reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Ja nie mam córy ale jedno jest pewne dziecko będzie to bolało tak samo jak ma 4 mc jak i 4 lata ;) mi przebili przed komunią i mówiąc szczerze wolała bym chyba tego nie pamiętać :)
 
Ja mam przebite uszy a kolczykow nigdy nie nosze bo mi strasznie przeszkadzaja. Nie zapomne nigdy akcji jak pracowalam w salonie kosmetycznym i przyszla mamusia z coreczka tak okolo poltora roczku. Jedno ucho jakos poszlo bo maluch na poczatku byl ciekawy i sie nie bal. Pozniej oczywiscie byl strasxny placz i nie chciala dac sobie przebic drugiego to ta matka ja bila szarpala i w ogole . Chciala zeby na sile jej przebic a my sie nie zgodzilysmy to wyszla obrazona. I po tym widoku tej przerazliwie placzacej dziewczynki bede bardzo.odwlekac przebicie uszu.
 
Liskka, szok z tymi uszami...

Madzia i Piotr, a ja myślałam że tylko u nas takie częste karmienia... Ciekawe kiedy będzie nam dane się wyspać ;)
 
oj dobrze że u nas synek i nie ma dylematu z kolczykami... chociaż ja też bym chyba sie nie zdecydowała przez to ze sama nie noszę...

też macie taki dylemat w co maluchy ubierać teraz na spacer???ja zaczynam wariować i co chwilę mi sie zdanie zmienia... oj... niech już się zdecyduje ta pogoda pozostać przy takim cieple to się coś już ustali...

a my się dziś przesiedliśmy do sportówki... przy tym cieple w ciasnawej już gondoli nie chciałam Janka męczyć i mimo że jeszcze nie siedzi wybraliśmy się na spacer sportówką... oczywiście 70% w wersji leżącej całkiem bo i tak spał, a potem do domku resztę w najniższej półleżącej... ale się maluch przyglądał wszystkiemu z ciekawością...
na koniec chwilkę go na podwórku posadziłam, bo z podparciem trochę już usiedzi... oto mały Jan w swoim pojeździe:)
WP_20150422_12_13_43_Pro[1].jpgWP_20150422_16_18_11_Pro[1].jpg
 

Załączniki

  • WP_20150422_12_13_43_Pro[1].jpg
    WP_20150422_12_13_43_Pro[1].jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 46
  • WP_20150422_16_18_11_Pro[1].jpg
    WP_20150422_16_18_11_Pro[1].jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 45
Szlag opisałam się jak głupia i nie wkleilo :/

Dziewczyny czy wasze pociechy podczas podawania probiotyku (dicloflor) były niespokojne? Krócej spały, wiercily i kwekały przez sen?

Finese czy ty u swojej małej obserwujesz opadające rączki jakby nie wladne? Mój Niki czasem tak ma co by wskazywało na obniżone nap. A za chwile drżą mu nóżki albo ulewa co by wskazywało na wzmożone nap. I jeszcze to wyginanie się w C. Już sama nie wiem co mu jest. A wizyta dopiero 4maja. Mam nadzieje że pani dr dobrze go zdiagnozuje :/
 
Ja nie mam córki ale tez bym nie przebiła, wolałabym zeby to była jej świadoma decyzja jak podrośnie.

Co do kremu z filtrem to ja narazie nie smaruje małego. Jak bedzie typowy upał to wtedy a teraz na małe słonko to poprostu stram sie go nie wystawiam na typowe płomienie słoneczne.
 
reklama
Do góry