reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

hej,
jestem nowa na forum. 12 kwietnia zrobilam test, 26 kwietnia pierwsza wizyta na usg na potwierdzenie. tylko mam problem gdyz w niedziele dostalam strasznej wysypki na rekach nogach i plecach. po kilku godzinach przeobrazlila sie w plamy. zniknela po jednym dniu, bylam u lekarza, dostalam skierowanie na badanie krwi, moze jutro bedzie wynik. ale bardzo sie martwie co to bylo.
czy ktoras z was miala taki objaw, prosze podpowiedzcie,
nie robilam dodatkowych szczepien na rozyczke. bylam szczepiona w wieku 12 lat. teraz mam 29.

prosze podzielcie sie swoimi doswiadczeniami.
 
reklama
dziekuje.
mam wielka nadzieje ze to uczulenie... ale w zasadzie na nic nie jestem uczulona. nigdy takie rewelacje sie nie pojawialy. dlatego jested przerazona. czy szczepilyscie sie dodatkowo na rozyczke i inne przed ciaza?
 
didor ja tez nie mam alergii,a w ciazy dostawalam wysypke od mandarynek ;-)
ja na nic nie bylam szczepiona przed ciaza ,ostatnie szczepionki mialam jak bylam mala dziewczynka :tak:
 
Misia mój młody na roczek od chrzesnego dostał takie autko, na którym może jeździć sam a można go pchać bo ma ten kij w zestawie.
JEŹDZIK Auto MASTER Kołyska Mp3 ARTI *4 kol. (2267413680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Dla mnie troszkę niewypał bo my prawie takie samo daliśmy ich dziecku na pierwszy roczek i młody dostał to autko w spadku więc mamy 2. Ale ja polecam rowerek coś takiego:
Rowerek UFO baldachim pchacz kołyska (2266592204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jejku nawet nie wiedziałam, że są takie cuda dla dzieciaków teraz :-) Dziękuję za pomoc, mi też ten rowerek jakoś tak lepiej się podoba.
 
Te wysyłki to chyba sprawa normalna, bo kilka razy o tym czytałam. Ja szczepilam sie przeciw rozyczce z 10 lat temu, ale choć tu wnuk tez mnie ostatnio szczepili bo oni uważają ze nalezy sie szczepień co 10 lat a nie tak ja w pl w szkole a potem już nic.
ja na rozyczce nie chorowałam

Jeju jak tu dziś brzydko lejeiwieje masakra normalnie jakaś
 
ah
dziekuje bardzo ci za odpowiedz
mniejmy nadzieje ze u mnie to tez bardziej uczulenie anizeli ... ah
 
joanna u nas przebija sie slonko,ale i tak jest zimno .czekam na wiosne,ale cos nie moge sie jej doczekac :-D..chociaz juz u nas byly upaly :tak:
dior bedzie dobrze,tylko nic sobie nie wkrecaj ;-)
misia dla dzieciaczkow jest tyle fajowych rzeczy,ze oczoplasu mozna dostac :-D,tylko miec kase i kupowac ;-)
 
reklama
Do góry