reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski grudniowe

Na wakacjach powinno sie odpoczywac od komputerow, telefonow i innych elektronicznych rzeczy :) wypoczywaj vivienne, ciesz sie pogoda i rodzina. pozdrawiam

Madlen79 Moje dzieci tez pojda do szkoly jak beda mialy 4 lata...tak czasem mysle ze to strasznie szybko....no ale coz wybralismy zycie w irlandii to i trzeba tu dzieci wykształcic.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry Vivienne życze milej podróży bez ekscesów i wspanialego wypoczynku:-) Noukie wiesz co dość nawet tylko jej sie nudzi w domu a na takie upaly to wychodze z nią na spacery dopiero wieczorem a wcześniej codziennie wlekła mnie na rower do basenu który jest rozłożony kolo domu a teraz musi sie we wszystkim ograniczać jeszcze troche i będzie miala zdjęty w końcu na początku sierpnia zdejmujemy więc mam nadzieje ze szybko nam zleci:tak: Ja od rana sama w domu mąż pojechal na gielde i nastke po drodze zabral do mojej mamy bo chciala jechać po poludniu ja na urodziny zawozimy także dziś mam luz mialam z nim jechać ale jak pomyślalam o kilkugodzinnym łażeniu na takim upale po gieldzie samochodowej to mi sie odechciało wyspałam sie obiadek nastawilam i przy wiatraczku leże na łózku z lapkiem na kolanach:-p.Milego dnia wszystkim:-D
 
Hej Dziewczyny!!!

Dzisiejsza noc i dzień są dla mnie okropne... nie mogę dojść do siebie...
 
Ostatnia edycja:
Asiu gratulacje dla córy :D

Basia_one ja też z nerwowością mam nieco kłopotu

Lilli fajnie że pordóż udana, ja mam góry bardzo bliziutko ;-)

Sylwkowa fakjnie :-) u nas też tak od początku

Ciril oszalałaś:szok: mniam ale pyszności :-)
Współczuję :(

4Madlen moim zdaniem lepiej odstawić, ja mam luteinę brać właśnie
do 20 tyg a z tego co widzę to Ty w takim jesteś

Resztę pozdrawiam serdecznie :*
My wczoraj byliśmy w Krakowie.
Pojechalismy wcześniej na Kryspinów taki zalew
a potem po siostrę na lotnisko.
Na plaży było nawet ok tylko mnie wkurza mój strój bo w cyckach za mały
Tylko mój miał ze mną problem bo widział jak ja się nudziłam
a on z moim bratem pływali, chętnie też bym się popluskała
bo woda super i uwielbiam kąpać się tylko nie była zbyt czysta i bałam się wejśc no i D. mi zakazał wchodzić
Potem przyniusł mi leżaczek prawie przy wodzie postawił i było fajnie .
Muszę też sobię od sioerki pożyczyć pareo bo brzucha chyba nie można
na słońce eksponować.
W domu padłam jak nigdy tylko znów prawie się poryczałam bo tak ciepło było
Z wiatrakiem spaliśmy strasznie głośny ale się nie dało, potem burza przyszła i jak pierdzielło to mało zawału nie dostałam.
A i nogi opaliłam nareszcie :)

Ze złych rzeczy chyba mam opryszczkę ;(
i to jeszcze okolic imtymnych, nie wiem co to jest najpierw myślałam że jakś krostka ale jak rozdrapałam to tylko krew leciała
Teraz jakby dwie są i jedna w środku taka biała.
Ja nigdy nie miałam tego nigdzie i nie wiem też skąd się wzięło :|
Nie swędzi ani nic i nie wiem czy mówić gin ale chyba raczej tak bo to co może być. :(
 
Ostatnia edycja:
Witam w miarę słoneczny dzień. U nas pech o d rana: najpierw pralka się zepsuła i musiałam całel pranie skończyć ręcznie a teraz samochód. Mąż pojechał do pracy i właśnie dzwonił, że jest 600m od niej a coś strzeliło i auto stoi, chyba coś w hamulcu w tlnym kole. Masakra:wściekła/y:
Ciril bardzo współczuję...
 
Ostatnia edycja:
Witam ja. Wypoczywajacym zycze dobrego wypoczynku. .
Denerwujacym sie mnziej nerwow.

Jest mnie malo i bedzie mnie malutko. Leze w szpitalu. Z Ksawim wszystko w porzadku, tylko to moje przewianie to okazalo sie nie przewianie a kamienie... Tym razem w nerce.... Narazie nie robia nic podaja tylko przeciwbolowe i nospe...
Bede zagladac na ile bede mogla:-).
Trzymajcie sie cieplutko dziewczyny
 
Witajcie.
U mnie caly czas goscie wiec nie mam za duzo czasu na neta.
Dzisiaj ze znajomymi poszlismy troche pospacerowac po plazy, pozniej pyszny obiad w restauracji na plazy i mile popoludnie w ogrodzie na basenie. Jako ze ja w ciazy to mnie wykorzystuja jako kierowca. Wszyscy wyluzowani bo moga sobie winka na plazy wypic, bo przeciez jest kierowca... ech niektorym to dobrze.

Aniu 789 trzymaj sie dzielnie i najwazniejsze ze z maluszkiem wszystko w porzadku.
 
reklama
Aniu życzę szybkiego powrotu do zdrówka, odpoczywaj i pamiętaj o pozytywnym myśleniu:-)
Właśnie zjadłam budyń o smaku toffi, wieki nie miałam ochoty na niego a tu nagle taka zachcianka;-)
 
Do góry