reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Karolinusia, lekarz sam z własnej inicjatywy zbadał ci piersi? Mój nie bada, a martwię się, bo bolą jak nie wiem, nigdy wcześniej tak nie bolały. Nie mam pojęcia jak delikatnie ale skutecznie zasugerować lekarzowi badanie piersi żeby nie wypaść na frika (miałam już kiedyś wycinanego guzka). Jutro mam wizytę i liczę że dostanę skierowanie na wszystkie możliwe badania, w tym na tarczycę, bo muszę kontrolować, czy w normie (tarczycę też miałam operowaną, zostało mi 1/4) Taki ze mnie frankenstein trochę, jeśli doliczyć jeszcze operację usunięcia cyst na jajnikach :-)
 
reklama
hej
Ale przez te 3 dni zaszalałyscie z postami,w zyciu tego nie nadrobie.
Doczytalam tylko o bliznietach :-) mewa serdecznie ci gratuluje :happy2:

Mnie od 2 dni pobolewa brzuch,a dzis w pracy babka zrzucila na mnie z gory stos skrzynek, nie wiem czy slepa juz jest czy co, ochronilam sie rekoma,ale gdyby nie refleks to kto wie. Do tego coraz czesciej sie zdarza ze musze cos dzwigac bo akurat nikogo nie ma obok.................
Nie dosc ze musze sprzatac potem piekarnie to jeszcze na gorze cukiernie,a szef nie widzi problemu.
I to utwierdza mnie o L4, za tydzien w piatek wizyta wiec od razu powiem o zwolnieniu .

U nas tylko corcia wie o ciazy,jest prze szczesliwa i nie moze sie doczekac.

Chetnie bym z wami popisala ale padam na twarz,a o 4 rano znow trzeba wstac :-( juz nie daje rady,
 
jejku ada, to faktycznie masz tam ciężko i niebezpiecznie. masz rację, lepiej pomyśleć o L4, nie ma co ryzykować.

Ilka, no to masz już bogaty życiorys medyczny ;-) ja miałam tylko usunięcie pęcherzyka żółciowego, gdzie zabieg zaczęto laparoskopowo, a przez powikłania niby prosty zabieg przerodził się w klasyczną inwazyjną operację. dodając bliznę po cesarce to też mam brzuch pocięty. ale i tak siebie akceptuję :-D
 
Mewa, racja, bo czego tu nie akceptować? Te parę szram? To już o zmarszczki pod oczami bardziej płaczę :-D Po krótkim zastanowieniu zmarszczki też mam w głębokim poważaniu :-)
 
Ilka wiesz niby ciaza odmladza wiec bedzie dobrze z twoimi zmarszczkami :-)
a ja zdalam ze sprwe z tego ze jak w marcu urodzimy to w kwietniu jest wielkanoc i mozna chrzciny od razu zrobic za jednym zamachem :-)
 
Fifolek, widzę, że podobne terminy mamy koło siebie mi teoretycznie wypada na 21/03/2014:)
Jesteś już doświadczona mamusią tylko pogratulować:)
 
To uczucie "jest nas więcej" jest wspaniałe:)Przyszym mamusiom życzę wszystkiego co Najlepsze niech ten czas powstawania małej istotki będzie dla nas wyjątkowy:D
 
Ostatnia edycja:
Ilka oczywiście że sam. Zapytał się "czy życzy sobie Pani Karolino badanie piersi" no to mówię, że tak. Ja się nie przejmuje bliznami i szramami. Mam po wyrostku i cc. no i od dnia terminu z Bianką do cc (2tyg po terminie) codziennie wychodził mi jeden rozstęp. I mam ich kilkanaście dużych na brzuchu i wiem, że teraz też pójdą i co?? i nic. Ponaciągam się po porodzie :) dodam że smarowałam się MUSTELĄ od kiedy wiedziałam o Biance. Wywalone na to mam, ale zdjęcia brzucha bynajmniej gołego Wam nie wstawie.
 
Hej dziewczyny ja się dziś trochę nachodziłam i boli mnie brzuch wzięłam leki idę spać.Dobranoc.
 
reklama
Do góry