reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

oja! powiem Ci Aga ja mialam malej kupic te lalke na drugie urodzinki ale stwierdzilam ze jeszcze za mala jest i jak bedzie starsza bedzie lepiej lalke mogla zrozumiec i sie z nia bawic.. a tu patrz.. nawet nie wiedzialam :D

ty slyszalas jak ona to mowi?:) To Islam is the light to jeszcze nie negatywne stwierdzenie ale to o szatanie.. msakra...!
 
reklama
oja! powiem Ci Aga ja mialam malej kupic te lalke na drugie urodzinki ale stwierdzilam ze jeszcze za mala jest i jak bedzie starsza bedzie lepiej lalke mogla zrozumiec i sie z nia bawic.. a tu patrz.. nawet nie wiedzialam :D

ty slyszalas jak ona to mowi?:) To Islam is the light to jeszcze nie negatywne stwierdzenie ale to o szatanie.. msakra...!

Sarah dostala ta lalke od cioci jakies 2 m-ce temu... :tak: Poczatkowo nie wiedzialam co ona mowi... wyraznie tylko slyszalam MAMA, ale po obejrzeniu filmikow na necie wyraznie slysze, ze mowi "Islam is the light"... :tak::rofl2:
 
Aga hihi powiem Ci ja ja ogaldalam i sluchalam w sklepie to dosyc fajna sie wydawala i wlasnie fajnie mowila ale nic o islamie.. a mowila nawet wyraznie :D ae moze na wszelki wypadek jej nie bede w przyszlosci kupowala :D

co tam w ogole slychowac? u nas mialo dzis byc zimno a tak ladnie na dworze :D

ale wlasnie widze ze gory w chmurach.. czyzby snieg?:)))
 
Hej

Witam się po dłłuuuugaśnym polski weekendzie :-D:-D:-D...odpoczełam 9mały u teściowej)... pomogłam mężusiowi w knajpce ( dla mnie to mega relaks):-)

Kobitki z ta lalką to niezłe przegięcie :szok::szok::szok:...masakra...szczegółów nie znam ale bardzo jestem ciekawa jak doszło do powstania tej lali :confused:

Domiśka tęsknię za nartkami w COlorado :sorry2::sorry2:
 
Rudson no ej no zapraszamy zapraszamy :D ja powiem Ci tesknie do polskich gor.. do Beskidu Slaskiego Zywieckiego itd.. sporo czasu tam spedzalam :) napewno go odwiedze :D

ogladalam zdjatka z knajpki - bardzo fajny wystroj!! :Dpodobaja mi sie te kolory :))

jejku jak patrze na Domisia jak ten czas leci nie?:D dopiero co sie cieszylysmy z Twoich dwoch kreseczek :) a tu juz jaki Kawaler! biega wszedzie mamusi? no i powiedz mowi juz sporo slowek?:)

jakbyscie sie tu wybierali to moze i nas w koncu odwiedzicie:D albo moze bedziecie gdzies w okolicach slaska na poczatku stycznia?:D



moja mala wlasnie wrocila ze swojego pokoju.. uwaga.. ubrana w jej ksiezniczkowa sukienke.. matko boska :D posciagala spodnie bluzke i sie przebrala.. i powtarza "i'm a princess" i sie kreci w kolko :d hihi eh te dzieci :D

no i poza tym gotuje obiadek i czekam na meza :)

a reszta naszych rodaczek w ameryce?:D
 
aga_wozniak - przepraszam faktycznie nie doczytalam to byla wypowiedz Domiski z tym paliwiem :zawstydzona/y:ale nie ma co sie dluzej rozwodzic na te tematy bo wprowadzamy nagetywna atmosfere.Ja juz nie moglam wysiedziec w Stanach i polecialam do naszego domku w PL i teraz jestem juz szczesliwa.Sorki za moje komentarze ale jakos ogolnie wsciekla bylam w USA na wszystko a zapewne to ze jestem w ciazy poglebilo moje zlosci i nerwy, maz rowniez stwierdzil ze zrobilam sie bardziej burzliwa, to chyba hormony!nic mi absolutnie nie pasowalo!Przepraszam jak ktoras z Was Aga lub Domis obrazilam - w pedzie mysli i gniewu czlowiek sie czasem zapomina.Jestem obecnie w Polsce i czuje sie wspaniale, tego mi po prostu brakowalo i na pewno tesknota poglebiala moja chwilowa nienawisc do obczyzny a do tego jadlowstret bo poki co to tutaj wszystko mi smakuje, mamusia ugotowala pierozki, golabki, kotleciki mielone ze swiezej lopatki mniam :-), humor mi sie poprawil i teraz wracam do normalnosci.Pozdrawiam Was dziewczynki i zgadzam sie z Rudson wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, cos w tym jest.i fakt ze w PL jedzenie drogie ale nie zraża mnie placic wiecej za zdrowsze tym bardziej bedac w moim stanie.Aga jeszcze raz sorki za bledny cytat pod twoim imieniem, mam nadzieje ze mi wybaczasz :sorry2: pozdrawiam ze slonecznego zachodniopomorskiego
 
Bee a gdzie ty nam wybylas? na wakacje pojechaliscie do PL? :) jak fajniutko! na dlugo polecieliscie????
ja tez sie juz wizyty w polsce nie moge doczekac :D no ale jszcze troszke!!

ja powiem Ci tutaj tez zdrowo gotuje .. zawsze musza byc jakies warzywa troszke miesa i zazwyczaj ryz :) duzo owocow itd :D w polsce to powiem ci toche mniej zdrowo jadlm chyba bo zawsze ziemniaruy wszystko na mace itd :D:D ale jakie pyszniutkie polskie jedzonko jest.. dlatego kontynuuje polska kuchnie tu u nas w domu w USA :D:D

Bee no i na kiedy masz termin kochana? :)
 
witam
Jesli chodzi o jedzenie to ja dalej preferuje polska kuchnie i to w troche gorszym wydaniu. U mnie kartofelki prawie codzienniei do tego jeszcze troszeczke polane tluszczykiem :szok:( nie moge sie odzwyczaic). Moj maz wscieka sie , bo kulturysta to patrzy co je, najlepiej ryz, piersi z kurczaka, kasza. A ja nie gulasze, mielone, schabowe i zupki.
W sumie to nawet nie wiem co Ci amerykanie w tych domach gotuja, bo praktycznie co narodowosc to inne gotowanie!!!:-D:-)
A moze Wy macie jakies, sprawdzone fajne przepisy??
 
hej dziewczynki widze kasiek121 ze nie poddajesz sie mezowi, hi hi, moj maz rowniez trenuje kulturystyke a na moje polskie ziemniaczki z cebulka to patrzy z przymruzeniem oka,ale ja tam sie nie przejmuje i gotuje pod siebie bo na kurczaki to juz nie moge patrzec,ale gulaszyk brzmi super!Ja przede wszystkim gotuje duzo zup, krupniczek,pomidorowka, ogorkowa mniam :-) teraz w PL to mam duze pole do popisu bo kupilismy z mama zoladki i na tym ugotowalysmy zupke a ja uwielbiam je wyjadac z zupy hi hi!Domiska, wylecialam do PL na dluzej i na pewno chce tu spedzic Sylwestra, musialm wyjechac bo dostawalam kota, strasznie mi sie chcialo jesc polski chlebek, coz mialam zachcianki wiec maz mnie wyslal do domku, zreszta sam zdecydowal sie na powrot do Iraku na krotszy kontrakt :-(, bo to dobre pieniazki a w Stanach nie latwo bylo mu znalezc cos za naprawde dobre pieniazki a my mamy dom do utrzymania w PL i w CA.Poza tym ja mam tutaj swoj biznes i miedzy innymi pojechalam zobaczyc co sie tu dzieje!coz ceny sa powalajace to sie zgadza, bylam wczoraj na przegladzie auta, wymienili klocki i dolali oleju koszt 2300zl!:szok::szok::szok: po prostu koszmar!Ale dzisiaj ide na badania, na szczescie wszystkie bezplatne bo ide do swojego rodzinnego, wiec zrobie krew mocz i inne takie tam ciazowe sprawy.Do tego musze dowiedziec sie wiecej o konflikcie krwi bo maz ma plus a ja minus wiec troszke mnie to martwi!caluje goraco :happy2:
 
reklama
Hej kobitki

Witam się z jesiennej Polski :dry:...hmmm jesień w USA była jednak ładniejsza :tak::tak:

Nie wytrzymałam i zaszalałam zakupowo hihihihi - zamówiłam mega dużą pakę z Old Navy i GAP dla DOmelka...i jak koleżanka z pracy zobaczyła ceny to oszalała i dla niej zamówiłam druga dla wnusi hihihihi...teraz tylko koleżankę muszę poprosić o przesłanie :tak::tak:

Jedzonkowo się zrobło widzę :-D:-D...u mnie wczoraj gulasz a dziś teściowa przynosi sosik z żołądków MNIAM!!!!

Pozdrowionka
 
Do góry