reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Witam
Ja dołączę do mamus z centrum ale w czerwcu:-) myślę ze da się jakoś przeżyć ,będe miała w okolicy bliskiej pogotowie ratukowe więc dziciątko swoje przezyje ,jeśli chodzi o dźwięki....:szok:
 
reklama
Witam wszystkie mamy,ja zupelnie z innej beczki: mam pytanie czy znacie jakies fajne i mile restauracje w ktorych mozna wyprawic 1 urodziny maluszka??? zbliza nam sie wielkimi krokami roczek i wlasnie stwierdzilam,ze srednio usmiecha mi sie upychac w domu prawie 30 osob i ze chyba lepiej wyprawic je w restauracji bo to łatwiejsze i nie bede musiala latac nad goscmi tylko tez usiade i zajme sie gwiazdorem tej uroczystosci ;) moze macie jakies wlasne doswiadczenia i namiary,przede wszystkim takie restauracje zeby byly przyjazne pod wzgledem dzieciaczkow no i jakie mniej wiecej moga byc tego koszty??? z gory dziekuje :)
 
Witam,
Dziewczyny mam do Was pytanko.Jestem łodzianką,ale obecnie od kilku lat już nie mieszkam w Łodzi:-(Jako,że wybieram się do rodziców ze swoim maluszkiem chciałabym skorzystać z okazji i wybrać się do dobrego fryzjera. Czy możecie polecić jakis fajny salon na Chojnach (najlepiej blisko Kurczaków)?Bardzo będę wdzięczna za odpowiedź,bo to dla mnie jedyny moment kiedy będę mogła wyrwac się na chwilę i zrobić coś ze swoją miotłą na głowie:blink:

Dzięki i pozdrawiam:-)
 
czesc...ja tez jestem z lodzi....chodz nie mieszkam tu od urodzenia...jestem mama 4 letniej Julci ktora bardzo czesto choruje moze pomozecie mi bo nie znam tu wogole zadnych lekarzy... chodzi mi dokladnie o dobrego alergologa albo laryngologa
 
reklama
dziewczyny potrzebuje na cito dobrego pediatry i alergologa. najlepiej z nfz ale możecie polecić kogoś prywatnie to też biorę.
 
Do góry