reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

olutka
No to Cię w takim razie zawiodę - zarówno ordynator, jak i Krekora nie są zwolennikami cesarek bez wskazań medycznych (zagrożenie życia dziecka lub matki) i dziewczyny po in vitro rodzą naturalnie na tym oddziale. Ale podobno na oddziale III ordynator należy do tych, którzy zlecają cesarki też "na wszelki wypadek", ale to tylko zasłyszana w szpitalu plotka, na tamtym oddziale nie leżałam.

mamusiaagusia,
to czekamy na fotki :-)
 
reklama
Mamusiagusia!

Gratuluję udanego debiutu scenicznego Kamilka!:-)
Wyobrażam sobie jak musiałaś być dumna. Ja cieszę się każdą nową umiejetnością Zuzki, a co dopiero taki występ przed publicznością. Musiało to być niezwykłe przeżycie.
Koniecznie pochwal się zdjęciami!

Apropos nowych umiejętności to moje dziecko z upodobaniem ćwiczy pozycję stojącą. Tylko patrzeć jak zaczną się próby stawiania pierwszych kroczków.



Pozdrawiam wszystkie Łodzinki i i mamy z okolic Łodzi.:-D
 
No to mnie zmartwiłas, leika, niestety... Qurczę, dlaczego są przeciwni? mam kontakt z wieloma dziewczynami po in vitro i wszystkie mają lub miały cc, ciekawe czemu lekarze mają tak rózne zdanie na ten temat... jest podobno zapis wydany przez Pol. Tow. Gin., ze jesli pacjentka po in vitro chce, to powinna miec cc, tzw. "na zyczenie", nawet bez wskazań, ciekawe czemu nie przestrzegają tego w Matce Polce?
Pozdrawiam, dziewczyny!!! Moze jeszcze któraś coś wie o Krekorze? ja zdecydowalam się na tego lekarza, bo mówiono mi, ze jest on specem od cesarek, a na to się wlasnie od początku nastawialam. nie wiedzialam, ze będzie on przeciwny cesarce i teraz mam problem.
 
Oni są przeciwnikami cesarek bez wskazań medycznych (a nawet przy wskazaniach, jak było w moim przypadku) bo mają dużo nieplanowanych i planowanych cięć, poza tym są zwolennikami porodów siłami natury za wszelką cenę. Taką mają filozofię i na to nie masz wpływu.

Jest jeszcze jedna rzecz, ale to już napiszę Ci na PW.
 
A może mi ktoś wyjaśnić, czemu ta prywatna wiadomość, którą wysłałam do olutki została oznaczona jako spammed Advertisements i dostałam za nią (chyba ja) 1 punkt?


olutka, nie będę więcej pisać do Ciebie PW bo mi BB sugeruje jakieś naruszenie regulaminu i grozi zablokowaniem konta...:wściekła/y:
 
leika- ciekawe dlaczego tak cię potraktowali? widziałam to...Ja ci napisałam na pv i z moja wiadomością nic nie zrobili... Dzieki za info, a jakbys juz mogła, to napisz jeszcze...no wiesz, o czym ( a może to za tą treść dostalaś punkt, nie wiem...)
wiesz co, jeszcze odnosnie tej mojej cesarki. Krekora mówi, ze po in vitro nie ma wskazań, a ja znalazłam takie zalecenie Pol. Tow. Gin. " ciążę po in vitro nalezy rozwiązać zgodnie z wskazaniami połozniczymi, jednak z uwzględnieniem zyczenia pacjentki odnośnie cięcia cesarkiego" ( to z 2004 roku, aktualne) i co ty na to? Krekora mówił na pierwszej wizycie, ze takich zaleceń nie ma...ciekawe czy nie wie o tym, czy udaje głupa..
ty jakie mialas wskazania do cc, że ci ich nie uwzglednili?
 
Obciążony wywiad położniczy, ta ciąża od początku zagrożona i łożysko mogło wysiąść w trakcie porodu.

To prawda, że ordynator podejmuje decyzje o cc ale tylko o tych planowanych. Przecież nie ma go non stop w szpitalu.

A co do tej mojej wiadomości, to nikt jej nie czytał, od razu po jej wysłaniu do ciebie dostałam taką wiadomość, więc przeszła tylko przez jakiś głupi automat, nastawiony na słowa kluczowe :wściekła/y:
 
leika- może to zwyczajnie pomyłka jakaś, wszystko się wyjaśni...A ten twój synuś (zdjęcie aktualne?) to prześliczny!!! A włoski jakie ma cudne!!!!
 
reklama
Do góry