reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
tzn chodzi o to ze ja nigdy nie bylam w szpitalu i niewiem jak to jest tym bardziej porod.czy maz moze byc przy mnie,jacy sa tamtejsi lekarze,kwestia pieniazkow tzn wiesz o co chodzi pewnie.czy to sie tam praktykuje ogolnie jak oceniasz pobyt tam?
 
Jak tam az Waszymi oknami słoneczko swieci? Bo u mnie chmurzyska straszne.. Wstałam z smaego rana, bo moj dzidzius zrobił sobie trampolinę z mojego pecherza, że musiałam wstac "na siku". Mogłoby chociaz nie padac, bo wybieram sie do sklepów oglądać wózeczki...
 
Elpis jeśli chodzi o wozki to dość duży wybór mają w Słoniu na Brukowej 8
i mają dobre ceny jeśli się poprosi o upust przynajmniej ja miałam tak jak kupowałam swoj.
Cena taka jak w sklepach internetowych i taniej niż u importera.
 
Cześc Łodzi
U nas pogoda do chrzanu no ale dobrze że nie pada i na krótki spacerek pójdziemy
Tak na Brukowej maja duży wybór wózków i teraz sa na parterze obok wejscia a nie na górze jak było do tej pory
 
hej hej :)

u nas tez chmury :mad:
ale przynajmniej cieplo :)
a propos wózków to mam niezła zajawke od jakiegos czasu mimo ze wojtek ma juz dwa ::) dwa gówniane ;) tzn nienajfajniejsze ;)
i szukam namietnie idealu. takiego zeby byl lekki, mial w miare duze kola i najlepiej - perspektywicznie - nadawal sie dla noworodka :) narazie idealu nie znalazlam... no ale drugie dziecie planuje za rok wiec nie spieszy mi sie bardzo ;)
 
Hej ULIK
No to faktycznie jakos nietrafiłas z wóżkami
Mój kupowali teściowie i tez niejestem zachwycona bo jest cięzki jak pierun no ale idealnie sie nim kieruje a na nowy niestety mnie niestać teraz.Moze męża namówie jak będzie jakis zastrzyk gotówki na jakis z komisu i mam na mysli jakąś spacerówke
 
reklama
Do góry