reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam dziewczyny.
Jeżeli chodzi o tą poduszkę, to moja koleżanka ją ma i bardzo chwaliła sobie ją. Też myślę, że warto będzie w takie coś zainwestować.
Cieszę się, że pogoda dzisiaj już trochę lepsza niż wczoraj, ale mam nadzieję, że weekend majowy będzie naprawdę ciepły i słoneczny, bo nie wiem jak was, ale mnie już męczy taka pogoda. Nawet nie wiadomo jak się ubrać.
Ja obliczam już dni do weekendu, bo rochę odpocznę w końcu. Ani szkoła, ani praca mi nie będą przeszkadzać w słodkim lenistwie :))
Coś nie widać aniwar. Mam nadzieję, że jej tescik wyszedł zupełnie na tak.
Miłego dnia dziewczyny, ja wracam do obowiązków w pracy :))
 
reklama
dzidzia nadal w brzuchu. Współżyje ale szczerze nie wiedze żeby to cos pryspieszyło jedynie pojawiaja sie bardziej bolesne skurcze ale wciąż nieregularne. Boje sie tylko że przegapie moment najbardziej odpowiedni zeby pojechac do szpitala tym bardziej że wody nie muszą odejść. Czop tak mi sie wydaje odszedł tydzień temu i jak narazie nic .

może to rodzinne moja mama urodzila mnie 15 dni po terminie.Ja mam nadzieje że urodzi sie już nie długo..brzuch mi sie już dawno opuścił poza tym skurcze, czop noi coraz czestsze wizyty w toalecie ..na nastepna ciąże to se nocnik chyba kupie:-)
 
Też mam plan rodzić w Koperniku, tylko nie mam lekarza ani położnej z tego szpitala, więc nie wiem jak będzie.

ja te nie mam tam lekarza ani położnej umówionej. Ale napewno jakbys chciciała umówic tam sobie polożną polecam p. Dorotę albo Lidie. Dorota (chyba nazwisko) Hałaczkiewicz znam ją ze szkoły rodzenia bardzo fajna kobita. A ta druga oprowadzała nas po szpitalu in opowiadała jak to u nich wygląda i też bardzo sympatyczna. Jest jeszcze jakaś p Kinga tez polecana ale nie znam,. JA to na którą trafie ta bedzie.
A rodzisz naturalnie czy cc?
 
Dziewczynki sa dwie krechy!!!:-):-) aż mi sie rece trzesa z wrażenia:-)

Czy mozecie mi podac nr tel. do tej Pani ginekolog Lidii Biesiady?? bo nie moge nigdzie w necie znaleźć:-) Z gory dziekuje:-)
 
Ostatnia edycja:
Ahhh...dziekuje bardzo bardzo za mile slowa i kciuki:-) narazie jestem w fazie szoku bo test zrobiłam z godzine temu:-) musze teraz sie zapisac do lekarza.. tylko jest problem bo nie moge nigdzie znaleźć tel do tej Pani Lidii biesiady, która dziewczyny tutaj polecają....a chciałabym posc do lekarza jak najszybciej...a przed nami dlugi weekend...
 
aniwar wysłałam Ci wiadomość. Daj znać czy doszła usmiech.gif
 
reklama
Aniwar, serdecznie gratuluję i życzę, aby najbliższe 9 miesięcy przyniosło Ci jak najwięcej cudownych i niezapomnianych chwil :-)

pozdrawiam gorąco
 
Do góry