reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

emma - a jesteś pewna że jutro dostaniesz? A może to się fasolka zagnieżdża? Jeżeli to jednak @ to powinnaś zbadać hormonki bo coś tam jest nie tak.

Dziewczyny a ja się urwałam ze spotkania przy piwku bo nie mogłam wysiedzieć w dymie papierosowym. Gardło tak mnie drapie i boli że szok. No i śmierdze cała fajkami. Bleeeeeeeeee[/quote]

MAGGIE F
jeśli to jest spowodowane zagnieżdzaniem fasolki to ja naprawde niechce, juz raz przerabiałam plamienia w ciazy i wiem jak to sie skonczylo niechcialabym tego na nowo przerabiac:no::no::no::no::no::no::no::no::no::no:
oj nie:-:)-(
 
reklama
Witam kobitki,

Kroptusia trzymam kciuki i nie załamuj się. Złe myśli przyciągają złą materię, tak więc musisz pozytywnie myśleć. :happy:

A ja to jednak głupia jestem. Jutro teoretycznie powinnam dostać @. Dzisiaj już nie wytrzymałam i zrobiłam test - nawet dwa. :hmm: Dwie kreseczki są , ale ta druga to taka słabiuteńka, że ho ho. Nie wiem co o tym sądzić. Drugi test z takim samym wynikiem. Cycuchy bolą tzn. bardziej sutki. Powiedzcie coś - robić już sobie nadzieję - cieszyć się ???


MAMA K

wklejaj kochana tescik ocenimy go wspolnie:-)
a ktory to cykl staranek???
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, muszę spytać. . . co z tym wiesiołkiem?
Pytam nie bez kozery bo to moje panieńskie nazwisko :-) ale że ma coś wspólnego ze starankami to nie wiedziałam.

Byłam u ginekolożki, mam zapalenie jak ta lala. Dziś 10 dc. Powiedziała, żebym się wstrzymała aż się wyleczę, 12 globulek i potem lactovaginal. Czyli cykl stracony.
Co radzicie? Posłuchać czy starać się?
 
Ale sobie ulżyłam przed @:-)
Zjadłam dużą paczkę chipsów,:-D czekoladę nadziewaną, duże opakowanie wafelków w czekoladzie.:-D Dawno nie zjadłam tyle słodyczy i chipsów :-Da ostatnio nie ma tego u mnie w diecie.:-D

DOBRANOC
 
Dziewczyny, muszę spytać. . . co z tym wiesiołkiem?
Pytam nie bez kozery bo to moje panieńskie nazwisko :-) ale że ma coś wspólnego ze starankami to nie wiedziałam.

Byłam u ginekolożki, mam zapalenie jak ta lala. Dziś 10 dc. Powiedziała, żebym się wstrzymała aż się wyleczę, 12 globulek i potem lactovaginal. Czyli cykl stracony.
Co radzicie? Posłuchać czy starać się?
heh... to mnie teraz rozbawilas:-D:-D:-D:-D:-D
wiesiolek to takie tabletki ktore poprawiaja sluz
pozdrawiam
 
emma - Kochana, z tym plamieniem przy zagnieżdżaniu to normalka. Wiele dziewczyn pisało o plamieniach przed @ i to bylo zagnieżdżanie się fasolki w macicy. Plamienia w tym momencie są zupełnie normalne i nie są niczym groźnym więc nie powinnaś się martwić.

niunia - ale się objadłaś , a kiedy @ powinna się pojawić?

Mama Stacha - wiesiołek a dokładniej olejek z wiesiołka pomaga na poprawę śluzu. Bierze się go do owulacji. Można kupić w aptece np. Oeparol.
Co do ginki to ja bym posłuchała. Cyklu szkoda ale staranka mogą pogorszyć sprawę i byłoby niemiło gdyby Ci się pogorszyło jeszcze.

Idę spać. Dobrej nocki i do juterka :-)
 
emma - Kochana, z tym plamieniem przy zagnieżdżaniu to normalka. Wiele dziewczyn pisało o plamieniach przed @ i to bylo zagnieżdżanie się fasolki w macicy. Plamienia w tym momencie są zupełnie normalne i nie są niczym groźnym więc nie powinnaś się martwić.

niunia - ale się objadłaś , a kiedy @ powinna się pojawić?

Mama Stacha - wiesiołek a dokładniej olejek z wiesiołka pomaga na poprawę śluzu. Bierze się go do owulacji. Można kupić w aptece np. Oeparol.
Co do ginki to ja bym posłuchała. Cyklu szkoda ale staranka mogą pogorszyć sprawę i byłoby niemiło gdyby Ci się pogorszyło jeszcze.

Idę spać. Dobrej nocki i do juterka :-)
a to nie wiedziałam
po moich przezyciach plamienia kojarzą mi sie zle:dry:
pa maggie f
 
reklama
Do góry