reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Pamietam chyba na FB wystawiała "nowy zakup dla maluchów" i to było łóżeczko turystyczne , Kojec,takie duuuuze kwadratowe . Zastanawiałam sie po ci juz takim maluszkom ale nie wnikalam .
Zdjeć kilka z brUchem wstawiła chyba 2-3 ale hmmmm nigdy goły .
Dziwne to wszystko
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny co Wy mowicie? Przeciez spotykala sie z dziewczynami z forum, maja jej nr telefonu. Miala punkcje tego samego dnia co ja, miala tez krwawienia jak ja, lezala w szpitalu, wszystko dokladnie opisywala. Nie wierze, ze tak dalysmy sie nabrac...
 
Teraz patrzac z innej perspektywy to faktycznie wydaję się dziwne i było kilka rzecyz które były dziwne, nawet sie nad nimi zastanawiałam ale jak dziewczyn na fb i bb jest sporo to nie ma czasu myśleć nad jedną jednostką. Mi też sie wydaję że ona była w ciąży i poprostu poroniła, taka ciąża urojona... Najgorzej że jeśli ona jest położna to może zrobić jakąś głupotę... Może trzeba zgłosić to na policje??
 
reklama
Juz jej znajomi wiedza o sprawie i mam nadzieje, ze sie tym zajma. To moze byc jakas choroba, paranoja czy cos i moze skonczyc sie tragedia. Podobno jest polozna wiec moze zrobic krzywde dziecku albo np je porwac. Az mi wlosy sie jeza na glowie jak pomysle o tym :( A miala niby punkcje tego samego dnia co ja 18 lipca, za pare dni minie rok.
 
Do góry