reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Liska ale on cały czas przy cycu ciągnie czy tylko ciumcia i bawi sie brodawką? Moja zaś przez te 5 min tak zachłannie je i jest to ciągłe ssanie. Ale jak patrze ile wypija herbatki w butelce to potrafi w 3 min wypić 120 ml herbatki.
 
Montana8, tak on ciągnie , wprawdzie nie jakos zachłannie ale ciągnie, czasem mu sie przyśnie na minutę a potem znowu. Widze ze je bo kapturek pełen mleka .
Chyba dwa razy mu sie zdarzyło zjeść tak bardZo szybko i zachłannie, ze az z impetem wypluł sutka jak skończył :D
 
Liskka moja też z pół godz wisiała na cycu albo i dłużej. Wszyscy mi mówili ze mam nie pozwalać na to ale skoro tak potrzebowała jeść to co? Glodzic ją miałam? Z czasem wszystko się ustawilo jak trzeba i teraz na cycu je ok 10 min
 
a oto mój prezent z okazji dnia mamy:) mój dzidź przez chwilę siedzi sam:)
DSC07084.jpg
po czym zaczyna się wiercić i się przewraca;-)ale mama i tak pełna dumy:tak:

pozdrawiam mamusie:)
 

Załączniki

  • DSC07084.jpg
    DSC07084.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 56
Lisska , kasik - nie poddawajcie się
Grześ- na początku tez długo jadł i często -nie pilnowałam mu czasu - jak tylko się obudził to cycował
Lisek to przecież jeszcze kruszynka :) ma malutki żołądeczek .
Ja bym nie słuchala nikogo tylko karmiła tak jak uważasz- tez myślałam,że mam mało pokarmu bo Grześ płakał ale nie podawałam mu mm tylko częściej przystawiałam. Po dwóch dniach minęło.
Wydaje mi się że jak dziecię spróbuje mm to potem nie chce cycka- łatwiej mu leci i podobno mleko ma inny smak.
Ja mam teraz kryzys bo z 2 pobudek w nocy zrobiło mi się co 2 godziny -ale kładę to na karb zębów albo skoku.
Będzie dobrze - don't give up!
 
Lionessa ale ja nie kp tylko mm.

Medalikara mam smoczki antykolkowe z Aventy, tam sa takie odpowietrzniki wiec to chyba nie to. Czasami po odbiciu jeszcze zje a czasami nie ma szans nawet na kropelke. Krynica Morska tez jest ok, tylko tam juz bysmy musialy za noclegi i wyzywienie normalnie placic a u nas za pol darmo ;)
 
reklama
Lionessa, ja mam beznadziejne sutki i karmie piersią przez kapturki wiec dla liska to trochę jak z butelki. Odnośnie butelek Avent natural średnio sie sprawdził, duzo powietrza łapał lisek, duzo lepiej wypadł dr brown i z tych dokarmiam.
Totalny nie wypal to butelka medeli, dostałam przy zakupie laktatora. Niby ma imitować naturalne ssanie ale moj lisek jej nie polubił.
 
Do góry