reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Wstałam :-p zjadłam kanapeczki i zaraz muszę się ogarnąć i z psiną wyjść.
Kurcze myślałam że dziś piątek:-D
Ja raz byłam u babki, trauma na całe życie, to była koszmarna jędza i wyszłam
od niej z płaczem, ledwo stałam na nogach.
Szkoda że nie poczytałam opinii na necie.
Potem chodziłam do faceta i przez każdą wizytą się stresowałam i krępowałam.
A teraz z polecacie chodzę to wspaniałej kobitki :-)
Jest uprzejma, bardzo delikatna super ;-)
 
reklama
Odnosnie moderowania tez jestem za Anią.

Ja do gina chodzilam kobiety w poprzedniej ciazy i tej na nfz i super. . .
Jutro ide zrobic badania a w poniedzialek wizyta. Trzymajcie kciukasy...
 
słaba jestem jak mucha już po wymiotach. mąż mi kupi te tabletki mamarin mamma.oby pomogły
 
Witam sie po pracy. Atmosfera spoko, szefowa zatroskana, ciągle wypytywała czy ok i pomagała mi w pracy :-)
Dzisiaj niezbyt dobrze się czuję, może przez pogodę ale jest mi słabo i niedobrze, jedzenie odrzuca i brzucho strasznie ciągnie,ehhh... Do tego pokłóciłam sie wczoraj ze swoim i sie nie odzywamy a córka dzisiaj na noc poszła do koleżanki więc zostaje mi gadanie do ściany lub milczenie...:-(

Moje pierwsze wizyty były u kobiety(moja mama do niech chodziła) ale sie przejechałam Doprowadziła mnie swoim zachowaniem i brakiem taktu do prawie niepłodności. Robiła mi łachę, że mnie badała i takie tam. W końcu w ostatniej chwili wylądowałam u faceta i on mnie uratował. I tak juz jestem u niego od 15 lat i nie opuszczam.Jest delikatny,uprzejmy i kiedys nawet w piatek w nocy mnie przyjął z bólem. Dlatego w październiku jadę do pl by mnie sprawdził bo tu w uk nie za bardzo ufam.

sarka ja mam tak co wieczór, serce wali jak oszalałe i nie nadążam oddychać przez nos, muszę przez buzię ale po paru minutach przechodzi. Nie mam pojecia co to jest:confused:
 
Witam się po pracy:-)
dziś wcześniej, bo zmarzłam i chciałam prędzej skończyć:-)

Wy na poważnie Anie chcecie na moderatora? :-D:-D

Jak tam po wizytach??

Też kiedyś chodziłam do kobity.... I NIGDY WIĘCEJ !!!!


A co się dzieje z misią83 ??? Na grupie jest, ale jej dawno nie widziałam. A czytam regularnie to raczej nic nie przegapiłam....
 
Ostatnia edycja:
Czytałam skład tych tabletek na mdłości, całkiem ok :)
Dajcie znać czy pomagają choć mi już lżej z dolegliwościami mogę to nawet powstrzymać.
Mmm zjadłam pół kg truskawek :-)
Ja badania dopiero mam 12 czerwca a i tak nie wiem czy gin mi pomierzy ale chyba tak ;-)
 
Witam się przed pracą,
jak zwykle ostatnio w momencie tuż przed wyjściem mam spadek ciśnienia (96/65, nigdy takiego nie miałam) i ból głowy i TAK MI SIĘ NIE CHCE IŚĆ! :(
Po pracy pewnie polegnę spać, a jutro na 10 do ginekologa, trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Bulkaasia zawsze mozesz sobie MG z vit b6 brac, bardzo dobry w ciazy no i tez na kolatnie serca;-)

Vivienne a o ktorej konczysz, jak dopiero teraz idziesz do pracy??? Jej ja juz dzis po pracy i mam wkoncu weekend;-)
 
Do góry