reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Kurcze tak na prawdę, to jeszcze nie wybudowali takiego szpitala, w którym którakolwie z nas dobrze by sie czuła w 100%. Zawsze znajdzie sie cos, do czego sie przyczepimy.... Do tej pory patrzylam na "komfort" (o ile mozna to w ogóle tak okreslić) samego porodu - no ale pomoc w pierwszych godzinach z dzieckiem ez jest bardzo wazna, tym bardziej, że w Rydgierze nikt z rodziny nie moze wejsc na sale...
nie ma jak dawniej kiedy akuszerke sie do domu wzywało hihihi
 
reklama
Ulik - - te ksywki w tym momencie nic mi nie mówią, ale może Ty pamietasz Radio LOT przez radiowęzeł - to ja jestem jedną z nich (głupie czasy hihi). Ja pamietam jedynie ksywkę - Królik, bo był w naszej klasie... ;) a nasza wychowawczynia była Iwona Malinowska
 
Widzę, że nasze ciężarne mają ten sam dylemat i obawy co ja jeszcze kilkanaście tygodni temu.
Bo przecież mój Michaś dzisiaj o 18 skończył 7 tygodni.
Dziewczyny musicie wierzyć, że wszystko będzie ok, bo najważniejsze są maleństwa w waszych brzuszkach.
Jak będzie cieplej to z chęcią przyłączę się do spaceru.
Mamusiuagusiu mam za sobą dwa spacerki na olechowie, może się spotkamy, bo jestem codziennie u rodziców.
 
Dziewczyny, my niestety na spacer do lunaparku sie nie piszemy.Kawał drogi od Nas.Wycieczka z chłopakami nie z tej ziemi.
Natomiast, TWEETY, na Olechowie to bardzo chetnie.Jak bedzie ładna pogoda, to mozemy sie zgadać przez gg jak bedziesz u rodziców.Moment i juz idziemy na spacerek.

Prawdą jest, ze nie ma takiego szpitala, w którym kazdy czuł by sie idealnie.
Dla mnie Rydygier jest dobrym szpitalem.Tak jak mówiłam, na tej poczekalni, zdarza sie ze są 3 kobiety, ale na porodówce, rzadko kiedy rodza dwie równoczesnie.
Ja rodziłam tam 3 lata temu.W tym samym czasie Trwała afera z Madurowiczem.Szpital był zamkniety, a Rydygier przepełniony.
W tej poczekalni, była ze mną tylko jedna dziewczyna, ale rodzić poszłam pierwsza.Ja nie krzyczałam :laugh:, więc pewnie sie nie wystraszyła.

BORYSKU SPÓŹNIONE ALE BARDZO SZCZERE STO LAT
ROSNIJ RODZICOM, JAK NAJWIEKSZY
:-* :-* :-* :-* :-* :-*

A teraz musze  pochwalic swojego syna
OSKAR postawił dziś swoje pierwsze kroki samodzielnie.
TO były 3 kroczki.
Co prawda nie chciał już dziś powtórzyć sojego wyczynu, ale jestem z niego bardzo dumna.
Teraz powinno pójsc już z górki.
 
Witajcie, pomimo tegoże w tym dziale, są wątki regionalne, to wątek łódzki juz troszkę rozkrecił sie w dziale TO MY.
Były tam propozycje,aby cały tamten wątek przenieśc, tutaj , ale jakoś to ucichło.
Wobec tego mam propozycję, abysmy, watek łodzki kontynuowały w dziale TO MY.
Część łodzianek wypowiada sie tutaj, a druga część tam.
Nie potrzebnie.
Więć zapraszamy do do działu, TO MY, tam jest watek MAMUSIE Z ŁODZI.
Miło by było gdybysmy, trzymały sie razem
Pozdrawiam Was i jeszcze raz serdecznie zaprszam.
 
łÓDŹ JESZCZE SPI????
Mamusiagusia gratulacje dla synka :):)
W Łodzi chyba najlepiej rodzić jest w Rydygierze lub Madurowiczu.CZMP to chyba ma najlepsze zaplecze poporodowe i przy jakikolwiek komplikacjach z dzieckiem
 
Czy Łódź śpi? Ja juz z samego rana byłam w laboratorium na badaniu cukru :)) A teraz objadam sie ciastkami, bo mam 80 - czyli norma super :)))
 
A co do szpitala to jestem coraz bardziej za Madurowiczem - a jeszcze kilka dni temu mówiłam, że Rydgier i żaden inny :)
 
No Ja juz dawno nie spie ale buszuje tez na innym forum
Mu tez juz po porannym spacerku i podczas spacerku zgubiłam klucze :( :( dobrze że mąż pracuje niedaleko to wzięłam od niego bo takto niewiem co by było,buuuuu :(
 
reklama
Elpis78 pisze:
Czy Łódź śpi? Ja juz z samego rana byłam w laboratorium na badaniu cukru :)) A teraz objadam sie ciastkami, bo mam 80 - czyli norma super :)))
Oj ja bym tez pojadła ciasteczek ale muszę dbać o moje sadełko, żeby zabardzo się nie rozrosło ::)
 
Do góry