reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Ale u nas niebo sie zrobiło czarne ale zaraz lunie!!!
Ja do Słonia mam rzut beretem bo jestem z Teofilowa i dużo tam robiłam zakupów
 
reklama
magdazłodzi pisze:
Ale u nas niebo sie zrobiło czarne ale zaraz lunie!!!
Ja do Słonia mam rzut beretem bo jestem z Teofilowa i dużo tam robiłam zakupów

No chyba przedmuchałas te chmury do mnie ;) A tam łóżeczka, jakies komody i inne takie też mają??
 
Moja ciocia miała udar i wylew - opiekuje się nią w szpitalu więc nie piszę często.. Padnięta jestem - w nocy pracuję aby w dzień być u cioci w szpitalu w Łagiewnikach - z Janowa to kawał drogi :(
Własnie za 5 mimut jadę do rodziców do Piotrkowa..

Irlandia,
Kciuki trzymam! Moooocno!

Ulik,
fajne wózewczki ma BEBE CAR ale drogie trochię.. no i podobaja się Bebe Comfort - sąsiadka była bardzo zadowolona ze swojego.

Tweety,
Michaś słodziutki bardzo.. do kogo z was podobny?

mamusiuagusiu,
Brawa dla Oskarka :) Pewnie masz teraz oczy dookoła głowy ;)
Kamilek zdrów?

Jutro ide na echo serca z Juleczką - bardzo się boję.. snią mi sie koszmary.. TRZYMAJCIE ZA NAS KCIUKI!
 
Agawa wszyscy mówią że od pasa w górę do mnie a poniżej oczywiście do męża :laugh:
Jak będzie cieplej możemy się spotkać bo ja prawie codziennie spaceruję po olechowie jak jestem rano u rodziców.
Oczywiście jeszcze z Mamusiąagusią bo mieszka z moimi rodzicami przezścianę.
 
Baaaaaaaaaaaaaaardzo chetnie.
TYlko słoneczka prosimy wiecej. :)
Dziś rano,słoneczko sie pokazało, a teraz znów chmurzyska.

Wczoraj była u Nas kolezanka, z rówiesnicą Oskara( urodzili sie tego samego dnia).
Mój syn nie jest zbyt delikatny :D
W chwili nieuwagi, złapał ja za włosy, i tak pociągnąl, ze bidulka prawie sie przewróciła ::)
Chyba stosuje metody z epoki kamienia łupanpanego w sposobie podrywania dziewczyn ;D
Trzeba zaznaczyć, ze ona około 5 kg lżejsza od niego.Drobinka taka.
 
Cześc Wam!
Agawa jestes naprawde dzielna i życze duzo wytrwałości u nas na teofilowie piekne słońce dzis
Miałam także dzis pogrzeb kuzyna i yłam z Kasią i musiałam ja karmic na cmentarzy.Ale była bardzo grzeczna i miałysmy przyokazjii dłuuugi spacer
 
Ale sie tu przykro, zrobiło.Choroba, pogrzeb, brrrrrrrrr.

Anetas, moi chłopcy tez rzadko widzą swoją prabacie.Tym bardziej teraz ostatnio, bo mamy nie sprawny samochód.Strjkuje Nam staruszek. ;)
Ja nawet nie mam możliwoci, zeby chłopców z prababcią zostawić, bo jest ona po bardzo cięzkim zawale serca.
A wiadomo,że takiego malucha jak Oskar trzeba czasami wziąśc na rece.Moja babcia niestety nioe moze, choć bardzo by chciała.
Oskar na pewno by płakał, jesli miałby z Nią zostać, bo jest do Niej nie przyzwyczjony.
 
reklama
Irlandio - trzymam kciuki i czerkam na relację z Madurowicza! ;)

Mam pytanie, bo właśnie przeczytałam na stronie "Rodzić po ludzku", że mąż czy inna osoba towrzysząca powinna przejść jakieś badania, żeby móc uczestniczyć w porodzie. Jak to jest w Madurowiczu? I czy sale do porodu rodzinnego trzeba jakoś rezerwować?
 
Do góry