reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Ani mi się nie nudzi ani nie lubię sensacji. Fotkę Olki w ciąży wysłałam jej przyjaciółce i kuzynce.ponieważ poprosily mnie żeby potwierdzić że to ona. Dzięki temu wiemy że to ona a nie jakiś pedofil.czy inna mało lubiana.postać ;)
Zresztą nie będę Ci się tłumaczyć tymbardziej że nie bardzo podoba mi się Twój ton. Ja się nie unosze to po co Ty to robisz?
A myślę że jeżeli Olce coś jest to jej.przyjaciółki mogą jej w tym pomóc lepiej niż klamanie na forach ;)
 
reklama
Też mi się wydaję że coś z psychika. Depresja, konfabulacje , ciąża urojona, szukanie akceptacji. Musi być chora
Gdyby nie mąż I tesciowa też ze mna mogło być kiepsko. Po porodzie nie mogłam sobie poradzić ze sobą. Ze zmieniającym się otoczeniem z tym że sama nie urodziłam, że nie mogę się wyspać. Co dopiero Olka która prawdopodobnie Poronila. I nie miała nikogo kto by ja wsparł. Może mąż niczego nie zauważył
 
Olusi trzeba pomóc!!! Bo może skończyć sie to tragedią.

Zuzua 2011 gratulacje, coraz wiecej tyc cudów po ivf Lilka, Smerfeta, Siega, Agawaa ??, Esiek, Ewelina.Br, super:)
 
wooow az tyle dziewczyn zaszlo - dziewczyny Lilka, Siega Esiek wy jeszcze z mojego pierwszego rzutu o ile pamietam no super dziewczyny - Gratuluje wszystkim ciezarowka:)
 
Pat fajnie że nas ostrzeglas. Czy probowalyscie zapytać Oli dlaczego tak postąpiła?
Tak czy inaczej... może lepiej byłoby usunąć jej zdjęcie z forum wszędzie gdzie je wkleiłas? Chyba nie warto upubliczniac jej wizerunek - to również uwaga dla Twojego dobra
Cały czas nie mogę w to uwierzyć...
 
Cześć dziewczyny. To jeszcze ja się przyznam do naturalnego cudu. Nasza córeczka jest już na świecie. Takich dziewczyn było znacznie więcej ale ich możecie nie znać bo to za " starych " jeszcze czasów.

Zuzia szok, cuda się zdarzają, serdecznie gratuluję kochana :-)
 
Kupilismy wczoraj ubranko do chrztu, plus ładne body zeby pozniej w nich siedział jak sie go rozbierze . Zostały buty ale to czekam moze jak teściowka przyjedzie niech cos nam kupi, a co ;) Szatek i innych koscielnych akcesoriów nie musimy miecz, wszystko maja w kościele .
Dzisiaj idziemy zamówić restauracje i wieczorem mamy kurs, który musimy przejść do chrztu :/ dziwne ale tak tutaj jest - mam nadzieje ze bedzie to bardziej organizacyjne spotkanie.

Na noc ściąglam mleczko i poprosiłam mojego M aby on wstał w nocy i dał , a ja zamknęłam sie w sypialni i pierwszy raz od porodu przespałam ciągiem 8 godzin. Chce mi rozsadzić piers teraz :)
A od jutra na tydzien zostanę sama, mam nadzieje ze jakos damy radę

Dziewczyny gratuluje naturalsikow!! ;)))
 
Zuzia2011 serdeczne gratulacje!

Duzo tych cudow po invitro:))

ja ja sie przyznam, ze chciałabym drugiego cudu, jak pierwszy bedzie miał około roczku! Hehe....

przykre to z Olusią, ja to naiwna jestem, nie zauważam takich niedomówień, braku fotek, sama nie wklejam prywatnych fotek zbyt duzo , nie mam FB, to innym tez daję do tego prawo.
 
reklama
Zuzia, gratuluję kolejnego cudu :)

Milena, wiem o czym mówisz z tym kryzysem po porodzie. Nie spodziewałam się, że to mogą być takie emocje. Ja w szpitalu dodatkowo dostałam w kosć od położnych i też gdyby nie mąż to nie wiem co by było. Dosyć długo mnie trzymało, a do tego jeszcze 2 tyg w szpitalu po porodzie zrobiło swoje. Tak naprawdę dopiero teraz chyba odczuwam ulgę i wszystko ze mnie zeszło. I też ta cesarka jak chciałam sn :(

Więc jeśli Olusia poroniła, to jej współczuję, bo taką tragedię trudno jest przeżyć i pewnie te co silniejszą mają psychikę to sobie poradzą, inne przechodzą to dużo gorzej.

Liskka, Smerfeta mówiłyście o kupkach. Moja robi czasami codziennie, a czasami co 4 dni. Nie wiem czy powinnam mleko zmienić. Daję jej tylko 1 posiłek - wieczorem, a tak to staram się kp. Jutro muszę zapytać lekarza o mleko. Tylko jak moja robi kupki po tych 3-4 dniach to od razu jest wanienka i kąpiel, bo inaczej się nie da :)
 
Do góry