reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mój synuś ma na imię Julian. Na początku niektórzy kręcili nosem ale teraz nikt sobie nie wyobraża żeby Julo nie był Julem :)
Moja królewna ma na imię Daniela, ale wszyscy mówią na nią Dani.
Właśnie przed chwilą miałam w pracy do czynienia z Petronelą. Wow, ambitnie pani ma na imię.
Czasem wystarczy się rozejrzeć po okolicy, żeby znaleźć ładne, niebanalne imię, które wpadnie nam w ucho i zapadnie w serce. Samych dobrych wyborów życzę, żeby waszym dzieciaczkom imiona pasowały jak ulał.
 
reklama
Cześć, ja póki co też nie umiem was wszystkich spamiętać.... ale myślę, że to tylko kwestia czasu :)

Mi z imion dla dziewczynki to podoba się Iga, Natalia, Maja, Agata a dla chłopca Bartosz, Cezary, Filip.
U nas cała trójka ma imię na A, więc podobnie ja u smerfetki mąż będzie nalegał żeby wszyscy mieli te same inicjały :p

Oj dziewczyny ale wam zazdroszczę.... wy już po usg.... niektóre na drugie już czekają, a ja ani wizyty jeszcze nie miałam.....
 
czesc
ja dzisiaj zdycham, pawie mnie męczą, otworzyłam lodówke i bełt :-( nie wytrzymam chyba :-(

Mój synek tez jest Julian i na poczatku wszyscy wydziwiali i nosami krecili a teraz wszystkim sie podoba :-)
 
mamusia synka oj... nie zazdroszczę złego samopoczucia .... oby szybciutko przeszło....

Ja w pierwszej ciąży w ogóle nie rzygałam ani nic.... dzisiaj rano mi było trochę niedobrze....

Idę teraz uspać córę, zrobić jakiś obiad i potem do was wpadnę :-D
 
Ja tez nie mialam przykrych objawow ciazy rzyganko itd w dwoch poprzednich ciazach. Zobaczymy jak to bedzie teraz. Poki co czasami robi mi sie niedobrze ale do zniesienia.
co do imion to dla chlopca podoba mi sie Bartosz a dla dziewczynki moze Liliana
 
Cześć:) Chciałam się przyłączyć, jeśli można:) Co prawda jeszcze czekam na wizytę u lekarza i potwierdzenie, ale test kreski pokazał a kalkulator w internecie wyliczył datę 21 marca 2014 :)
Jestem już mamą Michałka, ma półtora roczku, w ciąży miałąm całodobowe mdłości, trochę wymiotowałam, ciekawa jestem jak będzie tym razem (wolałabym oczywiście najłagodniej).
Jełśi tym razem będzie dziewczynka to będzie Martusia, jak chłopczyk to jeszcze nie ustalaliśmy, ale możliwe że Mikołaj.
Na raze to chyba tyle;)
 
reklama
Ewula, osobiście podziwiam Cię za karmienie piersią ponadrocznego dziecka :happy:
cześć aga, miło, że dołączyłaś :happy:

piękny dzień dziś, słonko świeci i znowu możemy przebywać na dworze. Lila śpi, ja się wzięłam za obiad. dziś naleśniki ze szpinakiem. zapraszam :-D
 
Do góry