reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Dziękuję że się odezwałyście, wczoraj przekazałam nr. Teraz ruch mojej kuzynki. Mam nadzieję że się odważy. ;-) teraz szykuje sie na basen, potem do kumpeli więc koło 4 do niej zadzwonie, zapytać czy dzwoniła! Dziękuję raz jeszcze!!! Całuski
 
reklama
Cześć dziewczyny!Coś strasznie cicho się tutaj ostatnio zrobiło.My niestety musiałyśmy dzisiaj odwiedzić lekarza bo Zuzi zrobił się jęczmień na prawej powiece. Dostała antybiotyk w maści i miejmy nadzieje ze jej to szybko zejdzie.Pozatym straszne nudy.Brakuje nam ogólnie towarzystwa ostatnio.Pozdrawiam!
 
Dziewczyny a wy zyjecie jeszcze??????????? czasem tu zagladam i cisza ale mam nadzieje ze ktoras sie odezwie!!!!
 
no hej wszystkim mamuśką!!! Jestem pierwszy raz na tej stronce i muszę się pochwalic wszystkim spodziewam się dzidziusia;)) termin mam dopiero na styczeń a już sie nie mogę doczekac z resztą mój facet tez się niecierpliwi . pozdrawiam wszystkich rodziców paaaa
 
No widze ze tu trzeba czekac na nowe mamuski bo te stare sie nie oddzywaja!!!!
Witam na forum...!!!! Ja mam juz mala coreczke...tzn juz spora i tez spodzewamy sie drogiej pociechy w marcu!!!!!
GRATULACJE I ZYCZE SZCZESLIWEGO ROZWIAZANIA!!!!!!!!!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny :-)

Tak to już z tym wątkiem jest - raz idzie pełną parą, innym razem " przymiera " ..
Może mimo wszystko się rozkręci :-)


dusiaxxx,

gratuluję fasolki i życzę szczęśliwego rozwiązania :-)

ma_dzi_ulka,

Tobie również gratuluję maleństwa i oby ciąża była wspaniałym okresem :)

I pytanko -czy Ty chodziłaś może na spotkania polskich mam ?
 
Do góry