reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam Was dziewczyny! Mamy z M dziś gości więc wpadłam tak na chwileczkę miedzy pieczeniem ciasta a robieniem innych przysmaków.

witaj KROCZEK_K
a ty czym sie tak rozregulowałaś???


Czesc dziewuszki:-)
u mnie @ na calego:wściekła/y:
a ja dzisiaj od rana dostałam tel od tesciowki ze zla wiadomoscia,moja szwagierka ktora jest w 9 tc zaczela krwawic i jest w szpitalu na podtrzymaniu:-(
kochane pomozmy jej i trzymajmy za niom kciuki!
milego dnia zycze papa
[/q

Emmo ja podejrzewam, że rozregulowałam się i zatrzymałam owulkę przez to, że brałam Lutenyl nie w tym terminie co trzeba czyli przed owulką bo mi lekarka nie powiedziała że wypadałoby się najpierw upewnić czy była owulacja i dopiero zacząć go brać. W kwietniu idę do innego lekarza i zobaczymy co poradzi. Spróbuję też tych ziółek co na innym forum pisały dziewczyny.

Czesc dziewczyny, nie odzywalam sie kilka dni, bo zapracowana bylam, a zmeczenie nie odpuszcza i po pracy spie i spie...
U lekarza bylam w czwartek, kiedt tez zrobilam trzeci test, oczywiscie dwie wyrazne krechy znowu, a test ma ponad 90% pewnosci i moze mylic sie tylko wtedy kiedy przeszlo sie jakas kuracje antybiotykami.
Niestety, przebywam na wyspach od 3 lat i tutaj wszystko wyglada inaczej.
Nie mam robionych zadnych badan, co mnie martwi, nawet ciazy mi nie potwierdzili, bo test ktory zroiliby w laboratorium wykrywa tosamo stezenie hormonow we krwi i daje te same rezultaty.
Pierwsze usg w 12 tygodniu, teraz jestem w piatym, wiec jeszcze 7 tygodni musze wytrzymac...ehhh... wrocilam zdolowana, bo myslalam ze zaraz zrobia mi jakies wyniki, sprawdza co i jak, a tu nic. Poplakalam sobie troche, bo boje sie jak cos jest nie tak to teraz moglby mi ktos pomoc, a tak pozostaje tylko nadzieja i moja figurka matki boskiej z guadelupy, ktora dostalam od przyjaciolki, zeby modlic sie o zdrowe malenstwo.
W 12 tyg robi sie dopiero badania krwi, moczu, ustala sie grupy krwi, jesli wszystko ok to potem drugie usg w 20 tyg ciazy i do konca nic, jeslli jedna wszystko bedzie ok, planuje w sierpniu poleciec do Polski i tam sobie zrobic wszystkie badania. Jesli tu nie ma problemu, lekarza widzi sie tylko na udg, a tak w czasie calej ciazy jest midwife, czyli taka polozna ktora dba o wszystko.
Co kraj to obyczaj, ja jednak mam tu prace i swoje zycie i nie moge zostawic meza na 9 miesiecy samego...
Dziewczyny, dajcie znac jesli ktoras z was rodzila na wyspach i to jest normalne.
Poki co dieta bogata w witaminy, jem warzywka i owoce, biore tez witaminy dla kobiet w ciazy, oczywiscie z folikem, takze omega 3 kwasy ktore sa bardzo wazne, choc u nas w kraju jeszcze nie az tak popularne.

Pozdrawiam
P.s. mam nadzieje ze w ten weekend uda mi sie troche popisac do was wiecej.
Buziaki.

Właśnie słyszałam od moich koleżanek, że tak robią na wyspach że zajmują się ciążą dopiero po 12 tyg. Dla mnie to jest jakaś paranoja bo czasami można uratować ciążę wcześniej.:-(

Witajcie Dziewczyny:-)

Moje spotkanie z kumpelami z liceum bardzo udane:-) tak się uśmiałyśmy, że masakra:-D wszyscy się na nas w pubie patrzyli jak na jakieś wariatki:-D wróciłam do domku przed 1 hehe co już dawno mi się nie zdarzyło:-p

Od rana nie śpię, bo najpierw o 6 musiałam po mamę jechać do pracy, bo tatuś wczoraj popił i nie był w stanie:-p a od 7 rano wiercili w piwnicy, bo wymieniają rury, a później jeszcze zakupy, żeby jeszcze parę dodatków kupić do ślubu:-D udało mi się nawet butki kupić:-D

A dziś mamusia ma imieninki (tzn. miała wczoraj:-p) więc teraz będziemy mieć mała imprezkę:-)

Buziaczki kochane i miłej soboty życzę:-D


Trzymam kciuki, żeby wszystko było u wszystkich w porządku:-D

Mamo Sówko ja też mam dziś imprezkę ze znajomymi a takie wypady z kumpelkami po prostu uwielbiam. Tylko potem mój M ma niezły ubaw jak nas rozwozi do domów :-).
 
reklama
No widzisz, a na wyspach ciazy nie podtrzymuje sie sztucznie przez pierwsze 12 tyg, jesli wiec cos jest nie tak, organizm samoistnie ja wydala.
Krwawienie to nie jest dobry znak, ale az 25% kobiet ma plamienia w pierwszym trymestrze, niestety, polowa z nich trach dzidziusia. Mam nadzieje ze twoja szwagierka nie bedzie w tej grupie.
Trzymam kciuki.


ja tez mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:tak:
wystarczy ze ja przez to pszeszłam:-(
 

niunia - ale się objadłaś , a kiedy @ powinna się pojawić?

Oj kochana 3.04. to termin @. Coś nie tak jest już drugi cykl. Dzisiaj plamień już nie ma. Nie mierze już temp. Dzisiaj zrobiłam to z ciekawości a tu tylko 36.6 a na 6 dni przed @ w czasie jak staraliśmy się o dzidzi to było ok 37.

Włączcie tvn style, właśnie nadają program o starankach.

Ja często oglądam program o zapłodnieniach invitro. Dzisiaj było jak musieli facetowi wyjąc operacyjnie z jąder kilka nasieniowodów żeby pobrać nasienie:szok: Druga para ( facet zamroził resztki swej spermy przed chemioterapią) wykorzystała ostatnią partię spermy i dopiero wtedy się udało. W ostatniej chwili.
 
Kobitki drogie ,

Przepraszam, że dopiero teraz wklejam test, ale jakoś mało co w domu byłam:-p

No, a teraz dziewuszki do roboty. Wytężcie swój zwrok i powiedzcie co widzicie, bo może ja już omamy mam i świruje.

Buziolki takie wiosenne :-):-)
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 41
Kobitki drogie ,

Przepraszam, że dopiero teraz wklejam test, ale jakoś mało co w domu byłam:-p

No, a teraz dziewuszki do roboty. Wytężcie swój zwrok i powiedzcie co widzicie, bo może ja już omamy mam i świruje.

Buziolki takie wiosenne :-):-)

Ja też jakiś cień tam widzę.....
 
Hej!
My wlasnie staramy sie o dzidzie od 13 m-cy i nici ztego.Niby wszystkie wyniki sa ok a tu nadal nic.Napiszcie prosze moze jakie pozycje sa skuteczne albo cos wiecej bo ja juz w glowe zachodze.
 
Kochane!
Otóż mam do Was takie intymne pytanie. Jestem w ciąży i od jakiegoś czasu mam brudną bielizne jest to żółty śluz albo i czasem brązowy. Czy to normalne na początku ciąży???​
 
reklama
Kochane!
Otóż mam do Was takie intymne pytanie. Jestem w ciąży i od jakiegoś czasu mam brudną bielizne jest to żółty śluz albo i czasem brązowy. Czy to normalne na początku ciąży???​
 
Do góry