi dzień po tym jak test zrobiłam. Byla to stara krew ale panikowałam bardzo. Uspokoili mnie w szpitalu (zadzwoniłam do kliniki) ze dopóki jest stara ma się nie martwic. Tydzień później zaczęłam krwawic świeża krwią. No to już byłam pewna ze straciłam ciąże. Zadzwoniłam do lekarki załatwiła mi usg na następny dzień i zobaczyłam dwa serduszka. Tydzień później znów miałam świeża krew ale już się tak nie martwiłam. Pani doktor mi powiedziała ze co 4 kobieta w UK w początkach ciąży ma plamienia i nigdy się nie dowie dlaczego. Dopóki nie masz tak jakbyś dostała @ albo gorzej to sie nie boj. I dopóki nie towarzyszy temu silny ból podbrzusza. U mnie te plamienia wyglądały jakbym @ dostała. Bylo troszkę krwi na majtkach i na papierze jak się podcierałam a później nic, czysto. Teraz od czasu do czasu mam na papierze taki brudnawy śluz. Głowa do góry będzie dobrze.
 
ja też od czasu do czasu mam plamienia takie beżowe, za każdym razem jestem spanikowana, lekarz mówi, że tak się może robić, że to nic złego. Fiolka będzie dobrze, ale musisz się oszczędzać
 
reklama
Hej dziewczyny ja się nie odzywam bo wyjechałam na całe 9 dni odpocząć do borów tucholskich na działkę JJ Jest ładnie gorąco młody pluska się w baseniku i biega po działeczce poznając teren JAle mam słaby dostęp do neta wiec nie bardzo nadrobię L en mój krwiak nadal mnie męczy bo chyba się za dużo naczytałam ponoć na tym etapie 2,7mmx1,4mm o dużo :/ zobaczymy biorę leki i czekam ale nie mam jak leżeć plackiem i nie dźwigać przy małym bez szans :crazy:
nathani – kup hascosept na anginę do płukania gardła i kilka razy dziennie płucz powinno pomóc a jest dopuszczone w Polsce
Fiolka_130 – nie chce cie straszyć ale mój lekarz powiedział że stanowczo jakiekolwiek plamienie krwawienie = szpital najwyżej powiedzą że nic ci nie jest ( ponoć dużo takich przyszłych mam przyjeżdża ale powiedział żę lepiej przyjechać niż nie ) – wiec może skontroluj to i będziesz spokojniejsza???? A spacer przy plamieniu nie jest wskazany raczej leżenie słoneczko ale wiem że wymądrzać się najlepiej wiec już nie truje J
Basia_one Witaj będziemy miały dzieci w podobnym wieku z tym że między moimi 19 miesięcy będzie coś czuje że będzie co ogarniać!! Ale damy rade!!
Co do wagi ja jestem załamana już ważę więcej niż na początku z Przemkiem i cycki mam jak przy karmieniu a nie w ciąży normalnie staniki za małe a co będzie dalej?? Zapisałam się na 15.05 do dietetyka i chce być pod stałą kontrolą ;/ Przy Przemku przytyłam prawie 30 i nie chce tego powtórzyć
Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie i gratuluje fasolek J!!!
 
Do góry