reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Bziumelka, te z rossmana niezbyt bo nie mają tych rozciagliwych gumek przy rzepach i trudno zapisać tak żeby zaraz nie zjechała niżej.
Z suwaczkiem już któryś raz walczę i coś nie chce działać.

Lilka, ja byłam już u tylu ludzi się dowiadywać że zliczyć nie mogę ale jeśli masz kogoś obeznanego w temacie to chętnie skorzystam z porady ;)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie odnosnie kupek ;) moj mały robi czasem taka kupke tak jak by nie strawiona marchewka??? Jest tego troszke i reszta kupy normalna nie wiem czy to normalne?
 
Majka ja jeszcze nie pomogę :p

Dziewczyny karmiące piersią mam pytanko, ile czasu Wasze szczęścia ssają pierś? Czytam że niby dziecko powinno ssac ok 40 min, ale moja Zosia tak długo nie je.

Magda ja też przewijam po karmieniu, choc niby powinno sie przed, ale u nas zazwyczaj kupka jest po jedzonku ;-).

Mój suwaczek też cosik nie dziala :baffled:
 
majka wczesniej Ty napisałas po moim poscie, ze jakbys czytała o swoim synku, to ja Ci teraz napisze to samo.
U Michaśka z kupą jest dokładnie tak samo, czasami ma dwukolorowe i w dodatku o różnej konsystencji. W życiu nie przypuszczałam, że temat kupy może być tak ważny:-Da ostatnio zdarza mi się z mężem przy śniadaniu o tym rozmawiać:-D Co te dzieci z nas robią :-)

A powiedzcie na jaki rozmiar zakładacie teraz dzieciom ubranka?Bo mi się zdarza, że już niektóe ubranka na 74 są za małe. Bo wiadomo, że co firma to rozmiar, rozmiarowi nie równy. Ale teraz już poodkłądałam prawie wszystkie ubranka mniejsze niż 74, bo Małemu się na nóżkach ciągnęły. Co zabawne, to koleżanka mi oddaje ubranka po swoim synku, który ma teraz 14 miesięcy i ona mu dopiero teraz zaczęła zakładać 80 i 86, więc jego ubranka z przed miesiąca teraz ja używam, chociaż mamy 8 miesięcy różnicy.

Esiek uroczo urządziłaś ten pokoik dla Gochy!
 
Montana, Zośki szybkie są ;) moja średnio koło 10 minut pije jak raz ssała 23 minuty to zdążyłam się kimnąć bo to całe wieki były ;)

Bziumelka, ogólnie to mamy 3 pokoje tyle że mieszkamy z rodzicami. Oni mają jeden my jeden i jadalnia wspólna ;) (tak w gruncie rzeczy to rodzice mieszkają ze mną [emoji14] bo w papierach ja jestem jako właściciel)
 
Montana, dzieci powinny się najadac w 15 do 20 min. Moja Jagna ma problem z serduszkiem i dr powiedziała, że niepokojące by było gdyby jadła 40 min.
 
majka nie martw sie u nas jeśli chodzi o kupę to jest tak samo potrafi być nawettrzy kolorowa i po 3-4 dziennie a dzisiaj to już Marcyśka przeszła samą siebie było 6 :szok: i to o różnej konsystencji ale to :szok:dlatego :szok:chyba że jadla dziś na deserek suszone śliwki i po spacerze :szok:obsrała mi się po pachy i wogóle jej to nie przeszkadzało.
 
A powiedzcie mi proszę ile maksymalnie Wasze dzieci wypijają mleka na raz??
Bo ja jestem czasami troszkę przerażona, mój maluch już od ponad tygodnia codziennie w nocy zjada po 210 ml mleka z 1,5 łyżki kaszki ryżowej. A dzisiaj jakoś mu słoiczek nie wszedł, bo już był strasznie śpiący i po 3h spania w ciągu dnia też zjadł 210 ml, przygotowałam mu normalnie jak zawsze 140ml, ale wypił to i w płacz. Dopiero jak dorobiłam i się nasycił to był zadowolony. Ale już mi wytrzymywał w ciągu dnia po 4, a czasami nawet 5 godziny bez jedzenia, a teraz sam się upomina często po 3-3,5h. Ale do dzisiaj nie chciał mi w ciągu dnia nigdy zjeść więcej mleka niż 140ml.
 
Bzibziok ja ci powiem bo Gosia podobna wiekowo - na noc Goska wciaga 210ml kaszki i robi awanture o wiecej. Mleka wypija kazdorazowo 180ml, na obiadek wciaga sloiczek 190g i tyle samo deserku :) Tez czesto z awantura o wiecej. Juz przestalam sie tym przejmowac, daje ile chce. po prostu kasze daje tylko raz dziennie na noc zeby nie tuczyc jej dodatkowo.
 
reklama
Bzibziok ja to bym chciała żeby Marcysia chociaż raz na tydzień zjadła mi 210 ml. Ja jeszcze nigdy tyle nie zrobłam małej bo ona tak 100 max 110 zjada a często 80 ml i to z jedną łyżką kaszki.
 
Do góry