reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam kobitki,

Kroptusia trzymam kciuki i nie załamuj się. Złe myśli przyciągają złą materię, tak więc musisz pozytywnie myśleć. :happy:

A ja to jednak głupia jestem. Jutro teoretycznie powinnam dostać @. Dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam test - nawet dwa. :hmm: Dwie kreseczki są , ale ta druga to taka słabiuteńka, że ho ho. Nie wiem co o tym sądzić. Drugi test z takim samym wynikiem. Cycuchy bolą tzn. bardziej sutki. Powiedzcie coś - robić już sobie nadzieję - cieszyć się ???

Kochana GRATULUJĘ:-) hehe nie dziwie Ci się, że co chwilkę, byś robiła test, bo ja miałam tak samo:-p i zrobiłam 3:-p ale wiesz ja nie jestem ekspertem, więc Ci nie powiem, ale myślę, że jak już teraz wyszły Ci dwie kreseczki to raczej będziesz MAMĄ:-D
 
reklama
mamaK - powtórz sobie teścik nawet jutro z porannego moczu np. Bobo Testem niebieskim - ma wysoką czułość.

A jak nie możesz uwierzyć to leć na betkę.

I wiesz co:

GRATULUJĘ :-)

p.s. ja spadam na pizze z psiapsiółami - wpadne później sprawdzić co słychać :-)
 
A zrobię zrobię, mam troszkę tych testów w domu, to co mi tam ;) Nie wiem tylko czy jakoś testów z allegro jest porównywalna do takich kupionych z apteki. Hmm...? No nic. Zobacymy jutro z ranka co to tam się dzieje w moim brzuszku. :)

Dzięki dziewczynki za gratulacjeKurcze jak ja bym chciała, żeby były uzasadnione :)
 
hej heej moje koleżanki drogie i jak staranka???;-):-)
ja wpadam się pożegnać bo już sie pakujemy i jutro rano jedziemy do Gdańska imprezwac

odezwe sie po powrocie:)
buziaki
 
Kochane ja już się żegnam z Wami, bo zaraz zmykam na spotkanko z kumpelami z liceum:-D lubię te spotkania, bo widzimy się raz na pół roku, albo nawet rzadziej:baffled: Buziaczki i do juterka:-D
 
czesc kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!
KROPTUSIU- jestem z Tobą trzymam mocno kciuki,na pewno wszystko okaże sie ok:tak:

sluchajcie dziewczyny mam problem:
pisalam wczoraj ze do @ mam jakies 7 dni a tu od dzisiaj zaczely mi sie plamienia takie jak dostaje tuz przed @ czyli pewnie jutro zawita:no: strasznie sie zmartwiłam bo jestem tak rozregulowana , czym to moze byc spowodowane? co sie ze mna dzieje ? mialam tak reguralne cykle nawet co do godziny! a teraz? masakra wszystko zaczeło sie od ostatniego cyklu bo przedtem wszystko bylo ok. ostatnia @ skonczyla mi sie 7 marca i znowu sie wprasza. poradzcie mi bo juz naprawde niewiem:-(
 
czesc kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!
KROPTUSIU- jestem z Tobą trzymam mocno kciuki,na pewno wszystko okaże sie ok:tak:

sluchajcie dziewczyny mam problem:
pisalam wczoraj ze do @ mam jakies 7 dni a tu od dzisiaj zaczely mi sie plamienia takie jak dostaje tuz przed @ czyli pewnie jutro zawita:no: strasznie sie zmartwiłam bo jestem tak rozregulowana , czym to moze byc spowodowane? co sie ze mna dzieje ? mialam tak reguralne cykle nawet co do godziny! a teraz? masakra wszystko zaczeło sie od ostatniego cyklu bo przedtem wszystko bylo ok. ostatnia @ skonczyla mi sie 7 marca i znowu sie wprasza. poradzcie mi bo juz naprawde niewiem:-(

Emma ja bym nie była taka pewna czy przyjdzie jutro @ bo ja np. od 2 miesięcy przed okresem około7 dni plamienia a potem nap 3-4 dni normalnej @. Tylko, że ja chyba podejrzewam czym się tak rozregulowałam.

MamoK gratuluję serdecznie :-)
 
Wróciłam,

Kinga - udanego imprezowania, Mama Sówka - mam nadziję że spotkanko fajne i zdasz relacje

MamaK - to testuj, testuj bo pewnie za każdym razem radość taka sama :-)

emma - a jesteś pewna że jutro dostaniesz? A może to się fasolka zagnieżdża? Jeżeli to jednak @ to powinnaś zbadać hormonki bo coś tam jest nie tak.

Dziewczyny a ja się urwałam ze spotkania przy piwku bo nie mogłam wysiedzieć w dymie papierosowym. Gardło tak mnie drapie i boli że szok. No i śmierdze cała fajkami. Bleeeeeeeeee
 
reklama
Do góry