reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Cześć Kobitki,
ja też jestem z Łodzi:-) nie jestem jeszcze w ciązy ale glęboko wierze, że najbliższa @ nie nadejdzie i będę mogla wymieniać się z wami doświadczeniami:-) widzę ze jest tu dużo przyszłych mamusiek w zaawansowanej ciąży więc może cos podpowiedza i poradzą szczegolnie że planujemy z moim M. pierwsze dzięciatko:-)
Mam do was takie pytanko, czy moglybyście mi polecic jakiegoś fajnego ginka a najlepiej zeby to byla kobitka?? Pytałam juz o to w ososbnym watku ale widziałam ze tutaj troche wspominacie o swoich lekarzach i może kogos fajnego polecicie:-)
 
reklama
Witaj aniwar! Trzymam kciuki żeby Twoja @ nie nadeszła:) Ja mogę Ci polecić moją ginkę (Lidia Biesiada), jest bardzo sympatyczna i delikatna:) Przyjmuje prywatnie na ulicy Tatrzańskiej i oprócz tego pracuje w Matce Polce. Ja jestem z niej zadowolona. Na każde badania i usg wysyła mnie do szpitala i za nic nie płacę (oprócz prywatnych wizyt u niej w gabinecie).
 
aniutka bardzo dziękuje:-)chyba sie do niej wybiore:-) będę miała blisko do jej gabinetu noi to kobitka a jakoś mam lepsze doswiadczenia z kobitkami ginekologami niz z facetami:-) fajnie ze pracuje w matce polce bo tam bym chyba ewentualnie chciała rodzic:-)
a możesz mi napisac jak to wyglada z pierwsza wizyta? i kiedy jest robione pierwsze usg? bo widze ze niektore dziewczyny maja w 12 tyg a niektore w 7...czy to jest zalezne czy robia prywatnie czy panstwowo?? troszke sie gubie w tych opowiesciach o badaniach:-(
https://www.babyboom.pl/forum/members/aniutka__-68216.html
 
aniutka bardzo dziękuje:-)chyba sie do niej wybiore:-) będę miała blisko do jej gabinetu noi to kobitka a jakoś mam lepsze doswiadczenia z kobitkami ginekologami niz z facetami:-) fajnie ze pracuje w matce polce bo tam bym chyba ewentualnie chciała rodzic:-)
a możesz mi napisac jak to wyglada z pierwsza wizyta? i kiedy jest robione pierwsze usg? bo widze ze niektore dziewczyny maja w 12 tyg a niektore w 7...czy to jest zalezne czy robia prywatnie czy panstwowo?? troszke sie gubie w tych opowiesciach o badaniach:-(
Aneciak Ci chętnie powie :D
Po "nienadejściu" okresu zrobiłam test - pozytywny :) Poszłam do gin- zbadała mnie i pytała o termin ostatniej miesiączki (skrótowo : OM) potem stwierdziła, że to jakiś 4 tydzień (macica zaczynała się rozpulchniać) i zaprosiła na USG w 6-7 tyg żeby pooglądać serduszko (wtedy je widać). Niektórzy lekarze czekają do 12 tyg ale są w mniejszości :D

Pisałyście dziewczyny coś o cenach - szczerze polecam zakupy na Allegro. Jeśli chodzi o ciuszki (większe zakupy)- najlepiej u jednego sprzedawcy bo za przesyłkę raz zapłacicie. Na allegro kupiłam wózek też i łóżeczko z dostawą kuriera do domu :) Wiem, że fajnie się chodzi po sklepach i ogląda ciuszki, wybiera i kupuje :) teraz będzie pięknie na dworze więc można sobie z brzuszkiem na to pozwolić. Ja w ciąży zaawansowanej byłam zimą...PORAŻKA. Nigdzie wyjść ani nic...ehh
 
Ostatnia edycja:
aniutka bardzo dziękuje:-)chyba sie do niej wybiore:-) będę miała blisko do jej gabinetu noi to kobitka a jakoś mam lepsze doswiadczenia z kobitkami ginekologami niz z facetami:-) fajnie ze pracuje w matce polce bo tam bym chyba ewentualnie chciała rodzic:-)
a możesz mi napisac jak to wyglada z pierwsza wizyta? i kiedy jest robione pierwsze usg? bo widze ze niektore dziewczyny maja w 12 tyg a niektore w 7...czy to jest zalezne czy robia prywatnie czy panstwowo?? troszke sie gubie w tych opowiesciach o badaniach:-(
https://www.babyboom.pl/forum/members/aniutka__-68216.html

Ja u niej na pierwszej wizycie byłam w 7 tygodniu, wypisala mi skierowanie do szpitala na różne badania i na usg (robi je w Matce Polce bo nie ma sprzętu u siebie w gabinecie). Ja akurat musiałam pilnie wyjechać, więc byłam na usg dopiero w 12 tygodniu ale gdyby nie wyjazd miałabym zaraz po pierwszej wizycie. Ginka jest super. Przyjmuje w środy, piątki i soboty, nie trzeba się zapisywać na wizyty bo przyjmuje wszystkie pacjentki jakie przyjdą danego dnia. Sama się krępowałam iść do faceta, więc wybrałam kobietkę. Wybrałam ją między innymi dlatego, że chcę rodzić w Matce Polce.
 
Witaj aniwar:-) Życzę dwóch kreseczek na teście :tak:
Ja dziś po pracy poszłam na ryneczek w nadziei, ze kupię jakiś drobiazg dla Maluszka, ale nic nie znalazłam. Za to w Rossmannie kupiłam takie śliczne małe skarpeteczki z żabkami na palcach, które grzechoczą:-) Koleżanka (również ciężarówka) kupiła takie dla swojego Groszka i postanowiłam, ze też muszę je mieć. Mała rzecz -a cieszy:-D A żabki mogą być i dla chłopca i dla dziewczynki więc problem wzoru mam z głowy.
Taki piękny dzień, a mi nie chce się już nigdzie spacerować... Dziś miałam też wielki dzień w pracy, bo oświeciłam moją panią dyrektor, że jestem w stanie błogosławionym. Byłam mile zaskoczona jej pozytywną reakcją i troską o moje zdrowie (bo od razu kazała mi uważać na siebie) :-)
 
Dziewczynki, pięknie dziekuje za te wszystkie informacje:-)tak mysle ze jak zobacze te upragnione dwie kreseczki to zadzownie właśnie do tej pani:-)a właśnie a jka wyglada sprawa z kaska??za wizyty sie placi lub za usg?? czy te wszytskie badania sarefundowane??
Ja dziś a wlaściwie od ok trzech dni kiepsko sie czuje:-( ciagle kuje mnie podbrzusze do dzisiaj tylko prawa strona dzis doszla lewa....czy to mozliwe że fasolka wije sobie gniazdko?? Okres planowo powinnam dostac za okolo tydzien (oby nie) wiec może cos tam we mnie sie zaczyna dziać. Czy wy mialyscie podbne objawy...czy może ja juz sobie wkręcam....
 
Witaj aniwar. Życzę dwóch kreseczek na teście. Szczerze mówiąc ja czułam się tak jak przed typowym okresem, a później jak go nie dostałam w terminie to też mnie coś podolewało w podbrzuszu, ale ja akurat nie podejrzewałam, że moje marzenie się spełniło i wcale, a wcale nie podejrzewałam o takie samopoczucie fasolki.
Jeżeli chodzi o USG ja miałam w 7 tygodniu przy potwierdzeniu ciąży.
Ja dzisiaj miałam zabiegany dzień. Byłam w komisie - sklepie na Limanowskiego - Klonowa i mile się zaskoczyłam. Nowiutki wielofunkcyjny wózek na dużych stabilnych kołach 575 zł :)) Taki jaki mi się spodobał! Już wiem, gdzie będę zakupki robiła :)
Życzę miłej nocy:)
 
aniwar ja tak miałam na początku, takie kłucie w brzuchu podobne do bólu przed @. Przez tydzień mnie tak trzymało więc myślałam, że @ tuż, tuż. Ale zrobiłam test i się okazało, ze to Fasolka się zagnieździła. Trzymam kciuki za Ciebie i twój brak okresu:-) A dziewczynki Ci pomogą co do opłat itp, bo ja chodzę do przychodni na NFZ więc za nic nie płacę, ale trzeba długo czekać na USG (ja mam dopiero 12.05):-(
 
reklama
Kinia 1
super, ze znalazłaś wózek w tak atrakcyjnej cenie, bo z tego co patrzyłam wózek potrafi kosztować nawet ponad 1000zł a to spory wydatek, szczególnie przy maluszku to każdy grosik sie liczy:-)
Kamelija
no mnie właśnie tak pobolewa jak przed miesiączka, wiec może to dobry znak:-)
A co to usg to mimo, że chodzisz na nfz to jak chciałabys pójść na usg prywatnie zeby wczesniej zobaczyc dzidziusia to chyba mozna tak? nawet do innego lekarza.....




https://www.babyboom.pl/forum/members/kinia1-73494.html
 
Do góry