reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

bulkaasia ale asz zdolniache! Gratulacje :)
fiolka nie stresuj się, może to coś z gorąca albo uczulenie... Wpisz sobie w googlach o opryszczce narządów płciowych i wyświetli Ci się grafika to sobie poorównasz czy to tak samo wygląda...
ania zdrowiej szybko i wracaj... I cierpliwosci bo w szpitalu sie przydaje ;)
 
reklama
Witam

Ania trzymaj się

Dziewczyny ja normalnie umieram dzisiaj znowu migrena, dzisiaj zdecydowałam sie pierwszy raz apap wziąć ale oczywiście tak jak podejrzewałam nic nie pomogło :-(, oczywiście okropna zgaga do tego. Najgorsze jest to że nie mogę odpocząć bo cały tydzień praca a weekend migrena i tak męcze się. Jeszcze do tego te upały i obrona na dniach, myślałam że dzisiaj się poucze ale ból głowy pokrzyżował mi plany. ehhhh..........
 
Aniu trzymaj sie i szybko zdrowiej :)



A ja dzisiaj zaliczyłam dużą skocznię i Gubałówkę ...na sakocznie ledwo co sie wczłapałam masakra jak to jest wysoko :p A na Gubałówce złabała nas burza, wichura i wielka ulewa...szybko przeszło i moglismy zwiedzać dalej. A zjarałam sie niesamowicie rece czerwone jak raczek dekold opalony w szpic :wściekła/y: no i jak ja teraz wyglądam...gęba czerwona hehehe troszke zaczyna piec...

Jutro morskie oko ...oczywiście ide na łatwiznę i jade bryczką :-p nogi juz mnie tak bolą ze jutro dam se spokuj ze wspinaczkami.

Dzisiaj kuilismy juz pierwszą pamiątke ...dużą owieczke z napisem zakopane, rozkłada sie ja i wygląda jak poduszka, do tego 6 par kapci z napisem zakopane po 9 zł taniocha :p no i oczywiście pierwsze oscypki z grilla i z żurawiną zaliczone :happy:

Jutro kolejny dzien wrażeń i na pewno obkupie sie pamiątkami

Jeżeli chcecie to pokaze Wam jakąś nasza foteczke z Zakopanego :-):-)
 
Ostatnia edycja:
lil ale Wam super,oscypka bym zjadła mniam mniam.chcemy fotki :-)
Aniu trzymaj się w tym szpitalu oby Cię szybko wypuścili.
mam dość upałów dość!
 
No to może 3 fotki z dzisiaj ...
2012-07-08 14.52.33.jpg2012-07-08 14.00.12.jpg2012-07-08 15.28.34.jpg
Było bardzo gorąco bo aż 39stopni w słońcu
 
Aniu zdrówka :*
U mnie też męczący dzień.
Przyjachała siorka i zamarzyła sobie metamorfozę ;)
Obcięłam jej włosy chyba z 15-20 cm :lol:
Straszna męczarnia bo ma okropnie gęste.
A potem jeszcze farbowanie ;) a to lubię robić.
Jedynie farba mi śmierdziała przeokropnie .
No i mi zapłaciła pierwszy raz, głupio trochę bo siostra ale fakt
że jej włosami się ciągle zajmuje :)
 
Witajcie Dziewczeta!
Wpadlam tylko powiedziecie ze żyję. Odpoczywam sobie z moimi chlopakami jeszcze przez tydzien nad jeziorkiem a potem powrot do rzeczywistosci :(
Zycze Wam duzo zdrowka,mniejszych upalow i duzo optymizmu.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Hejka, jak ja Wam zazdroszczę tego ciepła i słońca, opalania i wody...u mnie znowu szaro i pada...deprecha po mału łapie...
Spadam do pracy a Wam kochane miłego dzionka:-)
 
hej.ja tez zazdroszczę wszystkim wczasującym .... co zrobić w tym roku nie mogę nigdzie jechać. lil fajne fotki , fajnie wyglądacie razem;-) dziś póki co chłodniej u nas. Dziewczyny drętwieje mi prawa ręka. co to może być?
Ania jak się czujesz???
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja od dziś mam dwa tygodnie całkowitej laby, przez weekend miałam gości i dziś jestem po prostu padnięta, a jeszcze do tego wszystkiego przyjechała do nas babcia mojego męża i najchętniej siedziałaby ze mną zamiast z teściową. Do cholery ileż można rozmawiać z babką 76 letnia??, już mam dość, a na domiar złego boli mnie od wczoraj w okolicy tak jakby prawego jajnika. Zaczynam się tym martwić, bo nie wiem czy to normalne. Ponoć wiązadła macicy mogą ciągnąć, ale czyżby były one w tej okolicy? Co o tym sądzicie?
Aniu trzymaj się, jestem myślami i sercem z tobą.
Lilith super z was rodzinka, fotki śliczne,aha i bardzo ładny masz kolorek włosów :-)
 
Do góry