reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

lolcia ja czasami mam :zawstydzona/y:
a z tymi apetytami w ciazy to roznie bywa..i nie ma to wplywu na plec...;-)
a ja juz musze sie z wami pozegnac,bo moje dziecko cos nie lubi kompa i netu :wściekła/y:
jak jutro bede sie w miare dobrze czula,to wpdane z kawulcem jak smyki odstawie do szkoly ;-)
milego wieczoru :tak:
 
reklama
Joanna_z ja raczej bez wzdęć na szczęście :happy:
Madlen a jak sobie z nimi radzisz?? A zapomniałam ci wcześniej odpisać że ja ostre uwielbiam :-) Dzięki i nawzajem :-)
Do jutra dziewczyny :tak:
 
madlen uspokoiłaś mnie z tymi upławami, dziękuję :-)

Jeśli chodzi o zaparcia to ja zawsze miałam z nimi problem, ale od 2 miesięcy codziennie rano piję na pusty żołądek wodę przegotowaną letnią z cytrynką i dodatkowo po śniadaniu piję sok z buraka czerwonego z firmy OGRODY NATURY. Polecam, jest naprawdę smaczny, a dodatkowo pomaga przy słabej hemoglobinie. Ja kupuję go w Realu, są na dziale warzywnym w butelkach 250ml(szklanych) :-)

Zmykam już bo za parę minut mój ulubiony serial "Przepis na życie":-D
Miłych snów :-)
 
czesc dziewczynki :)

moze mnie pamietacie, moze nie:) dlatego chcialabym sie przedstawiac:)
jestem nosotros, mam 28 lat i ponoc bede mamą grudniową :) moja pierwsza ciąża, zaczynam 6 tydzien :)
dzis jestem po pierwszej wizycie :) zarodek jest w macicy :) mam badania do zrobienia, mam brac witaminki i luteinę 2x1 (bo juz zaczelam wczesniej brac luteine i dlatego lekarz kazal kontynuowac).
bardzo sie denerwowalam przed dzisiajsza wizyta, ale na szczescie wszystko OK :)
kolejna wizyta 15 maja:)

postaram sie odwiedzac Was najczesciej jak to mozliwe: :)
serdecznie pozdrawiam wszystkie mamusie grudniowe:):)
trzymam kciuki za nasze fasolki i do kontaktu :))

duzo zdrowka!!!

buziaki!! :*
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-) Ale z was śpioszki :-p Ja już jedno pranie wywiesiłam a drugie załadowane, dziecko nakarmione ja też po śniadanku teraz młody z dziadkiem a ja mogę pobuszować po necie ;-)
Joanna_z dzięki za podpowiedź postaram się jeszcze więcej warzywek jeść :tak:
Misia o wodzie z cytryną nie słyszałam ale od jutra spróbuję a jak to nie wypali to się na tego buraka zmuszę chociaż jakoś mi się nie widzi :-D Pytałaś czy mówiłyśmy komuś o ciąży. U nas na razie tajemnica wiemy tylko ja, mężuś i synek :-p Dziś idę do gina i jak się okaże wszystko w porządku na ten etap to powiemy rodzicom i rodzeństwu a reszta nie musi tak szybko wiedzieć ;-) A Przepis na życie też oglądam :tak:
nosotros gratuluję udanej wizyty. Ciesz się ciążą i odwiedzaj nas częściej :tak:
Madlen śpisz jeszcze?? :rofl2:
Idę zagrać w kulki :-D
 
Ty faktycznie ranny praszek lolcia. Ja jeszcze w lozeczku z zielona herbata bo zaczela mnie od kawy odrzucac. U nas kilka osob wie. W piatek IDE do poloznej potem za 4 tygodnie kolejne usg.
 
Joanna_z ja ranny ptaszek z musu :-D Moje dziecię nie rozumie, że trzeba spać póki można i zazwyczaj funduje mi pobudkę w okolicach 6.30 :-D Smacznej herbatki życzę :tak: Ja nie chcę się śpieszyć z mówieniem. Z synkiem też wiedzieli najbliżsi a część rodziny dowiedziała się dopiero jak stłuczkę mieliśmy i wylądowałam w szpitalu. Z tą różnicą, że byliśmy tedy w UK i nikt mnie nie widział :-D
 
Hej. Dziś idę po wyniki badań.
Mały wstał dziś o 4tej:szok: więc jestem nie do życia :confused2: dobrze,że mam z kim go zostawić więc wyjdę na miasto, bo młody nadal chory:zawstydzona/y:.

Strasznie mi piersi spuchły i są cholernie wrażliwe:confused2: chyba niebawem pora zmienić o rozmiar większy stanik :-D
 
reklama
Mama patryka trzymam kciuki za wyniki. A moje piersi juz od 2 tyg sa wieksze I bola okropnosc;)
Lolcia my w uk ale bylismy w pl na wielkanoc no I tam usg zrobilam wiec sie pochwalilam
 
Do góry