reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Pat odnosze wrazenie ze smiejesz sie z Olusi w takiej sytuacji jezeli to prawda to trzeba Jej wspolczuc . A te buzki usmiechniete do kazdego Twojego wpisu sa wedlug mnie nie na miejscu. Nie znam Twojej historii ale postaw sie na Jej miejscu . My bardzo duzo przeszlyszmy zeby byc matkami a niektore z Nas nadal czekaja na ten cud !!! Tym co latwo przychodzi bycie matka nigdy nie zrozumieja co to znaczy . A nie kojarze Twojego nicku z watku o in vitro wiec nie wiesz co przezywamy lub przezylysmy i kazdej moglo sie to przydarzyc z psychika nie wygramy niestety.
 
Z nikogo się nie nabijam. Jak już tak wkraczamy głębiej w emotikonki to ta pokazuje uśmiech a nie śmiech ;) i jest on skierowany w stosunku do dziewczyn którym odpowiadam na.posty
 
HEJ Mamusie dawno do was nie zagladalam - macierzystwo, przeprowadzka i wiecznie ciagnacy sie remont calkowiecie mnie pochlonely. Nasz maly lobuz rosnie jak na drozdzach nawet nie wiem kiedy przeleciało te 10 miesięcy. No i czego kompletnie sie nie spodziewalam - zdarzyl sie u nas naturalny maly cud jeszcze nie moge w to uwierzyc i boje sie cieszyc narazie widzielismy bijace serduszko...
Pisze bo sie szykowalam do crio i juz zalatwilam sobie tabletki z Polski a w zaistnialej sytuacji chyba narazie nie beda mi potrzebne a szkoda zeby stracily waznosc - i tak mam do sprzedania 5 opakowan duphastonu (zaplacilam za nie 180 zl) + opakowanie relanium i 2 opakowania acardu sprzedam wszystko za 150 zl z przesylka jak ktoras by byla chetna piszcie do mnie na priv. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy cieplutko :)
 
Albo Ci sie nudzi albo lubisz sensacje. Obys tylko nie zaszkodzila Olusi swoim postepowaniem ! Troche zrozumienia dla innej osoby i tego co musialo sie wydarzyc w Jej zyciu skoro tak postapila !!!!
 
reklama
Nawet jeżeli ta dziewczyna i jej historia macierzyństwa to fikcja, to nikt nie powinien organizować nagonki na nią. Byc moze przeżywa osobisty dramat a jej zachowanie było wołaniem o pomoc, tego nie wiemy. Jeżeli macie możliwość skontaktować sie z jej znajomymi, to zróbcie to po to zeby jej pomóc a nie po to zeby robić z niej wariatkę w oczach innych.
Jak mozna dołączyć do Waszego FB grona?
 
Do góry