reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Cześć! ja też coś spać nie mogę, więc póki córa śpi to mogę tu napisać :)
Trzymam kciuki za dziewczyny, które mają dzisiaj wizytę!!!

A mnie znowu prześladują koszmary z plamieniem... chyba pójde wcześniej prywatnie do gina.... bo boję się bardzo, że jak zacznę plamić to nawet do szpitala mnie nie przyjmą bo nie mam potwierdzonej ciąży..... a tak to będę spokojniejsza :-D

Zaraz idę za sklepy, kupić jakieś pieczywo itp. ooo jak sobie pomyśle, że potem muszę wchodzić z tobołami na 3 piętro to mnie bierze..... Bo tak a propo to to mieszkamy teraz u teściowej bo nasze mieszkanko remontujemy (my na szczęście mieszkamy na parterze) w zasadzie czkamy tylko na meble z kuchni i już możemy się wprowadzać.... no cóż bez kuchni nie da jak się tam mieszkać..... przynajmniej ze względu na dziecko.... ona musi zjeść jakiś ciepły posiłek... bo my z mężem to dalibyśmy sobie rade. Jeszcze 4 tygodnie musze wytrzymać u teściowej, a jakoś za nią nie przepadam..... najgorzej to mnie wkurza że 5 razy dziennie musze jej latać do sklepu.... i czasami ledwo przyjde to już musze znowu gnać.... wrr..... poza tym jest bardzo głośna.... nie umie normalnie mówić tylko krzyczy i szkoda mi mojego dziecka bo się wyspać borok nie umie..... no to troche ponarzekałam :D

miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Moja gin to zawsze każe mi wręcz piersi pokazać, w ciąży też na każdej wizycie pytała, jeszcze nigdy nie musiałam się upominać.

Ilka, a Ty to się nie przejmuj, delikatnym proszeniem o zbadanie piersi, tylko wal prostu z mostu, zwłaszcza, ze miałaś kiedyś problemy!

Pinki, witaj!

Ada, no to masz wesoło w pracy :| na L4 przynajmniej będziesz bezpieczna...

Ania, teraz się pomęczycie, ale później będziecie na swoim i sami odpoczywać od rodziny ;-) Ja mieszkam na trzecim i no cóż, stelaż od wózka na stałe zagościł pod skrzynką - przyczepiam go do grzejnika (piętro muszę wciągnąć wózek z małym). Jak wracamy sami to zostawiam cały, a dziecko i siaty targam, no cóż... Dlatego najczęściej idziemy po męża do pracy, to łatwiej razem się wspiąć do góry.

Dziewczyny po cesarkach, planujecie tym razem próbować rodzić sn?? Mi na sam koniec zrobili cc, już na pełnym rozwarciu, bo akcja nie szła do przodu, skórcze były, parcia nie czułam, a nawet jak parłam, to mały się nie mógł przecisnąć. Może gdyby pozwolili mi się spionizować to byłoby inaczej...
 
Witam i ja!

dzisiaj moja cora wraca z koloni i zazyczyla sobie marcinka i risotto wiec mam dzisiaj co robic.

jak wam sie podoba moj nowy avatar? :-)
 
Witajcie :)

Witam się jeszcze trochę nieśmiało, bo wczoraj dopiero test robiłam, wyszła blada krecha, ale jest ;) I mam nadzieję, że dotrwam tu do marca :) W zasadzie to innej opcji nie przewiduję ;)

Może coś o sobie na początek ;)

To nasza trzecia ciąża. Mamy już Grudniowego Synka (2010) i Lipcową Córeczkę (2012). Aniela miała być sierpniowa, ale się pospieszyła - przyszła na świat w 36 tc. Właśnie się przygotowujemy do pierwszych urodzin :)

Znów jestem na szarym końcu z terminem, bo wypada mi według @ na 26 marca. Mam nadzieję, że nie wyskoczę przed szereg jak z Anielką ;)

Mieszkamy w Krakowie, ale jestem z Rzeszowa. Tu przyjechaliśmy z Mężem na studia i tu już zostaliśmy. Z Mężem znamy się 11 lat, niedawno obchodziliśmy 4 rocznicę ślubu. Też mieszkamy na 3 piętrze bez windy (jak jedna z Was, z tego, co doczytałam ;)) - wózek trzymamy w bagażniku auta pod blokiem, żeby go nie nosić ;) A wózek spory, bo podwójny ;) Między naszymi dziećmi jest 20 mies. różnicy, więc musieliśmy taki kupić. Teraz znowu szykuje się różnica 20 mies.

Pracuję w domu - jestem redaktorem w wydawnictwie, robię redakcje i korekty książek. Dzieci są ze mną w domu, choć Franek od września idzie do przedszkola i mam nadzieję, że mi trochę ulży ;)
Są plusy i minusy takiej pracy. Minus największy taki, że pracuję na umowy o dzieło, więc nie mam urlopu ani zdrowotnego, ani macierzyńskiego. W obu ciążach pracowałam więc do ostatniego dnia. Po urodzeniu Franka wróciłam do pracy po 3 miesiącach, po urodzeniu Anieli - po miesiącu. Teraz się śmieję, że już do szpitala jakieś zlecenie zabiorę ;)

Razem z dziewczynami z Grudnia 2010 prowadzimy blog kulinarny - taki spontaniczny pomysł, a nawet w ciągu pół roku rozrósł ładnie ;) I zajmuje mi sporo czasu, bo wszystkim zarządzam. Linki macie w moje sygnaturze, gdybyście były zainteresowane :D

***
No to chyba tyle :) I tak się rozpisałam ;)
Nie wiem, na ile będę mieć czas, żeby regularnie tu zaglądać, ale postaram się jakoś na bieżąco się odzywać :)

Spokojnych 9 miesięcy Wam i sobie życzę ;) Pamiętajcie - ciąża to pikuś, potem się dopiero zacznie ;););)
 
cześć
Najadłam sie z rana suchego chleba zeby mnie nie szarpało :-( wczoraj wieczorem zjadłam kanapke i cala noc stala mi w przełyku, spac nie mogłam, dopiero m przyniosł mi szklanke coli i mi sie polepszyło, kiepsko sie czuje :-( pol nocy nie spałam bo mi sie bzdury snily.....................np że dostalam zwolnienie dyzcyplinarne z pracy, tylko nie snilo mi sie jak ( może pocztą) bo do pracy nie chodzę.....................


Ada ty zmykaj na zwolnienie, nie ma zartów!!!
 
HejI ja spania nie mam, rano już od 4 się kręciłam. My już po wizycie, ale nie widac jeszcze nic. Łykam, progesteron, kolejna beta w poniedziałek, kolejna wizyta 6 sierpień, bo gin ma urlopik. Gratuluję podwójnej mamusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I pojedynczym również - cudnie widzieć już swoje kruszynki.
 
reklama
ewa86 witamy!!! bardzo się ciesze ze wkoncu ktos w woj. podkarpackiego. Mieszkamy bardzo blisko siebie.. ja jestem z Dębicy a w Reszowie studiuję ;)) Powiedz mi gdzie chodzisz do lekarza? i czy orientujesz się jaką opiie maja lekarze w Profamili??
 
Do góry