reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Mirabelko gratuluje udanej wizyty.:tak:
Aga to już??? Trzymamy kciuki za Ciebie i czekamy na wieści. W szpitalu będziesz mieć dobrą opiekę, więc na pewno z chłopcami będzie wszystko ok.
Pozdrawiam cieplutko !!!!
 
Mirabelka- cieszę się że wszystko dobrze a dzidzię już całkiem niedługo zobaczysz!!
Aga - trzymam kciuki za Ciebie i chłopaczków- będzie dobrze

Ja czekam na swoją wizytkę do czwartku, trochę się niepokoję bo moje maleństwo coś mało ruchliwe ostatnio się zrobiło....:no:
 
miraberlko ciesze sie ze wizyta udana:tak::tak::tak:
Aga bedzie dobrze my tu jestesmy z toba myslami i czekamy na ciebie i twoje maluchy. Mam tylko nadzieje ze niebeda cie tam meczyc:rofl2:
 
dziękuję cioteczki :-)
aga kochana, będziesz pod kontrolą, dobrze że lekarz szybko reaguje, informuj nas, buziaki dla Ciebie i maluszków
minisia też mam nadzieję na obrót, a już tak byłam pewna że 1 wrzesnia był obrocik :rofl2:
gin (byłam u niego pierwszy raz na usg żeby porównać z poprzednimi wynikami) wspomniał że jak chcę cc na życzenie to za 5 000 zł :szok: zrobi w prywatnej klinice, w której pracuje, tylko że ja za darmo nawet nie chcę :tak: chyba że dla dobra dzidzi, to nie mam oporów, w moim szpitalu nie zwlekają długo z decyzją w razie potrzeby
gosia Seba miał 3500 więc średnia waga ale dużą główkę, z wiekiem się proporcje wyrównały, teraz też najbardziej ta główka zaważyła na wcześniejszym terminie
 
Cześć dziewczyny, byłam dziś na wizycie, jest wmiarę dobrze, chociaż ułożenie nie jest jeszcze takie jak powinno, ale gin mówi że będzie dobrze...oby miał rację...
Termin potwierdza, ale może się przesunąć kilka dni wstecz...
 
MADZIU moim skromnym zdanie jak nic cie nie piecze to poczekaj do piatku to jeszcze tylko 2 dni :-)
AGA dobrze ze gin.reaguje szybko i wiesz to jest wszystko dla waszego dobra :-)
Fajnie juz dzieciaczki moga byz zaniedlugo z toba :-)Uwazaj na siebie i informuj nas jak najczesciej :-)

MIRABELKA super ze usg udane A twoja mala to musi miec harakterek ze nie chciala sie pokazac heheh :-) U mnie wlasnie glowka byla o te 2 tygodnie mniejsza ,a inne wymiary to juz roznica byla coraz mniejsza :-)

MYSZA jeszcze dzidzia sie napewno obruci Fajnie ze wizyta udana :-)

Ja mam wizyte dopiero za tydzien w piatek to jest 19 wrzesnia mam nadzieje ze bedzie oki bo jakos ostatnio mam coraz wiekszy niepokoj sama nie wiem dlaczego :-(
 
reklama
Do góry