reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

Dziękuje kochane za odpowiedż:-)Kupiłam APTAMIL -zobaczymy.Wczoraj byłam u lekarza ponieważ mój mały był na antybiotyku(AMOXICILLINA)przy tym robił bardzo zielone kupki i miał biegunke,przed antybiotykiem tez robił zielone ale nie takie ciemne.Powiedział mi że przy tym antybiotyku może byc biegunka i zielone kupki-ze się unormuje.Pytalam czy moze nie zmienić mleka,ponieważ ten kaszelek nie daje mi spokoju co może być na tle alergicznym-powiedział że NIEale przepisał syrop od alergii:no:Wlaściwie to nic innego sie nie dzieje po za tymi brzydkimi kupkami i tym przewlekłym kaszelkiem .Może ja za bardzo sie przejmuje:-(pewnie dlatego że to Anglia a nie Polska:tak:Pozdrawiam Was mamusie :-)
 
reklama
milunia273 Znajome chwalą sobie sma,aptamil i cow&gate. To zależy jakie posmakuje dziecku.
Mój synuś też ma 7 mies,ale nadal na piersi a modyfikowanego nie chce pić, pociągnie z dwa razy i pluje,próbowałam aptamil,cow&gate i hipp. Ściąganego z butli tez zbyt chętnie nie pije.
ELWIS tak patrzę to Nasze dzieciaczki urodziły sie prawie w tym samym czasie:tak::-)Mój mały urodził się 29.06 to jest 2 dni starszy tak,dobrze liczę? A chciałabyś przejść na butelke?ja karmiłam do 6 miesiąca i tez nie było łatwo na początku to wogóle na butelke nie chciał patrzec, teraz to nie wie co ma z cycem zrobic:-DPozdrawiam serdecznie:-)
 
ELWIS tak patrzę to Nasze dzieciaczki urodziły sie prawie w tym samym czasie:tak::-)Mój mały urodził się 29.06 to jest 2 dni starszy tak,dobrze liczę? A chciałabyś przejść na butelke?ja karmiłam do 6 miesiąca i tez nie było łatwo na początku to wogóle na butelke nie chciał patrzec, teraz to nie wie co ma z cycem zrobic:-DPozdrawiam serdecznie:-)
Między naszymi dzidziami tylko 1 dzień różnicy. Kuba urodził się 30.06. Jak narazie chcę jeszcze karmić piersią,ale czasem trzeba gdzieś wyjśc coś załatwić a nawet winka się z męzem napić. Teraz jest z tym lepiej bo dam coś ze słoika :-) A ty w jakiej dzielnicy mieszkasz,bo może jak będzie cieplej to na spacer byśmy się umówiły. Kuba już kilka razy korzystał z huśtawek na placu to nawet mogłybyśmy na jakis pójśc jeżeli masz ochote. Ja mieszkam w West Town blisko Maternity Unit:-)
 
Elwis tak sobie myślę że może to niekoniecznie wina leży po stronie rodzaju mleka tylko możliwe że po prostu Małemu nie odpowiada butelka a dokładniej kształt smoczka...Wiem że wszystko zależy od dziecka.Pozdrawiam!
 
Między naszymi dzidziami tylko 1 dzień różnicy. Kuba urodził się 30.06. Jak narazie chcę jeszcze karmić piersią,ale czasem trzeba gdzieś wyjśc coś załatwić a nawet winka się z męzem napić. Teraz jest z tym lepiej bo dam coś ze słoika :-) A ty w jakiej dzielnicy mieszkasz,bo może jak będzie cieplej to na spacer byśmy się umówiły. Kuba już kilka razy korzystał z huśtawek na placu to nawet mogłybyśmy na jakis pójśc jeżeli masz ochote. Ja mieszkam w West Town blisko Maternity Unit:-)
Elwis ja mieszkam na Stangraund obok Flettonu a gdzie chodzisz do parku?możemy sie wybrać do jakiegos parku na huśtawki:tak:z tą pogoda to tak jest jak trochę cieplej to pada(jutro ma być chyba ładnie):-)napisz jak Tobie pasuje;-)Pozdrawiam:-)
 
Elwis ja mieszkam na Stangraund obok Flettonu a gdzie chodzisz do parku?możemy sie wybrać do jakiegos parku na huśtawki:tak:z tą pogoda to tak jest jak trochę cieplej to pada(jutro ma być chyba ładnie):-)napisz jak Tobie pasuje;-)Pozdrawiam:-)
Jutro nie bo Polska szkoła jest. Ja to chodze w swoich okolicach czasem do Central Parku i raz z koleżanka byłam w centrum. Od 13.02 do 21.02 dzieciaki w szkole mają wolne wiec może w tym czasie. wyśle Ci na PW nr telefonu to sie w szczegółach dogadamy:-)
 
Czesc mamuski!
Dawno mnie tu nie bylo wiec sie przedstawie!
Jestem magda, mieszkam w peterborough i mam dwuletnia coreczke!

Wlasnie rezygnuje z pracy bo chce sie sama zajac mala i chce wrocic do szkoly, wiec bede do dyspozycjii jako opiekunka! Jesli ktoras z was lub waszych kolezanek szuka opieki nad dzieckiem to prosze o kontakt! Nr.tel 07703729701


pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki!:-)
 
Witam dziewczyny!!


Od czego zacząć??
Mam kuzynkę w waszym mieście, jest tam ok 6 miesięcy, nie ma zbyt wiele koleżanek i jej 4 letnia córeczka tęskni za kuzynostwem z Polski, a jej młodszy syn ma 4 miesiące. Piszę ponieważ pomyślałam, iż może któraś z was ma ochotę poznać kolejną mamę?
Cały pech polega na tym iż ona nie ma internetu!
Dziewczyny przepraszam za nieporadne przedstawienie sprawy!!

Jak by coś, proszę o nr tel. na pv a przekażę!!

Sama wiem jakie spotkania z dziewczynami z formum są potrzebne, więc pomyślałam i o niej!!

Dziękuję patki
 
reklama
Do góry