reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

reklama
czesc dziewczyny, mam do was pytanko, może któraś z was rodziła w madurowiczu?chciałabym znac wasze opinie na temat porodu w tym szpitalu, oraz co trzeba tam zabrać ze sobą, tzn czy ubranka dla dzidzi trzeba miec swoje itp...

jest tu gdzies taki watek na temat szpitali ale tamtejsze opinie są dosc stare wiec moze sie coś zmieniło od tamtych czasów;-)

pozdrawiam ciepło no i beza super ze wszystko w porzadku:tak:
 
Cześć. My chodzimy do renomy na sterlinga. Jestem zadowolona. Naszym pediatrą jest dr Rutkowska, ale zdarzyło nam się pojechać kilka razy prywatnie do dr Stańczyk na retkninie. Super babka, jest pediatrą - alergologiem. I ją mogę w 100 % polecić!! W ogóle w 2004 r została pediatrą roku.

Proszę podaj mi namiary do dr. Stańczyk na Retkini. Trzeba się wcześnie zapisac, gdzie ona przyjmuje i ile kosztuje wizyta?
Moja mała dostała jakieś "liszaje" , nasza pediatra z przychodni stwierdziła od razu że to skaza białkowa, ale ona na wszystko tak mówi. Dla niej każde dolegliwości to na pewno objawy skazy bialkowej. Mała zaczeła chodzi do żłobka, wprowadziłam jej mleko modyfikowane, karmimy się mieszanie i nie wykluczone że te objay to skaza białkowa. Ale wole żeby jakis doświadczoy lekarz na to spojrzał.
 
Viki ja rodziłam tam po Kasiulli. :tak: Jakby coś to chętnie odpowiemy na pytania. Na oddział perinatologii też Cię wpuszczą i wszystko pokażą. Uważam, że to dobry szpital. Teraz chyba będzie rodzić Padiqq to ona bedzie miała najświeższe wieści. Z pewnością się odezwie po rozwiązaniu.
 
Viki31 niestety nie pomogę, rodziłam w Rydygierze o którym mogę powiedzieć same dobre rzeczy. A madurowicz? Nic nt tego szpitala nie słyszałam.
 
reklama
Kropecka rodziła rok temu w Madurowiczu, i z tego co pamiętam miała złe wspomnienia... może zajrzy na wątek to się wypowie.

Ja ze swojej strony polecam oddział II w Matce Polce ;-):-D
 
Do góry