reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ile pięknych imion okazuje się być w kalendarzu, jak was czytam dziewczyny, to po prostu skarbnica wiedzy, aż żałuję, że już mam wybrane:) Aaaa, raz się rzekło. Ale Nikodem, Maja i Maks mnie po prostu urzekły. Szkoda że nie będzie bliźniąt z tej okazji haha.
Pamiętam jak parę lat temu z brzuchem po własnej budowie ganiałam, piekliłam się na fuszerki, wybierałam flizy, kolory ścian, meble i z przerażeniem patrzyłam na to, co w przyszłości miało być pięknym zielonym ogrodem. Od tamtej ciąży minęło już tyle lat, że do remontu generalnego nadaje się już taras, który się rozpadł, kuchnię na którą nie mogę patrzeć i jeszcze parę innych, mniej istotnych rzeczy. No ale wszystko po kolei.
Pozdrawiam Was wszystkie ciepło,wybaczcie że nie indywidualnie, ale jestem tu nowa i muszę się Was dopiero nauczyć :)
Ps. Kisielek uspokoił moje sensacje. Jak na morzu.....
 
reklama
monisia0605 &&& kciukasy za jutrzejszą wizytę :)

a co tu tak cichutko? Wszystkie pewnie odpoczywają :-D

miała któraś dzisiaj wizytę??? jak tak to zdawajcie relacje :)

a mnie ten brzuch już tak nie boli....no tylko wtedy jak o tym myśle to zaczyna, więc staram się myśleć o czymś innym :)
mamusia synka trzeba być dobrej myśli!!! miałaś już wizyte i usg?

kurcze jak ja tak długo muszę czekać na wizytę to może pójdę zrobić sobie bete żeby być spokojniejsza... przecież ja nie wytrwam 3 tygodni, prędzej oszaleje!!! :-p
 
czesc, dzis zrobilam tescik i drug kreska sie pojawila. Czy moge sie dolaczyc? Mam nadzieje, ze uda mi sie zostac do konca ;-)
 
Cześć dziewczyny :-) ja właśnie robię sobie sok z marchewki, ale apetytu jakoś większego nie mam,
wręcz zmuszam się do jedzenia.
Mnie pobolewa brzuch dołem, tak jakbym miała lekkie skurcze - to chyba nic poważnego? wspomnę o nich za tydzień na wizycie.
mamusia synka nie martw się - będzie dobrze !!!
 
Mamusiu synka wiem co czujesz i mam tak samo. Mojemu aniolkowi tez serduszko przestalo bic i strasznie sie teraz boje. Wizyte mam 26 07 prywatna bo bym oszalala do 05.08 i czytajac wartosci bety hcg niektorych dziewczyn to boje sie isc zrobic kolejna bete bo boje sie ze bedzie za mala ale musimy jakos wyluzowac bo takie myslenie o zlych rzeczach na pewno nam nie pomorze.

duska pisalas o detektorze tetna powiedz mi czy warto bo ja bym se tez cos takiego kupila tylko sie zastanawiam czy u mnie to zda egzamin bo ja z tych kobietek z nadmienymi kilogramami i mam troche tluszczyku na brzuchu wiec nie wiem czy bedzie cos slychac przez te moje warstwy tluszczyku. Jak myslisz?
 
reklama
tak, będzie dobrze Dziewczyny. musi być! :tak:

ja już mam relaks, mąż wrócił do domku i je kolację, więc zasiadłam do Was na chwilę.
 
Do góry