reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Kamelija ja też mam czasami głupawe sny, takie nierealne :) Ja tantum verde rano tylko uzywam, bo pozniej nie jest mi potrzebne. Tylko kurcze ten bezgłos... ehhh... Ja też czekam na USG, ale jeszcze 3 tygodnie mam prawie...
Miłego wieczoru, ja idę poleżeć może mi do jutra przejdzie choć trochę.
 
reklama
Cześć dziewczynki:-)
jak samopoczucie po weekendzie majowym?
Kinia1 przykro mi z powodu przeziebienia:-( zycze szybkiego powrotu do zdrówka:-) ponoc mleko z czosnkiem to niezla miksturka na takie chorobska:-)
ja oprócz tamtego pierwszego testu zrobiłam jeszcze dwa:-) i była na każdym druga kreseczka...troche bledsza ale była:-)
Ja wizyte mam 10 maja:-) wg moich obliczeń to będzie 4 tydzień tak mnie więcej (od zapłodnienia)...ciekawa jestem jak będzie wyglądać i co powie mi pani doktor...a jak to u was było?? jak wyglądały te pierwsze wiztyty??
 
Hej dziewczynki:-)
Po weekendzie jestem jeszcze bardziej rozlazła niż przed. To chyba ta pogoda, no i poranne wstawanie do pracy. Ale dziś po pracy podskoczyłam do sklepu z artykułami dla maluszków i kupiłam śliczną maskotkę z pozytywką i światełkami:happy: Przy okazji podpatrzyłam, jakie tam właściwie rzeczy sprzedają. Sporo tego było. Miałam ochotę kupić jeszcze takie malutkie buciki, ale postanowiłam, że mojego Miśka tam zaciągnę i on coś wybierze.
Jak się trzymasz Kinia1? Zdrowiejesz?
aniwar fajny sen miałaś:-D Ja mój opowiedziałam w pracy i ludzie mieli się z czego pośmiać:tak: Tylko po tym śnie moja ciekawość, co do płci Maleństwa wzrosła jeszcze bardziej - cóż, do cierpliwych nie należę:-p
Pozdrowionka dla wszystkich:-) Ja biorę się za sprzątanie, choć tak bardzo mi się nie chce....
 
kasfree wiesz ja zastanawiam się nad Zgierzem lub matką polką. Ale chyba w Zgierzu ze względu na fakt, że będę miała bardzo blisko, a niestety do CZMP ode mnie to jest w tych korkach ponad godzinę jazdy. Poza tym kilka osób bardzo odradza mi ten szpital. Ewentualnie chciałabym się też dowiedzieć coś o szpitalu na Sterlinga, bo też parę dobrych opinii słyszałam. A ty już coś wybrałaś?
Zastanawiam się czemu ktoś przeniósł temat w inne miejsce ;/;/
ja rodziłam na sterlinga jakies niecale 7 lat temu ale z tego co wiem to nie wiele sie tam zmieniło. Wiec na sterlinga to ja miałam 2 przecznice i jak mi wody odeszły to było najbliżej. Mogę wyrazić swoje zdanie na temat porodówki, lekarzy, połoznych ale nie na temat opieki matki i dziecka jak leżą razem na poporodowym bo mnie w zwiazku z przeziębieniem przenieśli po porodzie na oddział ginekologiczny a oliwka była osobno z innymi dzidziusiami i zobaczyłam ja dopiero po 3 dniach( nie wpuszczali mnie na 2 piętro) ale informacje od położnych lekarzy- super. Wiec to ze niczego przy dzidziusiu sie w szpitalu nie nauczyłam to wina przeziębienia :/ ale do porodów rodzinnych to szpitala nie polecam. Ogólnie i tak wystawiam +
Jak masz jakieś szczegółowe pytania to pisz :)
Najważniejsze abys miała pampersy i chusteczki nawilżające ze soba.
 
tetina witaj i dziękuję za informację. Jakbyś mogła jeszcze opisać jak opieka podczas porodu wygląda, tzn czy jest ktoś cały czas przy Tobie czy trzeba się prosić, żeby ktokolwiek raczył spojrzeć? Bo to różnie w różnych szpitalach bywa podobno.
kamelija tak jakby zdrowieję, ale mam dwa dni wolne od pracy. Czyli dopiero w czwartek się wybieram. Dzisiaj przynajmniej mogę już mówić. Co prawda jeszcze kiepsko, ale dużo lepiej niż wczoraj.
Odebrałam dzisiaj wyniki morfologii i nie jestem zachwycona. Niestety niedokrwistość się pogłębia mimo leków i ogólnie kiepskie wyniki mam. Aż się boję co mi lekarka powie w poniedziałek...
Aha, jeszcze chciałam zapytać jak to u was jest z ruchami. Tzn kiedy poczułyście po raz pierwszy wyraźne ruchy dzidziusia? Ja jeszcze nic nie czuję i zaczynam się trochę martwić, jak czytam inne fora i dziewczyny już w 16 t.c. piszą, że czują ruchy, a ja w 19 i nic... :(
Ja dzisiaj pół dnia przespałam przez tą pogodę.
Miłej nocki dziewczyny.
 
Kinia1 ciszę się, ze chociaż głos odzyskujesz i życzę zdrówka:-)
Co do ruchów dziecka to zdarzyło mi się poczuć bulgotki w brzuchu i jestem pewna , że to mój Maluch, bo przyłożyłam rękę w tym miejscu, w którym chwilę wcześniej trzymałam dopplera (czy jak to się zwie). Ale czekam na wyraźniejsze ruchy i częściej staram się wsłuchiwać i wczuwać w brzuch.
Zmiatam, bo muszę szykować się do pracy. Miłego dzionka życzę:-)
 
reklama
Aha, jeszcze chciałam zapytać jak to u was jest z ruchami. Tzn kiedy poczułyście po raz pierwszy wyraźne ruchy dzidziusia? Ja jeszcze nic nie czuję i zaczynam się trochę martwić, jak czytam inne fora i dziewczyny już w 16 t.c. piszą, że czują ruchy, a ja w 19 i nic... :(

Kinia1, myślę, że nie masz się czym martwić. Ja pierwszy raz poczułam wyraźnego kopniaka w 18. tc, a przez kilka kolejnych dni nic. Dopiero od 2 tygodni czuję ruchy codziennie, głównie wieczorem.
Kiedy sama czekałam z niecierpliwością aż poczuję maleństwo, sporo czytałam i dowiedziałam się, że zwykle ma to miejsce między 18 a 22 tc. Zdarza się wcześniej (właśnie ok. 16 tc), ale to raczej przy kolejnej ciąży.
Ciągle jesteś "w normie", więc nie stresuj się tym, szczególnie, że w poniedziałek idziesz do lekarza i z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości. A Twoje zniecierpliwienie doskonale rozumiem, bo to jest chyba jeden z najwspanialszych momentów i każda przyszła mama nie może się go doczekać.

Trzymam kciuki i życzę szybkiego powrotu do zdrówka :-)
Napisz, kiedy maleństwo da o sobie znać

Miłego dnia
 
Do góry