reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

aniwar serdecznie gratuluję Ci stanu błogosławionego:happy: Widzisz, jednak się doczekałaś tego wspaniałego szoku z powodu drugiej kreseczki :-D Dbaj o siebie, a przede wszystkim promieniej szczęściem, bo to najlepsze dla Ciebie i Twojej Fasolki:-)
 
reklama
aniwar gratuluję Ci upragnionych dwóch kreseczek :-) Az mi się łezka w oku zakręciła, bo przypomniałam sibie jak my się z mężem cieszylismy. z tym, że ja jako wrodzony niedowiarek zanim poszłam do gin to zrobiłam jeszcze dwa testy :-D
Całusy i daj znac jak wrazenia po pierwszej wizycie :-)
 
aniwar gratuluję Ci upragnionych dwóch kreseczek :-) Az mi się łezka w oku zakręciła, bo przypomniałam sobie jak my się z mężem cieszylismy. z tym, że ja jako wrodzony niedowiarek zanim poszłam do gin to zrobiłam jeszcze dwa testy :-D
Całusy i daj znac jak wrazenia po pierwszej wizycie :-)
 
kasfree ja też niedowiarek jestem, ale ja od razu po teście pojechałam do szpitala zrobić test z krwi, bo stwierdziłam, że to już da mi sto procent pewności, bo jednak testy mogą się mylić :)) To jest jeden z najszczęśliwych dni w życiu jak czekasz na te dwie kreseczki i w końcu możesz je ujrzeć.
A mnie łapie jakieś przeziębienie ;/ Od wczoraj gardło mnie boli i głowa mi odpada. Mam tylko nadzieję, że mi szybko przejdzie, bo nie chciałabym się teraz rozchorować i truć moją kruszynkę jakimiś lekami ;/
Pogoda znowu kiepska, więc i nic robić się nie chce, a zaraz do pracy trzeba iść.
Miłego dnia dziewczyny
 
Kinia, widze że jesteś miniej więcej na tym samym etapie ciąży :)) Wybrałaś już szpital, w którym będziesz rodzić ???
 
kasfree wiesz ja zastanawiam się nad Zgierzem lub matką polką. Ale chyba w Zgierzu ze względu na fakt, że będę miała bardzo blisko, a niestety do CZMP ode mnie to jest w tych korkach ponad godzinę jazdy. Poza tym kilka osób bardzo odradza mi ten szpital. Ewentualnie chciałabym się też dowiedzieć coś o szpitalu na Sterlinga, bo też parę dobrych opinii słyszałam. A ty już coś wybrałaś?
Zastanawiam się czemu ktoś przeniósł temat w inne miejsce ;/;/
 
Witam dziewczynki:-) Ja też nie dowierzałam jak na pierwszym teście pojawiły się 2 kreski, ale następnego dnia zrobiłam drugi i pokazał to samo. Wtedy uwierzyłam. Z początku nie byłam zachwycona, tylko zszokowana, szczególnie, ze w tym samym tygodniu zaczęłam nową pracę. Ale stwierdziłam, że co ma być to będzie i w końcu zaczęłam czuć radość z tych dwóch kreseczek.
Kinia1 pewnie już znasz sposoby na takie przeziębienie, ale podpowiem Ci co ja stosowałam. Kupiłam sobie saszetki Gripovita i piłam 3 razy dziennie, do tego Calcium też 3 razy dziennie, a na gardło Propolki albo Tantum Verde w sprayu. Brałam to po konsultacji z lekarzem, więc wiem, że bezpieczne.
Pogoda do ... nie powiem czego. A ja myślałam, że ten długi weekend będzie słoneczny i prawdziwie wiosenny:-( Jak znam życie skończy się weekend, a pogoda poprawi się, jak wrócę do pracy.
Zapomniałam się pochwalić, ze mój brzuchol zaczął być widoczny i jadąc w czwartek tramwajem miły, młody mężczyzna ustąpił mi miejsca w tramwaju:szok: Widać, nie wszyscy dżentelmeni wyginęli:-D
Życzę wszystkim miłego dzionka!
 
Kamelija chyba będę musiała zacząć pić tą gripovitę, bo powiem Ci, że już dziś mam zupełny bezgłos, mimo, że używam tantum verde w sprayu. A jutro to raczej wizyta u lekarza mnie czeka, bo inaczej to się chyba nie skończy. Z dnia na dzień coraz gorzej... Aha i super, że brzusio Ci już rośnie i że spotkałaś się z kulturą w tramwaju :)

Ale pogoda wczoraj w końcu dopisała i było cieplutko. Ja byłam obejrzeć 50 000 tulipanów w ogrodzie botanicznym i mnóstwo fotek napstrykałam :))
Dzisiaj zapowiada się okropny dzień, taki pochmurny... Chociaż ja dzisiaj oprócz koniecznej wizyty u taty nie mam zamiaru nigdzie wychodzić, tylko wygrzewać się pod kołderką. Aha no i aptekę zaliczę jeszcze.
 
reklama
Kinia1 widzę, ze nie tylko ja nie śpię o tej porze:-) Też traciłam głos podczas przeziębienia, bo niestety w pracy muszę używać głosu (inaczej przedszkolaki wlazłyby mi na głowę) i wiesz co, dowiedziałam się, ze Tantum Verde bardzo wysusza gardło, więc używałam go mniej, a zamiast tego ssałam tabletki ziołowe. Tak czy siak leczyłam się 2 tygodnie...:szok:
Dziś miałam w planach wycieczkę - też do Palmiarni, ale okazało się, że w poniedziałki zamknięta. Cóż, mieszkam bardzo blisko, ale nawet o tym nie wiedziałam, tylko zostałam oświecona przez kuzynki:-) Więc nie wiadomo, jak z mężem spędzimy ten ponury dzień.
Kurcze, nie mogę doczekać się USG.. A już mi się śniło, że na nim byłam i że lekarka powiedziała, że mam dziecko z długimi włosami i że to silny chłopak, a widać, ze chłopak, bo mu wyrosły zalążki zarostu na twarzy:-D Sny mam coraz ciekawsze;-)
 
Do góry