reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Madzia 76

Mi sie wydaje ze nie masz czym sie martwic jezeli nie ma sluzu krwi i kupki nie sa wodniste. Moja Hania robi rozne . Raz takie jak dorosly i to jej sprawia bol przy zalatwianiu co nie jest dobre. A raz takie ze az pod pachy wychodzi i idzie prosto pod prysznic :-D bo wszystko brudne. Jezeli bedzie Cie to nie pokoilo to zadzwon do lekarza to Cie uspokoi.
 
Madzia u nas czasem na dzien jest 5 kup i kazda inna. Raz twarda, raz taka rzadka że się wylewa. Raz jest cała strawiona a raz nie i kolory też różne o zapachach nie wspomne po nowym jedzonku. Ale rozmawiałam z dr jak mały jadł jeszcze tylko mm bo czasem kupa była ze śluzem i powiedział że jak mały przybiera prawidłowo na wadze to nie ma się co martwić a rzadka kupa mpże pojawić się bez powodu. Spróbuj dać danie z marchewką to kupa powinna zgęstnieć a jak nie przejdzie to zadzwoń do lekarza będziesz spokojniejsza.
 
Co do kup to moja dziś też robi często, dużo i rzadko i ciut śluzu jest. Przedwczoraj miała kolke, dr mówiła że może być po kolce śluz. A poza tym może też po szczepieniach taki objaw? Jak nie przejdzie to będę dzwonić do przychodni

Kasik a kto został na warcie przy synku? Ech zazdroszcze Ci ;-) mam nadzieję że jutro wyrwe się kupić jakieś buty. Marzą mi się szpilki ale nie wiem czy dobiore coś na moją cienką stopę
 
Jak mowicie do swoich dzieci? Chodzi mi o spieszczanie mowy, nadmierne zdrabnianie ? "Cio sie śtało ?" Itp :) Zawsze drażniła mnie ta dzidziusiowa mowa głownie stosowana przez babcie ale ciekawa jestem jak to jest w praktyce ?
 
lisska ja mam fobie z tym. Niecierpie zdrabniania i gugania i kukania. Ciagle poprawiam dziadkow. Do Gosi mowie jak do normalnego czlowieka.
 
reklama
No właśnie, jeszcze jakies zdrobnienia jestem w stanie zaakceptować ale gadanie piskliwym głosem i jakby nie było wymyślanie nie poprawnych słów strasznie mnie drażni, to takie traktowanie niemowlaka trochę jak głupka;) czuje ze właśnie z moja mama bedzie taki problem :)
 
Do góry