reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
hejka :-)
pokazuje sie tylko i znikam :sorry:
jak nie padne wieczorem ,to zajrze do was i poczytam ;-)
milego dnia brzuchatki :-)
 
h
ej Dziewczyny!!!
Dziękuję za życzenia dla taty... on już dzisiaj dużo lepiej i leoiej też wygląda... Jeszcze diagnozują co się dzieje, ale mam nadzieję, że to nic poważnego...Jestem trochę zmęczona, ale daję radę. Jutro jadę dopiero po południu, mąż zawiezie Młodego do przedszkola więc się wyśpię...
 
cześć dziewczynki :)
wczoraj byłam na wizycie :) mały pięknie rośnie... u mnie wszystko ok :) następna wizytę mam 24.09
przytyłam 3kg hm... duzioooo ale kiedyś trzeba zacząć tyć :) jakoś po mnie specjalnie nie widać wszystko w brzuszek idzie :)
ależ mam dzisiaj dzień..... spać mi się mega chce... jak mi wczoraj mierzyła ciśnienie pielęgniarka to mnie opieprzyła że za szybko chodzę hihihi...
tule was wszystkie dziewczynki i super że u was tez wszystko ok
 
Betsik o kurcze, przechlapane w tym przedszkolu trzeba wszystkiego dopilnować

Asia czasem trzeba pobeczeć :tak:

Nathani trzymaj się :*

Ciril zdrowia dla taty

Iza mój jak ułożony miednicowo to kipie mnie po narządach w środku :p
A jak był główką w dół to aż mi skóra skakała na brzuchu

Eta super że ok na wizycie

Zaglądałam ale nie miałam weny aby pisać.
Dziś pierwszy raz od dawna się wyspałam Budziłam się tylko 2 razy
Przed chwilą byłam na poczcie wysłać l4, potem w aptece i kupiłam ten magnez z wit.B6 jeszcze w promocji był i Prenatal DHA ale to drogie jest że szok.
Potem kupiłam mleczko i musiałam sobie kupić princesse
Spacerek z psem i teraz robię zupę pomidorową jednak z samego przecieru bo pomidorów w puszce D. nie kupił.
i zrobię chyba jeszcze dziś ciasto jakieś tzn biszkopt i mam masę z torebki
 
Dzisiaj kopytka na obiad, które (przy mojej pomocy) robi córka:-) Pogoda nadal piekna więc pranko na dworzu schnie.
Teściowie poinformowali nas, że mamy sobie wybrać wózek a oni za niego zapłacą, taki prezent. Bardzo się ucieszyliśmy bo nie spodziewaliśmy się takiego gestu od nich:szok:
 
Dzien dobry wszystkim

Ja wlasnie zaczelam 25 tydzien... ale ten czas leci.
Wczoraj bylam na badaniu krwi na test obciazenia glukoza. Nie byla ta glukoza taka wstretna jak sie nastawiam, da sie to wypic i przyzyc. Wyniki poznam za tydzien na wizycie u mojego gina i juz sie nie moge doczekac tej wizyty, znowu bede mogla podejrzec moja mala pszczolke :-)

Betiks – Chorwacja ale suuper, tylko ta podroz... ale dasz rade a pozniej nic tylko wypoczynek w sloncu
4madlen wspolczuje, lez kochana – jak trzeba to trzeba i mysl pozytywnie, i daj znac jak znosisz to lezenie
Ciril zdrowia dla taty
Basia one – 3 zeby za jednym razem – niezle. Ja do dentysty ide jutro na wizyte kontrolna bo ostatnio bylam chyba z 8-9 miesiecy temu. Mam nadzieje ze mi nic nie znajdzie ale znajac moje slabe zeby i moje szczescie, cos tam pewnie podlubac trzeba bedzie.

Bulkaasia super ze tesciowe taki prezent sprawia. Moi tez cos wspominali o wozku... zawsze to jeden wydatek mniej dla nas i to spory
 
reklama
Mjammmi kopytka, też bym zjadła. Najlepiej lubię odsmażane ze śmietaną i cukrem :-p Moja mała z przedszkola dziś umorusana jak dzik po zabawie na placu zabaw :sorry: Wczorajsze rzeczy też uwalane. Jak tak będzie codziennie, to nie wyrobię z ciuchami dla niej :eek: Dziś jedna pralka, jutro druga, a potem znów kupa prasowania :baffled:
Chciałam iść na wizytę do mojej gin przed tym wyjazdem, żeby się upewnić, że jest ok i w ogóle, ale dopiero będzie 24 września :shocked2: A mnie się jutro kończy L4 i nie wiem co zrobić. Czy szukać gdzieś innego lekarza, czy sobie urlop puścić :confused:
 
Ostatnia edycja:
Do góry