reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dziewczyny ponownie ta sama prosba co jakis czas temu i znowu jest to bardzo pilna sprawa!!!!! tata mojej kolezanki ma ostra bialaczke szpikowa i musi miec do konca tego tygodnia podane plytki krwi, poszukuje osob o grupie O rh- najlepiej z Łodzi (chodzi o dojazd), ktore moglyby oddac Plytki krwi (nie krew) do piatku, w centrum krwiodawstwa na franciszkanskiej na nazwisko WIESŁAW MARUNOWSKI przebywajacy w KLINICE HEMATOLOGII w SZPITALU KOPERNIKA. Wszystkim ktorzy poswieciliby te dwie godziny bardzo dziekuje!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Leika!

Dziękuję za radę. Napewno tam zabierzemy nasza królewnę ( królewicza też , ale to jak jeszcze podrośnie).:-)
 
ja chodze do Marcina zx beauty planet w manufakturze jest super zadowolona jestem zawsze i tym razem tez :tak:
chcialam poszukac jakiegos drugiego awaryjnego ale i tak ostatecznie wyladowalam u Marcina :-p:-)
kiedys chodzilam tez do Malgorzaty Rosiak na piotrkowska ale sporo dziewczyn juz tam nie pracuje
slyszalam jeszcze pare niezlych opinii o aleksandrze chyba z gdanskiej
o jacku olejnik czy olejniczak z piotrkowskiej chyba 51
ale ze to wszystko wiadomosci nie z pierwszej reki :-p balam sie zaryzykowac
 
ja chodze do Jacka Olejniczaka z Piotrowskiej 51 i jestem zadowolona, zawsze mam fajnie ściete włoski i łatwo się układają, a bierze tyle co inni więc jest ok
 
A ceny jakieś możliwe?? ;-)

Ja tam chodzę tylko na ścięcie, więc za umycie ze ścięciem i modelowaniem zawsze jest 5o zł, do tego, jeśli Ci zrobi grzywkę, to za samo podcięcie później grzywki nic nie bierze, przychodzisz wtedy, mówisz że chcesz samą grzywkę i już 3 min i po sprawie :)
 
reklama
Niewiem czy takie ceny w łodzi to norma? Poza łodzią za obcięcie i umodelowanie biorą góra 30 zł.
 
Do góry