reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Mój M też miał mieć urlop od 17 grudnia, a tu lipa. Dostanie dopiero od 22 grudnia i tylko 4 stycznia.
Ja od razu mu powiedziałam, że jak zacznę rodzić to nie obchodzi mnie jak to zrobi, ale ma być ze mną w szpitalu. :happy:

Łóżeczko skończone, pochwalić się wam ? :sorry:
 
nathani i jak ze skurczami?
ankka, mikaa ja właśnie też boję się tego, że za późno zorientuję się, że muszę jechać do szpitala i że też nie zdążą z podaniem tego antybiotyku - bo ja też mam ten nieszczęsny gbs :-(
lilith niefajne zachowanie szefa
aurelka pewnie, że się pochwalić :-) i właśnie mi przypomniałaś że też miałam się swoim pochwalić, ale to już nie dzisiaj.

a tak w ogóle to znowu myślałam że u mnie się coś rozkręca, bo podbrzusze strasznie bolało - aż chodzić nie mogłam, no ale przeszło.. dlatego naprawdę wolałabym by zaczęło się u mnie od odejścia wód - wtedy wiedziałabym na 100% że mam jechać na IP
 
reklama
adgama - Tak stwierdziliśmy jednomyślnie z mężem, że wracamy do korzeni ;-) czyli tak jak chciałam od początku i w ogóle od pierwszej ciąży . Teraz będzie Lenka, mała się może rodzic ma imię ustalone.
Mąż wrócił z pogotowia angina ropna, mam zakaz zbliżania się do Sary...świetnie:crazy: w sumie trochę ciężko z takim zakazem bo się nią opiekuję , całuje, tulę itd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry