reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Mała informacja
6 grudnia o godz.12.30 w central parku, dzieci polsie beda spiewaly polskie kolędy
Nie wiem, co bedzie jak pogoda nie dopisze, ale poki co to tak jest w planie, by dzieci śpiewały i miały ze soba czapki mikołajkowe
Pozdrawiam
 
reklama
Kolejna mała informacja :-)
9 grudnia w Bretton Cresset, w centrum Bretonu, jest akcja oddawania krwi od godziny 13.00 w studio 2.
Warto coś zrobić dla kogoś potrzebującego, a krwi ciągle jest mało w szpitalach i punktach krwi.
Zapraszam.
Punkty oddawania krwi są w całym Peterborough w różnych terminach. Można się dopasować.
Pozdrawiam
 
http://www.pajacyk.pl/index.php

Drogie Mamy!
Jesli codziennie masz wlaczony komputer, kliknij tez na brzuszek pajacyka w powyzszym linku.
Nas takie klikniecie nic nie kosztuje, a kazde klikniecie to pomoc dzieciom; sponsorzy placa na rzecz pajacyka za kazda odslone i klikniecie

Pozdrawiam serdecznie i codziennie pomoz i kliknij!
 
Witam wszystkie mamy:-)chciałam zapytac jakie mleko angielskie mogę podać dla mojego 7-miesięcznego maluszka,chcę zmienic mu mleczko z bebiko2 na inne ponieważ robi bardzo często zielone kupki.Co prawda nie boli go brzuszek i załatwia się raz dziennie ale kolorek jest zielony.Nie znam sie na tych mlekach angielskich ,może ktoraś mama miala taki problem.Chodzi tez o to aby te mleczko było w miare do przelkniecia:tak::-Dbo po słodkim mleczku nie wiem jak zareaguje.Bardzo proszę o jakąś rade i z gory dziekuje:-)
 
Milunia273 ja mojej Zuzi od początku dawałam mleko sma (najpierw żółte a potem czerwone).Kiedy skończyła 2 latka zmieniłam jej mleko na cow&gate 1+ bo sma czerwone teoretycznie powinno podawać się do 24 miesiąca życia.Zielonych kupek nie zaobserwowałam.Tak naprawdę każde dziecko jest inne i mleko które jednemu odpowiada innemu wcale nie musi.Myślę że pozostaje metoda prób i błędów.Mam nadzieje że chociaż troszeczkę Ci pomogłam.Pozdrawiam!
 
reklama
milunia273 Znajome chwalą sobie sma,aptamil i cow&gate. To zależy jakie posmakuje dziecku.
Mój synuś też ma 7 mies,ale nadal na piersi a modyfikowanego nie chce pić, pociągnie z dwa razy i pluje,próbowałam aptamil,cow&gate i hipp. Ściąganego z butli tez zbyt chętnie nie pije.
 
Do góry