reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Esiek dzieki za info, gdzies powinnam miec bromka, poszukam.

Smerfeta kilka dni temu udalo mi sie jednorazowo sciagnac prawie 40 ml, myslalam, ze laktacja sie rozkreca a to byly chyba ostatnie podrygi, tak jak u Mileny (chyba?) pod koniec bylo duzo i sie skonczylo :( Zal mi ale robilam wszystko co moglam, poddaje sie.
 
reklama
Ja też już 2 dzień mm. pierś daje 2 razy w nocy i koło 15. Starcza mu na 1, 5h ale niech jeszcze ciągnie no i Ja mam o tyle lepiej od kasik że bezpośrednio z cycka. To mogę się jeszcze po męczyć.
 
A jak się pokarm przepali to się przepali . Na razie co jakies 8 godzin się napełnia :) Najbardziej będzie mi brakować tych oczek wpatrzonych w cyca
 
kasik nie martw sie ta laktacja! Ja wytrzymalam dokladnie tyle co ty, i jak pizgnełam laktatorem w kąt to od razu było mi lżej, Gosia też nie chciała cyca a laktator jak widzialam to łzy w oczach mialam, odciagalam tak jak ty ok 30ml max a cycki mialam rozm E, skonczylo sie goraczka 40st, zapaleniem itd. Jak dziecko nie sśie nie ma bata żeby to wyszło. Choć zagorzałe "laktatorki" twierdza ze kazde ssie tylko trzeba przystawiac. No to Gosia była wyjątkiem i Junior jak widac też :D
 
reklama
Kasik my mieliśmy to samo ja miałam pokarm i to dużo tyle tylko ze małą też nie ssala i też wytrzymałam tak miesiąc a z tą wiezią to jest tak że teraz zamiast w cycusia oczka będą wpatrywaly się w ciebie.

Co do lokat dla maluchów to my zdecydowaliśmy się na polisę w aviva ale mąż się tym zajmuje muszę się dobrze zorientować.

Mi hemoroidy wyszedł po porodzie i też troszkę się meczylam miałam hemorektal ale nie wiem czy to on pomógł czy czas.
 
Do góry