reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

nie, nie to ja juz dawno sobie tak wytlumaczylam....z tymi studiami to troche tak jak z Twoim stazem, po prostu wiekszosc ich zaliczylam, tylko nie skonczylam i tego mi bylo troche szkoda, ale teraz po latach to faktycznie nie ma wiekszego znaczenia. Do czerwca to jeszcze masz troszke czasu....z tym lezeniem tylko do kitu :) no coz....
 
reklama
Witajcie mamuśki, bardzo dawno tu nie zagladalam, widze ze u Was duzo sie dzieje, ja podjelam decyzje o pozostaniu w PL do czasu porodu, jejku jak mi tutaj dobrze....wiec nie dziwie sie ze Domisce bylo ciezko wracac...
Co do masowych zwolnien w USA to to samo u nas na zachodnim wybrzezu, moi tesciowie mowia mi ze ich znajomi pracujacy w duzych koncernach potracili prace a inni dostali obnizki z godziny i to nawet do 3$ mniej! ale numer!Ale nie myslcie ze w Europie lepiej, fala po malu uderza i do Polski, zaklady traca zlecenia, nie ma odbiorcow, szkoda gadac, ale trzeba byc dobrej mysli, w koncu po kryzysie przychodzi przyplyw, wiec lepiej trzymajmy glowy do gory...mi juz brakuje moich ulubionych amerykanskich sklepow i ciuszkow na wyprzedazach w PL ceny sa kolosalne, przykladowo lozeczko dla dziecka - takie fajniejsze to 2000zl!pocieszam sie ze dolar podskoczyl i teraz jest az 3,40zl za jednego, wiec jako ze maz zarabia w dolarach to dla nas w PL jest przyzwoicie,ale jak na poslkie warunki to ludzie narzekaja - wszystko bardzo drogie.
pozdrawiam z mroznej ojczyzny :-)
 
witam i ja :D z wieczorka :D siedzimy i relaksujemy sie z mezem i mala hihi pozwolilismy jej dluzej dzis posiedziec ale zaraz idzie spac no bo juz po 22 :tak:

co do studiow to ja mysle nad robieniem kolejnego kierunku czy cus no ale zobczymy jutro podskocze do collegu i popytam sie i zobaczymy co powiedza :tak:

kurde powiem ci Bee148 ja mam skolei inne wrazenia teraz po ostatnim pobycie w polsce. Bardzo pozytywnie sie zaskoczylam cenami! Przynajmniej na slasku nie jest drogo .. jejku hihi prawie codziennie jezdzilam na zakupy :szok::-D maz juz mial dosyc ze mna :D w ogole znajomi o wiele mniej narzekja niz np lata temu.. wyplaty sa przyzwoite itd tylko wlasnie trzeba chciec i wiedziec czeeego sie chce :-) ja wlasnie przez to wszystko nawet myslalam by sie przeniesc do PL.. no ale wiadomo nadal uwazam ze Stanach warunki jednak lepsze hihi
jedyne co ze rodzinka tak daleko bu :-(

no ale musze przyznac ze juz spowrotem sie zaklimatyzowalam :-)

teraz czekamy urlopiku na florydzie :)

no ale poki co pozdrawim was kochane!:)
 
Witam szczegolnie nowa mame:-):-D
Dominska super, ze pobyt w Polsce udal sie.:-):-D
Bee zycze pomyslnych zakupow i odzywaj sie do nas.
U nas przeziebienie panuje, corcia ma kaszel, a ja znow mam wodospad z nosa. :no::wściekła/y::wściekła/y: Bylam z Natalka u lekarza, wszytsko ma czyste i musimy czekac, az samo przejdzie:-:)-(
 
to też zależy z tymi cenami w jaki rejon i kiedy sie trafi.. myśmy byli na urlopie w okolicach Zakopanego.. ceny to masakra..... czsem tak wybujałe że aż przebijały ceny z mojego snobistycznego amerykańskiego miasteczka... :szok:

fajnie macie z tymi urlopami.. ja niby sie lenię.. ale o urlopie pomyslimy dopiero gdzieś koło marca.. dopiero wtedy mąż weźmie jakieś większe wolne... teraz to on tylko jeden żywiciel rodziny i musi sie starać... :-D
 
reklama
Do góry