reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Oj u mnie w rodzinie 2 pary bliźniaków :tak:
Co do smaków, to mi ciągle wszystko mało słone jest. Ale nie doprawiam bo sól szkodzi.
Do tego nie mogę patrzeć na słodycze za którymi przepadałam,
za to ciągle bym jadła kiełbasę z grilla :p
D. mi w tamtym tyg, zrobił w piekarniku i w parę sekund zniknęła,
Do tego mogę tonami jeść pomarańcze.
A myślałam że to później wychodzi
 
reklama
Je właśnie zjadłam znowu pomidora - mam dzisiaj wielką chcicę na jego punkcie :no:

Czy Wy tez jesteście takie wzdęte cały czas? Mam wrażenie, że połknęłam balon!!!
 
Ostatnia edycja:
Fiolka dziadek mojego m był z bliźniaków u mnie w rodzinie nie ma i dlatego się dziwie czemu mi tak po głowie chodzą skoro wiem, że ich nie będzie i szczerze mówiąc jakby były to za dużo zmian by nas czekało :-D Ja tak w tamtym tyg miałam z kiełbaską z grilla :-D Ostatnia nocka u siostry i zrobili grilla tak mi pachniało a szwagier się guzdrał z przygotowaniem :-D W końcu mu powiedziałam, że jak się nie pośpieszy to sobie coś innego zjem i za kilka minut kiełbaskę dostałam a była wyborna :-D W pierwszej ciąży mandarynkami i bananami się zajadałam a teraz na owoce jeszcze nie mam takiego parcia :tak: Idę sprawdzić jak moje dziecko się miewa bo z dziadziem autka oglądali :-D
 
Smaki i mi sie troche pomieszaly, kawy mi sie nie chce, a obowiazkowo codziennie pilam, wczoraj salatke z ananasem robilam, a nie bardzo lubie, raczej jadam wszystko, a teraz do jednych rzeczy ciagnie mnie bardziej do innych mniej;-)

Bulkaasia tak brzuch wzdety jak pilka, a wieczorem jak balooooon:-D
 
lolcia ja mam tak samo,doprawiam wszystko,bo wydaje mi sie jalowe a potem ...nie chca u mnie tego jesc,bo albo jest za slone albo za ostre :zawstydzona/y:..a ja tego w ogole nie czuje :-D
fiolka nie czytaj !!!!
ja ostatnio czytalam o ciazy pozamacicznej...a potem sobie wkrecalam i ryczalam :-(
a jesli chodzi o przytulanki,to nie tyle co sie boje,ale u mnie jakis zanik :zawstydzona/y:...i zal mi mojego M.bo biedak sie strasznie meczy...ale ja jakos nie mam ochoty,albo zasypiam szybciej niz sie poloze :tak:
 
Młody zasnoł wreście to mogę popisać :)

Wczoraj miałam odpoczywać ale młody wstał o 6:30 a niania o 8 wiec efekt taki że jak przyszła to mi się spać nie chciało i poobijałam się i wzięłam się za sprzątanie domu na święta byliśmy w Świnoujściu wiec nic nie robiłam a teraz dom błagał o pomoc wiec do 19 sprzątałam wszystko co się dało :) Dodatkowo spakowałam już trochę rzeczy do wywiezienia na działkę i układałam w szafach no i rzeczy po Przemku do piwnicy – chodzik itp. I wieczorem o 20 padłam jak wafel.

Dziś przyjeżdża moja mama bo nie widzieliśmy się dawno mieszka 80 km ode mnie i widujemy się raz na miesiąc :/ a że święta wypadły to obiecała że wpadnie do wnuka :) Wiec czekam z obiadkiem na dziwaków – wszystko gotowe będzie pycha :)

Mam problem z paleniem :(:( wstyd mi ale przy Przemku jak tylko się dowiedziałam od razu nic ani 1 a teraz co kilka dni mnie mocno jeszcze ciągnie i nie zawsze wygrywam :(:( ma może któraś jakiś sposób na to? Bo jak ktoś pali to mi śmierdzi ale jednocześnie chce się palić i tylko zdrowy rozsądek mnie powstrzymuje ale to trudna walka ???

lolcia86 - co do smaków to rano musli ale takie niesłodzone tylko otręby i suszone owoce , zagryzam w dzień ogórki z chi lii :D przeplatam czekoladą i mięsem ale nie mogę mocno doprawiać bo z mojego talerza zawsze je młody wiec go oszczędzam a jak nie dostanie naszego to marudzi :D – łasuch z niedowagą ;p
A dziś dorwałam fete i prawie do sałatki nic nie zostało :) mniam

Co do Przytulanek to nie mam ostatnio siły choć ochota jest to zasypiam szybko a rano młody wstaje i nic z tego. Mój cierpi wiec chyba będę musiała być względem niego bezinteresowna bo już mi go żal :D oj miłość ślepa jest hehe :D pewnie potem się odwdzięczy z perspektywy czasu im dalej w las to siły wracają a na koniec mogłam bez przerwy aż mój miał mnie dość hehe ;p

Lecę poczytać co jeszcze u was bo ciężko mi nadrobić a jak mama powiedzie (dziś nocuje u mojego brata dzielimy się 1/1 to jeszcze czeka mnie prasowanie
papatki
 
Witajcie. Mam na imię Ala. rano zobaczyłam dwie kreski! :-):-) poprzednie dwa testy były negatywne, zrobiłam trzeci gdyż podawanie antybiotyków na rzekome zapalenie jajników( boli podbrzusze) nie dało rezultatów. jestem po przejściach ale wierzę Że się uda:happy:. Muli mnie , piersi obrzęknięte, głodna ciągle:-D, senna i nerwowa....żeby tylko skurczy i bóli nie było to byłaby szczęśliwa. dziś o 20. mam dzwonić do gina.
 
Alu witamy ;)


Moja Fasolka definitywanie nie lubi jogurtu :/ wlasnie przytulalam kibelek bleee
Mam nadzieje ze mdlosci nie wrocily znowu ;/
A dziś mnie bolalo w prawym boku, tak ze nie moglam usiasc na prosto na kanapie- czy ktoras z Was tez tak miala? Miałam zrobic zakupy, ale z tego wszystkiego zostalam w domu- przewrazliwiona jestem, ale sie boje no co :-)
 
reklama
Do góry