reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Ja mam kolejna wizyte 3 pazdziernika czyli radycyjnie za 4 tyg:)))
Minisia moja Niki miała 3290 57cm (prawie 43 tydz) Lalunia 2780 49cm (40 tydz) Tylko ze teraz dzieci rodza sie głównie dużeeeeee i jak jest mniejsze to dla nich oznacza hypo..... coś tam ze niby płód za mało przybiera.

Hipotrofia, oznacza, że dziecko jest mniejsze niż wynika z tygodni ciąży.
Nie wiem dlaczego, ale mam świra na tym puncie i ostatnio jak mi lekarz powiedział 1500 g, to wywaliłam oczy na niego i mówie jak to???? 2 tyg. temu też niby tyle było. Na szczęście okazało się,że źle gdzieś tam spojrzał i mu się pomyliło.
 
Kaka i Czarna - gratuluje udanych wizyt !!
Czarna - ja to bym bardzo chciała urodzić mniejsze dziecko..oczywiście zdrowe, ale nie za duże...aczkolwiek oboje z M urodziliśmy się dłuuuudzy.. ja miałam 59cm, a M 61 ...
Antuanet - nam też Ginka nagrała filmiki na statnim USG (26 czerwca!!!!!!), tyle, że ne było to 3D, tylko zwykłe.,...

A mnie coś smutek dopadł...taki śliczny weekend, a ja nawet na spacer nie mogę iść :-( M pomaga koledze w remoncie, a ja tu na razie sama siedzę, w dodatku jest skwar nie do wytrzymania... ehhh... i tak naprawdę nie bardzo wiem co mi wolno, a czego nie.... ale już niedługo do końca.
 
Dorotka - to życzę Ci dużo kopniaczków od Twojej Oliwki!! Szymuś zaczął się przekręcać i wyczułam nawet sporą kulkę..albo główka, albo pupcia... lepiej żeby to była pupcia bo dość wysoko... a chciałabym, żeby już był główka w dół ułożony...
 
Aniaa -spokojnie, dzieciątko jeśli jeszcze nie jest główką w dół to ma jeszcze sporo czasu się obrócić, zwróć uwagę gdzie czujesz kopniaczki jesli w górze brzucha pod żebrami, to może to znaczyć że jest już główką w dół:tak:
 
odnosnie pomiarow USG moja bratowa miala robione USG 2 dni przed porodem i wychodzilo mały góra 3400 a urodziła prawei 4500!!!!!!!!!!!!!!jak dla mnie to o dupe z takim pomiarem
czarna79 moja koleżanka miała odwrotnie, 5 dni przed porodem dziecko niby ważyło 4200 a urodziła 3450:tak: Więc też z nakładką traktuję te pomiary...
 
Witajcie dziewczyny, jestem i żyję jeszcze.... he he. Muszę się dzielić komputerem i nie zawsze mogę tu wstąpic... Chyba pocieszę Was jeśli powiem, że ja mam na +25 kg...... Moja waga wyjściowa to 54kg. he he. Niezły słonik ze mnie prawda??? Ale lekarz mówi, ze przy bliźniakach to normalne. Ja wizytki mam już co tydzień, we wtorek idę. Generalnie moge rozpakować się w każdej chwili.. Cieszę się że u Was w porządku i racja- ściskajcie jeszcze nogi chociaż wiem, że każda z nas chciałaby już urodzić...
 
Chyba pocieszę Was jeśli powiem, że ja mam na +25 kg...... Moja waga wyjściowa to 54kg. he he. Niezły słonik ze mnie prawda??? Ale lekarz mówi, ze przy bliźniakach to normalne. Ja wizytki mam już co tydzień, we wtorek idę. Generalnie moge rozpakować się w każdej chwili.. Cieszę się że u Was w porządku i racja- ściskajcie jeszcze nogi chociaż wiem, że każda z nas chciałaby już urodzić...
aga1480 a jak się czujesz kochana? Cieszę się że jeszcze dzieciaczki rosną w brzuszku, bo im dłużej tym lepiej:tak: Wiem, ze Ci ciężko ale dasz radę...
 
reklama
Do góry