reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dawno NAs nie było, i nadrabiamy zaległosci.
Ostatnio mam niewiele czasu na to by cos tam do Was skrobnąc.
Przez kilka dni strajkował nasz staruszek (komputer mam na mysli),od piatku do niedzieli ktos tam wieczorkiem do Nas wpadał.I jakos tak wyszło.
Ja odzyskałam głos, a Oskarowi wychodzi dolna trójeczka, i znów nAs uraczył temperaturką 38,6.
Takze na brak rozrywki nie narzekam.:-)
 
reklama
witam się i ja! Ostatnio nie zaglądam tu często, ale piszę pracę magisterską i gonią mnie terminy. Za jakieś 2-3 tyg powinnam skończyć to będę zaglądać częściej :)
 
witam wszystke łódzkie mamusie mieszkam na bałutach i rodziłam swoja pocieche w szpitalu jordana na przyrodniczej i musze wam powiedziec kochane kobitki ze swietny szpital
 
Anetas!

Fotki super! A Borys rośnie jak na drożdżach. :-)

W Łodzi dzisiaj też przepiękna pogoda , słońce i cieplutko. Aż trudno uwierzyć ,że to już koniec listopada.

Jak tam przeprowadzka?
 
Zdjecia super.Dla NAs takie zdjecia to atrakcja :-) .
I przynajmniej ja nie uwazam ze sie czyms chwalisz, i wklejaj jak najwiecej sie da. My wczorajszy dzien spedzilismy w samochodzie.Mielismy kilka spraw do załatwienia i chłopców zabralismy ze sobą.
Na koniec mieli juz dosc tej wyprawy i na tylnym siedzenie samochodu zaczeły sie bójki.W koncu obja uczeli sobie drzemkę.
Dziś mielismy wybrac sie do nowej sali zabaw na Widzewie.
Ale tez brakło czasu.Musimy to nadrobic w przyszlym tygodniu.
 
Trudno najwyzej sama do siebie pogadam.
Kamil jest rozbrajajacy czasami.
Chciałam go dzis w przedszkolu przebrac w spodnie dresowe, zeby mu było wygodniej.
Mówie mu mu zeby zdejmował dzinsy, a on do mówi tak " mama, no co ty.Chcesz zeby mnie ludzie zobaczyli bez spodnie.Mowy nie ma."
No i na nic moje przekonywania, postawił na swoim.
 
Ja bardzo intensywnie piszę pracę magisterską, gonią mnie terminy, za tydzień powinnam ją skończyć to zacznę się z powrotem udzielać.

pozdrawiam Łodzianki
 
reklama
Mamusiaagusia!

Ależ dorosły kawaler z tego twojego Kamilka:-D. Oj potrafią nas zaskoczyć i rozbawić te nasze maluchy.

Leika!

Trzymam kciuki za owocne tworzenie pracy i obronę na conajmniej 5.

U nas w porządku!! Zuzka zasuwa na czworaka , wszędzie jej pełno i obdziela wszytkich wokół uśmiechami. Zdrówko nam wszystkim dopisuje, czego i wam życzę.. :-)
 
Do góry