reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Domiska-ja tez w Polsce, ogolnie na Swieta sie wybieramy i tak juz zostaniemy na Nowy Rok. Ja obecnie nie pracuje, po urodzeniu przez pol roku pracowalam w aptece a teraz sobie urzadzila zwyczajnie wolne :-) No ale dosyc bibki, juz pomalutku chce wracac do pracy tym bardziej ze krucho ostatnio z sektorem finansowym :sorry2:
 
reklama
U nas z dnia na dzien lepiej, coraz wiecej spaceruuje, bo pogoda u mnie jest przepiekna. Moja corcia rosnie z dnia na dzien, ostatnio dziadek powiedzial, ze ona ma chyba z rok bo ma az "dwie brody":szok::-D:-) Dziecku przeciez nie bede zalowala jedzenia, pozniej jak zacznie raczkowac to spali wszystkie zbede kalorie w mig.:-D:tak::-).
A ja tam sie ciesze, ze moje dziecko je, ze rosnie, a przede wszystkim, ze jest zdrowe, bo to dla rodzicow najwazniejsze.
Dziewczyny, ale Wam zazdroszcze tych wyjazdow do Polski, mi to marza sie polskie Tarty, Zakopane, sniegu po pachy, ale jak na razie to tylko zostaje w sferze marzen.:rofl2::blink:
 
Witam dziewczynki po dluzszej przerwie; jakos tak brak czasu na wszystko; tesciowa wrocila do PL ale wiem ze sie juz szykuje spowrotem gdzies na wiosne; w tej chwili chodze 3 razy w tygodniu razem z Vicki do pracy; mamy swoj osobny pokoj, tam V ma swoje zabawki, lozeczko, itp; nie jest za ciekawie no ale jakos sobie dajemy rade

Kasiek, doczytalam tylko ze mialas operacje; boju strasznie wspolczuje, ale dobrze ze jest juz lepiej - duzo zdrowka dla Ciebie; Natalka sliczniutki bobasek :-)

reszty raczej nie dam rady nadrobic :zawstydzona/y: przepraszam;
pozdrawiam Was wszystkie i do uslyszenia ;-)
 
Kasiek-super ze juz lepiej, trzymaj sie, bedzie dobrze
AnulkaD-widze ze masz robaczka w wieku mojej Alusi :-) Jesli chodzi o prace razem z mala-podziwiam, nawet nie wiedzialam ze tak mozna.
 
U nas dzisiaj wyjatkowy dzien zostalam sama z mala od operacji. Corcia spisala mi sie na 6 z wielkim plusem, nie marudzila za duzo i pozwolila mamie nawet ugotowac obiadek.
Widze, ze mamy coraz bardziej zajete, ja siedze w domu a nie wiem nawet kiedy ten czas uplywa. Przy dzieciacz to chyba z wielkim przyspieszeniem te dni uplywaja.:szok::szok::szok: Nie wiem Wy tez tak macie????:rofl2::rofl2:
 
kasiek no prosze jaka grzeczna coreczke masz!:) jak ty sie czujesz?

powiem Ci kasiek ze tesknie do tych czasow gdy dzieci sa takie malutkie tylko leza,spia i jedza :D hehehe mozna wszytsko porobic sobie i w ogole :D achhhh korzystaj z tego czasu ile sie da!!!! :D

hehe ja widze jak mi teraz leci czas przy malej tyle robotki.. wiecznie sie rusza i biega i szaleje :D a czas przy tym smiga jak zakrecony :D
 
Domiska tak jak piszesz, moja corcia to tylko lezy, jej i spi. Ja mam teraz zegar ustawiony na co 3 godziny, bo mala wtedy jej, jak spi to oczywiscie nie budze, niech sie dziecie wyspi i dopiero posilek:tak:;-).
A ja czuje sie z kazdy dniem lepiej, ale czasami zdarza sie, ze za szybko cos zrobie ( glupie wejscie po schodach) juz dostaje zadyszki i musze chwilke odpoczac. Mam nadziej, ze z czasem to przejdzie. Wyniki mam tez nie najgorsze caly czas mnie kontroluja, wiec nie jest zle.
A chcialabym sie was zapytac odnosnie antykoncepcji. Czego uzywacie, co polecacie, a co odradzacie??:rofl2: Musze cos wybrac, bo teraz zajscie w ciaze jest dla mnie bardzo ryzykowne.
 
A chcialabym sie was zapytac odnosnie antykoncepcji. Czego uzywacie, co polecacie, a co odradzacie??:rofl2: Musze cos wybrac, bo teraz zajscie w ciaze jest dla mnie bardzo ryzykowne.

Ja uzywam tabletek... :tak: Jak karmilam piersia to bralam Ortho micron, a teraz biore Desogen. Po Ortho micron nie mialam zadnych efektow ubocznych, a po Desogen przez pierwszy m-c mialam bole glowy (prawie codziennie) i czualam sie zmeczona, oslabiona, caly czas chcialo mi sie spac, ale jak rozpoczelam drugie opakowanie wszystko przeszlo i od tego czasu nie mam juz zadnych efektow ubocznych.
 
reklama
Czesc Dziewuszki!
No ja to juz wogole pisze sobie w schedule kiedy mam prysznic wziasc i kwiaty podlac bo juz nie mam doslownie na nic czasu. Ostatnio mylam podloge o 23 bo akurat wtedy mialam chwile.
Moj maz mial wypadek w pracy, cial cos grainerka i poslizgnela mu sie i wplatala w ciuchy. Zanim odloczyl z pradu to przeciela mu skore pod lewa reka, na zebrach. Zawiezli go do szpitala i ma zalozone szwy. Wkurzona jestem bo w Polsce by dostal platny urlop na miesiac i jakies odszkodowanie, ale nie przeciez nie w Ameryce. "Work till you die" to ich motto.
Ja odkad urodzilam Karen jestem na "Seasonale" i normalnie to jest moje blogoslawienstwo bo ja mialam okropnie bolesne okresy a teraz nie dosc, ze prawie ich nie czuje, trwaja moze z 4 dni a do tego 4 razy w roku. Zadnych efektow ubocznych od nich nie mialam.
Zapisalam sie jako wolentariuszka do dzieciakow szkoly i w tamtym tyg. bylismy na pumpkin farm i w malym zoo. Bylo superasnie tylko z Kevinka klasa mialam 3 chlopakow i nabiegalam sie strasznie.
Ok tyle u nas slychac, maz zaklada drewniana podloge w salonie, chyba musze pomoc mu troche.:zawstydzona/y:
 
Do góry