reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

ja jak bylam 7 sieronia na usg to gin powiedzil ze mala ulozona posladkowo i wtedy tez czulam czkawke wysoko a od jakiegos czasu czkawke najbardziej czulam na dole i po kilku dniach od tego gin sam powiedzil przy badaniu ze ona raczej ulozona glowka w dol Ja to poznaje po czkawce bo jak ja ma to przystawiam rake do brzucha i tam gdzie najbardziej ja czuje to chyba bedzie buzia dziecka Nie wiem czy dobrze pojmuje ?
A moja tez kopie i na dole i na gorze i bardzo czesto po boku najczescie po prawej stronie :-)

z tą czkawką to dobry pomysł na rozpoznanie położenia :tak::tak::tak:
jak mi brzuch regularnie podskakuje to "punkt zapalny" jest właśnie na dole :-):-)
Oby tak było!!

U mnie jest chyba od dłuższego czasu ułożone maleństwo główką w dół, bo właśnie czkawkę czuję na dole jakby w szyjce macicy.
Ale zobaczymy co lekarz powie na usg.
 
reklama
Zauważyłam że zaczął mi brzuch opadać w duł i zastanawiam się czy to przypadkiem nie za wcześnie. Skurcze cały czas mam, szczególnie wieczorami i z dnia na dzień są coraz silniejsze i coraz częstsze, pomimo fenoterolu. Zastanawiam się czy to już przyszykowania do porodu czy tak ma być. Mam teoretycznie odstawić fenoterol dopiero od 37 tygodnia ale jak leżałam w szpitalu to mówili że mogę pomimo tego rodzić wcześniej. Zastanawiam się czy wy też tak macie.
 
Ciril a jak się czułaś po cordafenie?
Ja mało co nie umarłam. Tętno miałam ponad 100, nie miałam czym oddychać! i przez to spałam w nocy na tarasie - tam było minimalnie lepiej. Lekarz kazał mi odstawić i zostałam tylko przy nospie forte, ale brzuch dalej się stawia. Tylko przy tym nie czuje żadnych bóli.
A właśnie czy te skurcze powinny boleć??? czy jak nic nie boli to jeszcze wszystko jest okej? bo sama nie wiem.

Marma ja też mam brzuch nisko, skurcze? ja nie wiem czy to skurcze. brzuch mi twardnieje i to tyle. Muszę leżeć bo szyjki już prawie nie mam, więc też w każdej chwili może się zacząć... A tego bym nie chciała!
 
Marma ja też mam brzuch nisko, skurcze? ja nie wiem czy to skurcze. brzuch mi twardnieje i to tyle. Muszę leżeć bo szyjki już prawie nie mam, więc też w każdej chwili może się zacząć... A tego bym nie chciała!
jesteśmy mniej więcej w tym samym czasie ciąży:-)
Mogłoby Twoje aleństwo jeszcze trochę poczekać:sorry2:
 
ciril,będzie dobrze, zobaczysz:happy:

ja mam kolejną wizytę z moją położną w następną środę i chciałabym nie doczekać w jednopaku:rofl2:
 
Moja szyjka skracała się w 23 tygodniu i wylądowałam w szpitalu ale od tamtej pory jestem na lekach i jak na razie trzyma. Wizytę u lekarza mam w przyszły wtorek zobaczymy co mi powie. A wogóle to wydaje mi się że ten mój mały nicpoń znowu się przekręcił i jest główką do góry.... Mam długi i szeroki tułów więc ma gdzie szaleć :) Oby tylko się to nie skończyło cesarką.
 
Dzień dobry mamuśki!! Jak szybko zbliża się dla nas ta CHWILA...Jeszcze trochę a zaczniemy rodzić hurtowo hahahahaha. Ja też mam te skurcze, mówią, że to skurcze przepowiadające, no chyba że przybiorą na sile i staną się naprawdę bolesne... zaczynam się bać tego wszystkiego, coś kłuje mnie w pochwie, co to jest??! We wtorek mam wizytę u gina, może mi powie...pozdrawiam Was gorąco, do następnego....
 
reklama
CIRIL biedulko to sie nacierpialas :crazy:Ja strasznie nie lubie jak mi sie wkuwaja do zyly wrrrrrrrrrrr A dalej bierzesz te leki na skurcze ten cordafen czy cos takiego ????????Jak sie teraz czujesz ????? i jak tam twoja dieta bo rozumiem ze sie do niej stosujesz ?????:tak:Fajnie ze jestes juz z nami i oby twoje dzidzi poczekalo jeszcze jakis czas w brzuszku ;-)

Ja na szczescie nie mam jeszcze skurczow i mam nadzieje ze dostane je jak zaczne rodzic Ale brzuch mi sie czasem stawia ale ja juz odstawialam fenoterol jakis czas temu i nic sie nie zaczelo dziac wiec jest ok:tak:
 
Do góry