reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Aga, witaj! U mnie też wszystko zgodnie z planem ;)

MewoŚmieszko, wbrew pozorom dla mnie teraz to przyjemniejsze niż kiedyś. Za dnia nie ssie w ogóle, tylko wieczorem i w nocy. A mam przynajmniej narzędzie do uspokojenia w bardzo stresowych sytuacjach, jak szczepienie, bardzo mocne uderzenie się itp. ;-) wtedy za dnia wyjątkowo daję.
Ale mam na uwadze to, ze może się okazać, ze będę odstawiać z dnia na dzień.

Ania ja też jeszcze nie miałam wizyty i wcześniej niż za 2 tygodnie nie planuję, bo chcę zobaczyć coś nie coś ;)

Byłam na tej działce, narwałam trochę owoców, czyli narobiłam sobie roboty na popołudnie i wieczór, a coś czuję, ze siły już nie te, szybko mnie sapka dopada. Coraz bardziej ciążowo się robi, aż dziwne, ze jeszcze nie poczułam się niedobrze (w poprzedniej ciąży na tym etapie się zaczynało).

 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczęta. Ja też nie pisałam przez weekend bo byłam w pracy.Za to w dni wolne też jestem zajęta, bo trwa wykańczanie naszego domku, do którego mamy nadzieję wprowadzić się jeszcze w tym roku.Trwają prace które muszę nadzorować. Poza tym wybieram już glazury,drzwi oraz wszelkie wykończenia.Czuję się w miarę dobrze, ale poranne mdłości są.Piję wtedy szklankę wody i już mi lepiej. Czytam, że już znacie rozmiary swoich fasolek.Zazdroszczę.Chciałabym przyśpieszyć moją pierwszą wizytę, ale nie mam jak.
KOtti, gratuluję i życzę dużo spokoju. Smerfetko imiona, które wybrałaś są jak najbardziej w moim typie.Mi się podoba Dawid i Milenka.
Trzymajcie się dziewczynki.Ja dziś w pracy do 20.
 
witajcie, fajnie, że Nas coraz więcej.
Miałam dzisiaj okropny dzień, pełen nerwów. Masakra. Niestety przy własnej działalności tak jest i długo się to nie zmieni.
Trochę pobolewa mnie brzuch. Mam nadzieję, że moja praca nie odbije się na dziecku. pozdrawiam
 
ja jestem po pierwszej wizycie, ale widać było tylko pęcherzyk ciążowy. Także 19ania90 czekaj spokojnie do sierpnia, wtedy już serduszko będzie pięknie bić. Ja mam na 2 sierpnia, trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Przy poprzedniej ciąży kupiłam sobie detektor tętna, ale niestety dopiero od 12 tygodnia się sprawdza.
 
Cześć Wszystkim:) dziekuje za cieplutkie slowa otuchy:*:*

Tymuniek duża dawka... ale taka cały czas bralam od owulacji i pewnie dlatego sie udało;)
sprostowanie rozmiar
Kasiulekk na zdjeciu pisze rozmiar 0,55cm:)

A co do imienia bobaska to jesli bedzie chlopczyk na pewno Eryczek:) podoba mi się również Nikodem ;) a dziewczynka to ja bym chciala Bianka natomiast mąż Emilka:) heheh aa babcia wciaz o Lence mówi hehhe:):) i tak postawie na swoim.

Dzis cały dzień spacerowaliśmy aa teraz wcinamy pyszne malinki;) mniam!
 
hej dziewczyny , ja od 3 dni sie fatalnie czuje mdlości odbijanie,masakra,:baffled: chodze jak pijana, herbatka z imbirem nie pomaga, dzisiaj troche lepiej ale znów czuje że sie zaczyna,:szok:

a Wy jak sie czujecie?
 
Kasiek ja źle, ciągle jak na kacu :-( dziś 3 pawiany zaliczyła, brzuch mnie już zaczął boleć od tego :-( cały czas mnie szarpie :-(


dziś znów miałam koszmar, że dzidziusiowi serduszko nie bije, jak wtedy :-( :-( :-(
 
reklama
Wspolczuje wszystkim dolegliwości, ja na szczescie dzis calkiem dobrze się czuje.

Bylam dzis u pani endokrynolog. Dostalam Euthyrox N50 raz dziennie i Jodid. Pani powiedziala, ze nie ma się czym martwic a tak naprawde to ze NIE WOLNO nam się niczym zamartwiac!!! hehe

Jutro mam tez wizyte u gin ale niestety bez usg wiec ja tez sobie jeszcze troche musze poczekac, żeby cos zobaczyc. :baffled:

MMka1978 powodzenia dzisiaj w pracy, ja wlasnie wróciłam do domu. Zazdrosze wlasnego domku, który możesz sobie urządzić jak tylko chcesz :tak:
Ja z mezem mieszkamy w domu moich rodzicow. Rodzice w prawdzie za granica sa ale mieszka jeszcze znami moja babcia wiec czasami jest ciezko, zwłaszcza teraz gdy się szybko denerwuje hehe Ale na szczescie będziemy mieć remont pod koniec sierpnia i wtedy będziemy mieć wlasna gore i tylko kuchnia będzie wspolna :-)

Bardzo ladne macie wybrane imiona. U nas obydwoje mamy imie na M wiec tez ma być na M :-Ddla dziewczynki myśleliśmy Maja a dla chłopaka Maksymilian.

Tymuniek 1714 mIU/ml było jeszcze w 5 tygodniu a 7277 mIU na początku 6 :-D

mamusia synka musisz byc dobrej mysli! Napewno wszystko bedzie w porzadku!!!

Milego Wieczorka wszystkim zycze a ja lece zrobic sobie jakis obiadek na jutro do pracy :-D
 
Do góry