reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Tak, wczoraj było ładnie, a ja cały dzień spędziłam w szkole ;/ Dzisiaj niestety też, ale najpierw jadę na giełdę zoologiczną popatrzeć na zwierzaczki :)) Miłego dnia
 
reklama
Witam wszystkie mamusie. Ja też mieszkam w Łodzi. Już jakis czas temu zalogowałam się na tym forum ale musialam przegapić ten wątek :)))
Mam nadzieję, że nadrobię zaległości i uda mi się z wami zaprzyjaźnić :)) Zwłaszcza , że to moje pierwsza ciąża i mam tysiące pytań i wątpliwości.
Jestem w 18 tc i cociaz jeszcze nie znam płci mojego Okruszka, to już nie mogłm wytrzymać i kupiłam kilka ciuszków w neutralnych kolorkach :)) na początku byłam przesądna ale nie wytrzymałam, bo są takie słodziśne :)

Aniwar - z całego serca życzę Ci pozytywnego testu. Wiem jak to jest czekać na upragnione dwie kreseczki - my z mężem staraliśmy się o dzidzię 8 miesięcy i miałam już chwile zwątpienia. Ale na szczęście los się do nas usmiechnął i 20 września będziemy tulic naszego Szkrabka. oby tylko wszystko bylo dobrze ..... :)
 
Witaj Kasfree...dziękuje za zyczonka:-) ja nadal (nie) czekam na @. Dziś mój 31 dzień cyklu i nadal cisza....ja mam dość dlugie cykle raz 31 raz 33 a ostanio nawet 35 więc jeszcze nie moge sie cieszyć ale jestem pozytywnie nastawiona....oby nie przyszła...narazie bolo mnie piersi...boli troche podbrzusze...ale wiem, ze te objawy moga zwiastowac @ więc cwicze cierpliwość chyba w środe bede sie testować ...albo we wtorek jak nie wytrzymam do srody:-)ah...mówię wa m kobitki siedze jak na szpilkach...;-)

Kasfree ja Tobie zycze spokojnej ciazy i na pewno wszytsko pójdzie jak nalezy:-)
 
fakt zle nie mam nadal rozwarcia wiec malemu sie na swiat jeszcze nie spieszy. Załatwiłam sobie zwolnienie jeszcze na te dwa tyg, i ktg niestety prywatnie, bo moja lekarka stwierdzila ze do szpitala powinnam isc i zwolnienia mi nie przedluzy. a polozna szpitalna powiedziala ze jak nic sie nie dzieje i ciaza jest prawidlowa to po co w szpitalu czekac na dzidzie to dodatkowy stres dla mnie
 
marysia868 pewnie, że leżenie bezcelowo w szpitalu jest tylko męczarnią. Oprócz ktg na razie i tak nic Ci nie będą robili, więc nie rozumiem Twojej lekarski. No chyba, że by się chciała zabrac za podawanie kroplówek naskurczowych, ale w innym przypadku? Ale współczuję czekania. Ja ciągle mam nadzieję, że nie będę byt długo czekała, tylko w miarę możliwości w terminie urodzę.

Aniwar mam nadzieję, że Twoja @ nie nadejdzie wcale w najbliższym czasie :) (czyli jakieś 9 miesięcy + ok 3 miesięcy po ) Daj znac jak Ci wyjdzie teścik jak będziesz robiła. Wiesz mnie jak bolały piersi i podbrzusze to też myślałam, a wręcz byłam pewna, że to @, ale okazało się, że jednak nie :] Tobie, więc życzę tegoż samego.

Wczoraj trochę się podłamałam. Znalazłam ogłoszenie w necie, że ktoś chce oddac malutkie labradorki i okazało się, że był podany zły numer telefonu. A muszę dodac, że labrador to moje marzenie. Niestety nie stac mnie na to, żeby kupic takiego psiaka, bo są jak na mój portfel za drogie :(

I pogoda się dzisiaj popsuła i to bardzo. Wczoraj było tak cieplutko, a dzisiaj szaro i zimno. Mimo to życzę miłego dnia.
 
Hej dziewczynki. Ja dziś mam jakiś taki rozlazły dzień... Pogoda mnie nastraja niezbyt pozytywnie. W dodatku coraz bardziej boli mnie dolna część kręgosłupa. Ja rozumiem, że tam się wszystko rozciąga itp, ale czy musi mnie to tak boleć??? Czuję się jak starowinka, bo przy schylaniu się czy obracaniu z pleców na bok łupie mnie ten kręgosłup jak nie wiem co:-(
Życzę Wam miłego wieczorku!
 
nie chce cie zlamywac ale póżniej bedzie cie łupał kręgosłup 100 razy bardziej. Ja dzisiaj mialam taka noc że ani na lewym ani na prawym boku spac nie moglam taki ból promieniujący od kręgosłupa. Skurcze mam ale nadal nie regularne.
Wczoraj burza była , znajomi pytali czy juz urodzilam bo dzieci na burze sie rodzą i na pełnie która dzisiaj wypada :) noi termin tez mam na dzisiaj może może.
 
marysia868 nie załamujesz mnie, bo to wiem, że potem będzie dopiero bolało. Tylko właśnie jestem nastawiona na ten ból za jakieś 3-4 miesiące, a nie teraz. W pracy muszę się ruszać, a tu klops. O tym przesądzie z burzą to nie wiedziałam, ale myślałam, że jesteś już po całej akcji porodowej i że tulisz już swoje Maleństwo. Widać nie spieszy mu się na świat:-)
 
marysia868 wiesz podobno jak chce się szybciej urodzić to pomoże Ci jak się z mężem pokochasz :) Kiedyś mi to taka fajna pani mgr położnictwa mówiła i to podobno metoda polecana przez służbę zdowia :) Oby już Cię wzięło, bo szkoda, żebyś się długo męczyła. I tak już sporo czekałaś. 40 tygodni to chyba Ci już starczy, co?
 
reklama
Kasfree, witaj :-)

Hej dziewczynki. Ja dziś mam jakiś taki rozlazły dzień... Pogoda mnie nastraja niezbyt pozytywnie. W dodatku coraz bardziej boli mnie dolna część kręgosłupa. Ja rozumiem, że tam się wszystko rozciąga itp, ale czy musi mnie to tak boleć??? Czuję się jak starowinka, bo przy schylaniu się czy obracaniu z pleców na bok łupie mnie ten kręgosłup jak nie wiem co:-(
Życzę Wam miłego wieczorku!

Kamelija, miałam podobny problem. Kilka tygodni temu zaczął mnie boleć kręgosłup, szczególnie gdy leżałam na plecach, albo próbowałam się obrócić. Wiem, że to normalne dolegliwości, ale spodziewałam się, że nadejdą trochę później. Kupiłam sobie poduszkę dla kobiet w ciąży i po porodzie na motherhood.pl. Wcześniej trochę o niej poczytałam, opinie były bardzo pozytywne. Teraz mogę sama potwierdzić: rewelacja!!! Polecam :-)
Być może to zbieg okoliczności, bo zaczęłam również trochę ćwiczyć, ale czuję się zdecydowanie lepiej.

Miłego dnia życzę, dziewczynki
 
Do góry