reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dzien Doberek kobietki:-) jestem dzis pierwsza;-)mąż szedl do pracy,a mi sie jakos nie chce spac jestem jakas pelna energi ale mnie to cieszy po ostatnich moich dołkach:zawstydzona/y:zastanawiam sie,czy @ przyjdzie choc wielkich nadzieji jakos sobie nie robie ale jakby byly dwie kreseczki byloby super:-):-):-) milego dzionka i slonka wam wszystkim zycze:tak:;-)




ANIOŁEK 31.05.08 :*
[*]
 
reklama
Dzień dobry,

Jestem i ja. Chciałam sie dziś wyspać ale słoneczko zaglądało mi przez okno od samego rana i świeciło prosto w twarz.

Można by się w sumie troszke popalać :-D:-D:-D:


0109.jpg

http://i219.photobucket.com/albums/cc166/recado/glimboo/homens/0109.jpg
 
Mama Stacha - a mówili coś ciekawego na tym TVN Style? Ja niestety nie mam kablówki ani nic bo rzadko telewizję oglądam ;-)

Zrobiłam małe wiosenne porządki i będę krzyczeć na te co sie nie odzywają :

Sylwijka1981 i Syneczki2 - co u Was??? Miałyście pisać i cisza. Wrrr....

Ciężarówki: martuska12310, ninonka, kilolek, camelia - już o nas zapomniałyście??? Dajcie znać co Was, jak fasolki, jak Wy i wogóle???

Paulina446 - czyżby te bociany Cie dorwały?
smartka - ogarnęłaś się już po przeprowadzce?
monika28 - pojawiam się i znikam???

i co z amelką84, smutną_ps, Kairą24????

I ze wszystkimi dziewczynami co piszą 1 post i znikają???

Dziewczyny jeżeli nas podczytujecie a nie piszecie to NAPISZCIE cokolwiek żebyśmy wiedziały czy wszystko w porządku czy mamy przychodzić z pomocą, odkopywać dołki lub cokolwiek innego.
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewuszki:-)
u mnie @ na calego:wściekła/y:
a ja dzisiaj od rana dostałam tel od tesciowki ze zla wiadomoscia,moja szwagierka ktora jest w 9 tc zaczela krwawic i jest w szpitalu na podtrzymaniu:-(
kochane pomozmy jej i trzymajmy za niom kciuki!
milego dnia zycze papa
 
Czesc dziewczyny, nie odzywalam sie kilka dni, bo zapracowana bylam, a zmeczenie nie odpuszcza i po pracy spie i spie...
U lekarza bylam w czwartek, kiedt tez zrobilam trzeci test, oczywiscie dwie wyrazne krechy znowu, a test ma ponad 90% pewnosci i moze mylic sie tylko wtedy kiedy przeszlo sie jakas kuracje antybiotykami.
Niestety, przebywam na wyspach od 3 lat i tutaj wszystko wyglada inaczej.
Nie mam robionych zadnych badan, co mnie martwi, nawet ciazy mi nie potwierdzili, bo test ktory zroiliby w laboratorium wykrywa tosamo stezenie hormonow we krwi i daje te same rezultaty.
Pierwsze usg w 12 tygodniu, teraz jestem w piatym, wiec jeszcze 7 tygodni musze wytrzymac...ehhh... wrocilam zdolowana, bo myslalam ze zaraz zrobia mi jakies wyniki, sprawdza co i jak, a tu nic. Poplakalam sobie troche, bo boje sie jak cos jest nie tak to teraz moglby mi ktos pomoc, a tak pozostaje tylko nadzieja i moja figurka matki boskiej z guadelupy, ktora dostalam od przyjaciolki, zeby modlic sie o zdrowe malenstwo.
W 12 tyg robi sie dopiero badania krwi, moczu, ustala sie grupy krwi, jesli wszystko ok to potem drugie usg w 20 tyg ciazy i do konca nic, jeslli jedna wszystko bedzie ok, planuje w sierpniu poleciec do Polski i tam sobie zrobic wszystkie badania. Jesli tu nie ma problemu, lekarza widzi sie tylko na udg, a tak w czasie calej ciazy jest midwife, czyli taka polozna ktora dba o wszystko.
Co kraj to obyczaj, ja jednak mam tu prace i swoje zycie i nie moge zostawic meza na 9 miesiecy samego...
Dziewczyny, dajcie znac jesli ktoras z was rodzila na wyspach i to jest normalne.
Poki co dieta bogata w witaminy, jem warzywka i owoce, biore tez witaminy dla kobiet w ciazy, oczywiscie z folikem, takze omega 3 kwasy ktore sa bardzo wazne, choc u nas w kraju jeszcze nie az tak popularne.

Pozdrawiam
P.s. mam nadzieje ze w ten weekend uda mi sie troche popisac do was wiecej.
Buziaki.
 
No widzisz, a na wyspach ciazy nie podtrzymuje sie sztucznie przez pierwsze 12 tyg, jesli wiec cos jest nie tak, organizm samoistnie ja wydala.
Krwawienie to nie jest dobry znak, ale az 25% kobiet ma plamienia w pierwszym trymestrze, niestety, polowa z nich trach dzidziusia. Mam nadzieje ze twoja szwagierka nie bedzie w tej grupie.
Trzymam kciuki.
 
Witajcie dziewczyny!
Już dawno nie pisałam nic konkretnego. Jakiś tydzień temu mój M dostał zioła na poprawienie nasienia bo wyniki badań nie były najlepsze. Moje pęcherzyki po clo pracują bardzo ładnie - słowa gin. Jeden z pęcherzyków już pękł,a drugi chyba właśnie pęka bo strasznie mnie boli prawy jajnik. ;-) Do lekarza teraz dopiero idę pod koniec maja. Jak ja to wytrzymam? :szok: Problem mam z jednym. Nie wiem czy mam nadal brać bromergon. Niby pani doktor nic o nim nie mówiła,ale ja nie wiem czy jak przestanę go brać przez te 2 miesiące to prolaktyna znowu nie podskoczy. Jak to z tym jest? Pozdrawiam cieplutko! U mnie w końcu wiosna!
 
Witajcie Dziewczyny:-)

Moje spotkanie z kumpelami z liceum bardzo udane:-) tak się uśmiałyśmy, że masakra:-D wszyscy się na nas w pubie patrzyli jak na jakieś wariatki:-D wróciłam do domku przed 1 hehe co już dawno mi się nie zdarzyło:-p

Od rana nie śpię, bo najpierw o 6 musiałam po mamę jechać do pracy, bo tatuś wczoraj popił i nie był w stanie:-p a od 7 rano wiercili w piwnicy, bo wymieniają rury, a później jeszcze zakupy, żeby jeszcze parę dodatków kupić do ślubu:-D udało mi się nawet butki kupić:-D

A dziś mamusia ma imieninki (tzn. miała wczoraj:-p) więc teraz będziemy mieć mała imprezkę:-)

Buziaczki kochane i miłej soboty życzę:-D


Trzymam kciuki, żeby wszystko było u wszystkich w porządku:-D
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-) U mnie wszystko ok,tylko @ się zbliża i brzuszek mnie boli:wściekła/y:
Maggie_f moje wielkie GRATULACJE Pani Magister!!! i dziękuję,że tak się o Nas wszystkie martwisz:tak:
Kroptusiu ja również trzymam kciuki za Ciebie i Twojego maluszka!!
Miłego weekendu
Całuski
 
Do góry